• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Inac nasmu babatku sa asi prave teraz rodi prvy bratrancek, tak som ako na ihlach a cakam na spravy od svagrovcov. Dnes zo mna tusim ziadny velky osoh zasa nebude :slight_smile:
15. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka ahojky, jj videli jsme ho, me se porad libi, ale pak jsme zajeli do jinyho kramu, a tam bl kocarek na stejny princip jako fusion, akorat jednodussi a jiny material. Lepsi byl v tom, ze u ty golfky potom, tak fusion se neda dat primo do lezici polohy.

tady je ten co se mymu manzovi libi vic

http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-orchid/103511500/type-i/
15. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime, zatim je spousta casu, tak pak uvidime :grinning:
15. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ten vyzera tiez super, mamas & papas je moja srdcovka, ved vies :slight_smile: Mne sa len na tomto zda, ze ma prilis nizky podvozok (aspon ta vanicka sa mi zda, ze je nizko), to by mne pri mojich 184cm dost vadilo. Ale sa mi velmi paci, tie farby a vzor su uzasne.
15. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: ja si myslim, ze jsou stejne vysoky. Ani jeden mi neprisel dost vysoky na mou vysku 174 cm, ale zase nebyly az moc nizky jako ostatni. A tady na ten, ma lepsi kosik dole a lepsi pristup a mas k tomu i tasku, ale concord nedela tasky
15. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teda, vy uz aj nieco nakupujete??? mna to zatial ani nenapadlo, asi som poverčivá, či čo :grinning:
15. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka: zatim nekupujeme, ale tady je veletrh v Londyne, ktery by nas vysel na dost penez, a tam jsme chteli jet jen kvuli kocarku, a ten nas by tam stejne nemeli, tak jsme si rekli, ze vyrazim ted do obchodu, ktery byl sice 2 hodiny cesty, ale vyzkouseli jsme si ho, takze na ten veletrh nemusime :wink: Komplikovany, ja vim :grinning:
15. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Moze byt ze sa len zda nizky. Ja uz pomaly od concordu uplne odstupujem, prave kvoli tej vyske som stale zamilovana do Stokke :slight_smile: Ten ma zac nic moc vyrieseny kosik, v podstate nema ziadny. No tasky robi zato krasne, aj krasne drahe :slight_smile:

@marhulka13 Ja este iba obzeram a nekupujem nic, ani nie kvoli povercivosti, ale stale cakam na ten dalsi ultrazvuk aby som tomu naozaj uverila :slight_smile: . Po tom septembrovom sa vsak do toho pustam, u nas nakupuju vo velkom moja mama a babka, tam ani nemam prehlad, co vsetko uz mame, ale je toho spusta :slight_smile:
15. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: posli mi odkaz?
15. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a cvicite nejako? ja som si objednala tehotensky pilates uz skoro 4 tyzdne a stale mi neprisiel ... :confounded:
15. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tema kocikov , ja mam urbo http://www.mamasandpapas.com/range/urbo/4929/ milujem ho za nic ho nevymenim, len dokupim vajicko a ani vanicku nebudem kupovat iba fusako tasku ... predtym so mala concord neo , krasny , dobre ovladatelny, ale ziadny kosik, koryto no hruza ... tasky concor vyraba mamabag na vanu a papabag na sportovu cast ... urbo nevymenim za nic na svete ... vlastne sola je velmi podobna :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Tak to je super, mne sa od m&p paci uplne vsetko. Kupovali ste kocik na Slovensku? My ich prave nikde nemozeme zohnat :frowning2:
15. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Neviem na co odkaz myslis, ak na ten kocik tak je tu:
http://www.stokke.com/stroller/customize-your-stokke-xplory.aspx
15. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki: takze rikas, ze ten solo bude lepsi jak ten fusion? Manza je presvedceny ja moc jeste ne :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: ten nevypada spatne, zkousla jsem barvicky a ten fialovej by byl asi nejlpesi, jaka se libi tobe? Ale myslim, ze ten kosik, teda spiz taska by byla pro me mala a hlavne, musis obchazet kocarek. Ale jinak je moc elegantni :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Mne sa vzdy pacila najviac ta bezova, no teraz sa mi zacina viac a viac pacit ta modra, tak ich mozno spolu skombinujeme. Fialova sa mi tiez velmi paci, len sa bojim, aby neomrzela a dala sa lahko kombinovat s doplnkami. Tu tasku maju naozaj nic moc vyriesenu, no co som citala v diskusii, da sa na to zvyknut. To je ale hadam jeho jedine minus, inac je fakt uzasne prespekulovany (ma dokonca nielen sommer kit, ale aj winter kit, to na stranke ani nemaju- vratane kozusinky na rukovat :slight_smile:) a je aj kvalitne spracovany. Moj muz vsak s nim nie je uplne stotozneny, tak iste to este tiez nie je a pozerame dalej (mna to aj tak strasne bavi a stale by som ho tahala po obchodoch s kocikmi :slight_smile: )
15. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka :grinning: :grinning: :grinning: , mi jsme tam v tom obchode ztravili 3.5 hodiny a to jsme zkouseli vsechny kocarky vymenovat a skladat :slight_smile: , ale ten tvuj jsem nikde nevidela :unamused:
15. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to musela byt riadna zabava, 3.5 hodiny, na vas zatial nemame :slight_smile: Ten moj som zatial videla iba v jednom obchode,no viem, ze ho maju na Slovensku tak urcite aj v Cesku, mozno nanho nadabite skor tam. Mna to trosku otravuje, ze v kazdom obchode maju iba niektore znacky a nikde nemaju vsetky, ale tak aspon stravime tym viac casu, ked ma to uz tak bavi :slight_smile:
15. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Ja som cvicit planovala, no este som sa k tomu nedostala. Daj vediet, ked pride, ake to je (ja sa ale bojim, ze sa sama doma k tomu neprinutim). Mne doktorka odporucala plavanie, ze vraj je najlepsie, no k tomu som sa tiez zatial velmi nedostala :frowning2:.
15. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: no podivame se v Cechach az prijedeme v rijnu, ale tam nema cenu si ten kocarek kupovat, kdyby se porouchal tak bych mela problemy s reklamaci, kdyz ziju v Anglicku
15. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky aj vy mávate čudné sny s vasimi detičkami? mne sa často sníva a vždy o dievčatku.....a to je celá rodina presvedčená že budeme mať chlapca =D
15. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis: ne ja nesnivam o malym vubec, tak treba cekas holcicku, uvidis jaky budes mit prekvapeni az se to dozvis :wink: . Nechas si to rict nebo jako prekvapeni?
15. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce chceme to vediet to by som nevydržala, aby som aj vedela skombinovat vsetko =D
http://www.martinus.sk/?uItem=32601 nemate niektora tutu knihu ci sa ju oplati kupit?
15. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka dala som si poslat z anglicka inak neslo, vtedy bol aj v anglicku na trhu asi 2m ... ale uz so videla solu aj urbo na ceskych strankach ... a solu tusim aj tu, len si ju tak krasne nemozes nakombinovat ...
15. srp 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vies ja som mala neo, to no ovladal sa super, ale to je vsetko, fusion mali kamosky a ze oka ale je siroky a sola aj urbo su uzsie a pritom sedatka su super velke, tak snim vojdes kam kolvek aj do najmensich vytahov ...
15. srp 2010 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a kosik aj na sole aj na urbu je uzasny vsetko tam dam ...
15. srp 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:téma kočíky-no z toho budem mat asi najvačšiu bolest hlavy :(moc obchodov s kočíkami tu teda nieje:(((a tiež nemajú velký výber.Mohla by som si kočík objednat asi tak len z katalogu čo majú v obchodoch.A sú strašne drahéééé :(((Tie čo sa mi páčia sú všetky nad 600-700euro....
15. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ten kocik sola, dala sa polohovat aj opierka na nozicky?
15. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka; podivej na toto

http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-orchid/103511500/type-i/

Suzi: mi si nasli tu nejvetsi obchod, vcera jsem tam jeli 2 hodiny, ale stalo to za to :wink:
15. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz začinam rozmyslat ci kupit kočik pozeram si vase odkazy a kočiky su fakt krasne...ale tie cenu uff.... uz som spominla svagrina mi chce dat svoj kocik po synovi je ako novy ale je to asi starsi model baby active breaker tak uvidime
15. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek