• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
jinak jsem to oznámila nejbližší rodině a jedné kamarádce :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@espanolka Já si včera došla na pohotovost, jak jsem našla tu krev na kalhotkách. Naštěstí hematom v děloze nemám, všechno zatím vypadá v pořádku. Zatím byl vidět žloutkový váček- to co by mělo vyživovat miminko, než se dotvoří placenta :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky: holky rada bych se pridala do zorhovoru, ale jelikoz vas nemuzu sledovat tak casto, tak se tu nejak ztracim :sweat_smile:

Jen navrh - nechteli byjste tuto diskuzi rozdelit na lednovky a unorovky, aby nas tu nebylo 40 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . ja se tu vylozene ztracim :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, dufam, ze aj ja budem moct patrit medzi vas :slight_smile: Zatial mame jeden pozitivny testik a vsetky tie priznaky, ktore ste spominali (vratane dost silnych bolesti v podbrusku, ale to dufam je naozaj normalne). Bude to nase prve, velmi vytuzene babo, takze mam trosku aj strach, aby vsetko dobre dopadlo. K doktorke sa chystam az na buduci tyzden, ten cas sa mi vsak zacal neskutocne vliect.
My sa o tom rodine chystame povedat az o par mesiacov, kedze chceme, aby to bolo osobne a uz aj iste, takze dovtedy to budem musiet vydrzat. Preto dufam, ze vyrozpravanie sa tu mi pomoze :slight_smile:
Drzim vam vsetkym palceky!
15. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
pallacinka: tak to blahopreju :slight_smile: a v kolikatem by jsi mela byt?
15. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
cutce - tak jen tak probíhám a nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: , ale je to krásný, že byl květen tak úspěšnej :grinning:
15. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je. ale ja pak nevim,kdo co psal :sweat_smile:
15. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nemuzu k vam?
15. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
cutce: dakujem, ja blahozelam tiez :slight_smile: zajtra by mi mal iba zacat 5tt, preto s doktorkou este musim pockat. Zatial to vyzera na 14. februara, krajsi valentinsky darcek si ani neviem predstavit :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
balckie: samozrejme, ze muzes :wink:

pallacinka: me to vychazi na 11.02.2011, ale musim si pockat na UTZ, ktery mam 29.6., tak uvidime, jak mi dopadne :slight_smile:

Ja nevim, ja bych asi na Valentyna rodit nechtela :sweat_smile:
15. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pallacinka - gratuluju - já se den za tebou :grinning: :grinning: :grinning: na utz jdu ve čtvrtek, tak doufám, že bude všechno na jedničku. a ty jdeš kdy?
15. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
cutce: tak to mame celkom blizko seba, ja chcem ist na ultrazvuk 22.6., aj ked mozno nic vidiet nebude, no dlhsie to uz nevydrzim :slight_smile: a este sa planujem testovat, dnes mi prisiel digitalny test tak som zvedava, dufam, ze dobre dopadne...

ja tomu Valentinu az taky vyznam neprikladam, ani ho neoslavujeme, takze pre mna den ako kazdy iny, len keby to vyslo, by sa stal vynimocnym :slight_smile:
15. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
pallacinka: jj, mame ho jen o par dni :slight_smile: tady se celkom oslavuje Valentyn, ale v podstate je to uplne jedno, hlavne aby bylo zdravi :grinning:
15. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla u doktora, a jsem presla - byl videt gestacni vacek, plod zadnej a srdecni akce uz vubec ne :frowning2:
Mela bych byt v 6+0
Omlouval se teda, ze ma spatnej UTZ,ale stejne uz vidim vse cerne :unamused:
Na dalsi kontrolu me objednal az na 14.7. :frowning2:, ted jedu na dovolenou ja a pak maj oni.
15. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma12 Neboj, příště už bude určitě vidět srdíčko :wink: Já jsem dnes 5+4 a včera jsem byla na UTZ a srdeční akce ještě nebyla vidět. Prý je viditelná až tak kolem 7tt :wink:
15. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Ahojky, vítej :wink: Vypadá to, že bysme měly stejný termín :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlinkaa, my sme na tom rovnako - aj ja som 5tt+4 a vcera som bola na utz. :slight_smile: A o srdiecku mi povedala to iste co tebe. Tak za dva tyzdne dufam ze ho uvidime. :slight_smile: Inak, kolko mm si mala ten vacok?
15. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli: nezxoufej, vzdyt je jeste moc brzy na srdicko, to se ted teprve vyvyji :wink:
15. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mo hu ser k vam pri dat?
15. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holkuy kdy ste mneli posledni menstruaci?ja 13.5 na me narozky
jinakj vim zese narodi asi o 2 tydny pozdejc protoze uz mame 1o mesicni hiolcicku
15. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie: koukam, ze jsi nejcerstvejsi maminka, v kolikatem jsi?
15. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie: wow, ty mas miminko a pristi rok dalsi, to te obdivuju :grinning: , ja bych to chtela taky tak, teda pokud ted nebudou dvojcatka :grinning:
15. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
na zacatku v u tery jdem na prvni kontrolu
mama e uz holku 1o mesicni tak uz viom co nasceka
15. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
neni co o bdivovat asi je to tak lepsi mam spoustu kamaradek co nemuze prijit do jinaca na prvni a pak i co jim nejde 2..aspon si spolu pak snad budou hrat
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
blackie: nemela bys byt 4tt? kdyz posledni MS byly 13.5.?
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
15. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlinkaa No jo, jenze to uz jsem :frowning2: - 6+0 je 7 tt a nejhorsi je, ze nevidel ani plod :unamused:

No mam chmurny myslenky, proto se s vami loucim, a az bude neco jasne, napisu
15. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je kouzelna :grinning:
15. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ma12: ja si nemyslim ze 6+0 je 7 tyden. Je to 6 tyden presne :wink: , jeste mas 6 dni do 7tt :wink:
15. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce nn 6+0 je 7 tt :wink: , mam to spocitany :grinning:
sesty tyden je 5+0 az 5+6.....
15. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ma: aha, tak to ja mam mylne info promin :sweat_smile: , ale stejne neni jeste nic ztraceno, uvidis :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek