• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta Tiez sme s tebou a drzime vsetky nase palceky, tesime sa, ked budes spat :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav súhlasim s tebou v tescu cheroke znacka je dobre kvality a tie vecicky su velmi kraasne =D a najlepsie je ked stihnes 50,70% zlavy a nakupis za tasku =D
14. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ahoj ja mam podobne bolesti hlavne vecer a v posteli ked chcem zaspat =/
@mimina321 pozeram ze sme v ronvakom týždni a este aj datum 2.2 máme rovnaky =D
14. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - hej, nakup so zlavami je najidealnejsi :grinning: , ty si tusim spominala, ze ti tam mamina robi - takze si pri zdroji :grinning: nas potom mozes informovat, ze su zlavy v tescu. my sme tak kupili baby born babu za 13 eur minule. povodna cena 60
14. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem krásné odpoledne:slight_smile: jak se vám daří? člověk tu chvíli není a už nestíhá dočítat :grinning: my jsme byli na kontrole v pátek a všechno je v pořádku,mimčo krásně roste a přibírá a dokonce mi doktorka řekla, že to spíše vypadá na chlapečka, ale že na 100% mi to řekne na další kontrole za 4 týdny. Tak jsem hrozně zvědavá, jestli to tak bude, nebo jestli čekám holčičku:slight_smile:mějte se všechny pěkně:slight_smile:
14. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ak budes nieco vediet dam info....ale teraz tusim este doznievaju nejake zlavy ale tie najlepsie kusy su uz prec....
....neviem sa dockat toho 6.9, ved som babatko nevidela od 11 týždna a su to fakt nervy ze ci je vsetko v poriadku....ale tak dufam ze ano a uz budeme videt aj co to bude =D len musim byt trpezliva
14. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dakujem vam vsetkym :slight_smile: Krvacanie dnes prestalo, ale vlastne vobec neviem, na com som. :confused: Najradsej by som isla domov a v pondelok k svojej Dr. Rano tu bol doktor na vizite a ked som sa ho opytala, do akej miery je vazne, ze sa mi odlucuje placenta, tak bol prekvapeny, ze "To vm povedal doktor na prijime?" Takze o tom ani nevedel...Ale povedal, ze pokial to nie je velmi, tak je to v pohode. Ja akosi postradam zmysel toho, preco som tu :confounded: myslim, ze ani oni sami to poriadne nevedia. A este mi Dr. na pohotovosti povedal, ze mam nejaky zapal, ci co a ze mi ma moja Dr. zobrat stery, ale sam to nijak neriesil. :confused: Ak mam nejaku mykozu, alebo co, nemalo by sa to urychlene zacat liecit? :confused: :confused: :confused:
14. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skus to vydrzat, hlavne, ze si pod kontrolou,,,aj ked sama viem,ake je to hrozne,ked ti nikto nic nepovie a nic nerobia,,,mne na pohotovosti tiez doki povedal, ze mam zapal, mykozu a neviem co este, ze to ma dokina moja preliecit,,a ked som k nej prisla tak bolo vsetko v poriadku,,,a to som chodila do bazenov,,tak ja myslim,ze v tehu je to bezne,ze sem tam nieco vyskoci,,ale skus sa nato popytat, ci ta nemozu hned preliecit,,,nepovedali ti ani dokedy tam budes?? robili ti dnes aj sono?
14. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, nic, len sa pozrel, ci este krvacam, nic ine...ale dnes uz chvalabohu nekrvacam...tak mozno ma zajtra pustia, co ja viem? :confused:
14. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a malicke je v poriadku?
14. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka malicke bolo vcera v poriadku, len asi nie je velmi dobre, ze ho kazdy tyzden niekto otravuje s ultrazvukom :confounded:
14. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj,,je to dobojvnik,,spolu to zvladnete
14. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj, citala som, ze babatkam ultrazvuk vobec nevadi, a uz vobec nie, aby mu skodilo, tak sa drz
14. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no to som si myslela ze som sama aj mna teraz casto vecer bolieva hlava ale nie je to silne a ked sa rano zobudim citim sa uz perfektne :wink:
14. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mna bolieva vecer hlava, dokonca niekedy je to na nevydrzanie a musim si zobrat tabletku
14. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no to máme,len mňa teraz presunuli na január,ale bábo si príchod na svet vyberie samo :dizzy_face:
@sharlotta myslím na vás som rada,že krvácanie ustalo
14. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ahoj:slight_smile: Neboj nič, hlavne odpocivaj a mysli pozitívne. Ak chceš, donesiem ti časopisy Mama a ja. Mám čísla od minulého roku:slight_smile: Alebo knihu? Pustny kvet?? Máš tam notebook? Nejaké filmy? V ktorej nemocke vlastne si? Všetko bude dobre.
14. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten môj cloviecik sa vo mne iba hemzi a hemzi:slight_smile:)) ach ... Musím ho naučiť, tak ako braceka, že je čas na spanie:grinning:
14. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní důvod”
15. srp 2010 ve 04:44 • mafynka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
15. srp 2010 ve 04:44 • mafynka
inak baby, vy aj nejak citite, ze ste tehotne? lebo ja necitim absolutne nic, ziadne bublinky, proste ako vzdy, ked som nebola tehotna.. stale som stihla v pase, no proste take divne mi to pride :confused:
15. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak dnes uz som trosku pokojnejsia, aj ked znova krvacam. Doktorka rano na vizite bola zlata, vsetko mi povysvetlovala, ze mam hematom na spodnom okraji placenty a ze ten krvaca a budem tu, kym sa nevstrebe. A ked som sa opytala na to odlucovanie placenty, tak mi povedala, ze to sa len doktor zle vyjadril, ze to koli tomu hematomu. :confounded: :angry: Fajn, ze som si koli tomu prezila tolko stresu...
@arrett si zlata :slight_smile: mam tu notebook, aj mobilny internet, aj filmy a casopisy. MM mi vsetko priniesol... :wink:
15. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta A ten hematom sa ti asi ako dlho bude vstrebavat? Týždeň, mesiac, 5 mesiacov?? :wink:
15. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2010 v 11:05 • mafynka
@marhulka13 ja mam ten isty pocit, len uz mi je trochu fyzicky lepsie, aj tak babo je vraj prvykrat citit az v 17 tyzdni .. ja si este stale uzivam spanie na bruchu, kym nebudem moct ...
15. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mne lekar od zaciatku zakazoval spat na bruchu, no aj tak sa rano na nom zobudim :slight_smile: ja som sa fyzicky dobre citila do 13 tt, potom to bolo horsie, ale to kvoli tej mojej hnusnej hepatitide, raz je lepsie, raz horsie
15. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zavidim ti =D....ja by som uz bola za nejake hemženie =D
15. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja sa tiez necitim ako tehotna.....=/
15. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny,

@sharlotta : jen odpocivej, hlavni je, ze to bude vsechno v poradku az se ten hematom vstreba, budu na tebe myslet aby to bylo so nejdriv :wink:

Jinak ja uz ty pohyby taky citim, jsem myslela, ze je to deloha, ze se roztahuje nebo neco, ale zenska v praci mi rekla, ze jsou to pohyby, takovy simrani za pupikem :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme byli vcera na kocarkach cely den, tak dneska jen odpocivam :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja teda pohyby zatial este necitim (ale vam k nim gratulujem!), no objednala som si dnes toto:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pallacinka/album/cakame-na-nas-prvy-pokladik/5438482/?show=816651
Skoro ako ten domaci ultrazvuk, co sme chceli vyvijat :slight_smile:

@cutce Ako ste dopadli na kocarkach, videli ste aj ten fusion? Aky bol?

@sharlotta Tak to su dobre spravy, hlavne sa nam opatrujte!
15. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek