• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce to máš štastie.....ja o žiadnom takom obchode neviem:(uvidíme čo spravíme....pri najhoršom budem musiet kúpit nejaký z tých drahých.
15. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: a divala ses na internet po nejakym obchodu? Co jsme mi udelali, ze jsme se podivali v Cechach, protozer tam vyber je, kde si muzes vybrat, ktery se ti libi a pak si ho muzes objednat u Vas. maji vetsinou stejny kocarky :wink:

Alexis: ja hlavne chci vajicko, protoze az budu jezdit jen na nakupy, tak budu jezdit s vajickem :wink: Hluboky budu pouzivat na prochazky, aby melo misto a pak na spinkani venku
15. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ale ja na Slovensko tak skoro nepojdem :(až ked sa mimi narodí.možno niekedy v lete na budúci rok.Budem si musieť vybrať a kúpiť tu na Cypre.Uvidíme.Zatial máme ešte čas.Možno kým príde čas na kúpu kočíku,sa dozviem o niečo viac(možno predsa len existuje nejaký ten obchodík kde kúpim lacnejšie a dobre) :wink:
15. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: to je skoda, ja bych to takhle dlouho nevydrzela :cry:
15. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ja som stále na sickleave,takže nemožem odíst z cypru.....no velmi by som chcela íst domov.Možno sa mi to aj podarí,ale nie je to isté.Všetko záleží od lekárov a od toho či nájdem lacnú letenku :wink:
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: ja doufam, ze se dostanes domu jeste nez budes mit mimco, ukazat jim tvuj pupik :wink:
15. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce vidia ho cez skype :slight_smile:)))A rodičia prídu v decembri a zostanú pár mesiacov....prídu mi pomoct :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: aha, tak to jo, ja myslela, ze je neuvidis az pristi rok, tak to bude skvely az prijedou :wink: :grinning: :sunglasses:
15. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce nie.prídu v decembri.Už sa neviem dočkat.No aj tak by som velmi rada išla domov...nudím sa a je mi smutno :frowning2:
15. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 ved nech ti kocik donesu vasi :slight_smile: nie je to taky problem ...
15. srp 2010 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a co takto miesto kociku nosit uviazene deti uterakom okolo chrbta??? :grinning: a kooolko penazi by ste usetrili :grinning:
15. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme dnes som sa dnes konecne rozhodla ake plienky budeme pouzivat a objednala som ich cez net tak som len zvedava kedy pridu. :slight_smile: a zajtra by nam mal prist nosic pre maleho prcka tak sa tesim uz vyriesit len kocik a nakupit oblecko a budeme ako tak vybaveni :grinning: teda aspon co sa tyka nakupov tu v uk
15. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to je velmi dobry napad :grinning: budem nad tym musiet porozmyslat
15. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ja mám po prvom synovi breaker fuego.je fajn,ale chcela by som ho vymeniť:1.je dosť veľký,keď sa zloží a ja potrebujem niečo skladnejšie do auta,aby mi tam vošiel aj synov športiak, 2.je odpružený-čo je na jednej strane výhoda,ale v zime to moc praktické nie je.ja mám na ňom klasické kolesá a v zime sa mi hrozne nabaľoval na ne sneh a potom sa s ním hrozne zle manipulovalo,niekoľkokrát sa mi stalo,že mi kočík vyletel do vzduchu a skoro som malého vykotila..Malý mal už cez pol roka,takže už niečo v ňom zavážil, ale toto miminko bude vážiť nejaké 3kilá,takže nezaváži nič,tak sa obávam,že to v tom snehu bude ešte horšie.bývam totiž v časti mesta,kde sa neunúvajú odhŕňať sneh a ja sa s kočíkom musím brodiť cez záveje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ak sa nám ho nepodarí predať,bude mi bohužiaľ musieť stačiť :frowning2:
15. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekný večer tehuľky.
No vyberáte pekné kočíky :slight_smile: My máme v pláne kúpiť súrodenecký, ale to budem riešiť tak január, február, prvý kočík pre malého som kúpila skoro okolo 5 mesiaca a potom som ešte toľko videla krásnych a lacnejších

@potokin - a aké plienky budeš používať? poraď
15. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka my sme sa rozhodli pre Tots Bots FlexiTots Birth to Potty (tie mi boli odporucane) objednala som cely pak takze to je 20 plienok a mali by byt od narodenia po nocnik. tieto sa mi zdali nejlepsie. este som k nim objednala fleecove vlozky aby sme nepouzivali len papierove. cele to vyslo cez 200libier ale ako investicia sa mi to zda dobre. najma ich netreba zehlit :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin posli mi prosim odkaz odkud jsi to koupila :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
plienky som kupovala na naturalbabyshower.co.uk tam sa mi zdali cele balenia najlacnejsie a k plienkam dostaneme aj kybel na spinave plienky
15. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin: dekuju, ja nevim jaky jeste budu pouzivat :confused:
15. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
caute babeny
...pripajam sa do diskusie :slight_smile:
...aj my caaame babo vo februari...ale ako tak pozeram, tak som dako s chystanim veci po zadu :grinning:
...az tento tyzden som si tak dako zacala uvedomovat ze som vazne tehu ked mi brusko vyhuplo z pod tricka :slight_smile:., nevolnosti konecne ustupuju tak uz sa viem aj normalne najest bez toho aby to bolo hned vonku a zacinam sa tesit na male.
...s chystanim dakej vybavicky som chcela pockat az na posledny mesiac alebo az po porode, popri robote ani nestiham velmi nad tym rozmyslat, ale pozeram ze vy to tu riesite uz ovela skor...tak sa budem musiet od vas co to priucit :slight_smile:))
15. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak mne tie bolesti nejak neprechadzaju, aj ked je to lepsie, ale stale nie som OK...tak asi zajtra skocim k lekarovi...:frowning2:
co sa tyka kocikov tak ten, co ma @kkiki je uplne super....tie kolieska nie su prilis male? My sme mali Gesslein F2 a bola som s nik uplne spokojna, teraz sme boli rozhodnuti pre Gesslein F4 ale teda tento, co si dala odkaz je uplne nadherny :slight_smile:))
plienky chcem teraz pri druhom tiez pouzivat latkove, pri malom som zacala az po roku, tiez mam aj tot bots a su fajn, aj ked mne sa najviac pacia itti bitti (aj malemu najlepsie sedia). ale najcastejsie pouzivam klasicke stvorce, nezehlim ich a maly sa uz zacina pytat na serblik, tak sa vytesujem, ze snad do februara budeme definitivne bez plienok..pri chlapcoch to oducania ide nejak pomalsie..
15. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ta knizka je o nicom..tu sa ti neoplati kupovat...mam ju, ale moc mi nepomohla, lebo vsetko z nej bolo na nete...
@kikaku vitaj medzi nami :slight_smile:
15. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja vítam novú tehuľku :slight_smile:
@kikaku podľa mňa je na vecičky ešte skoro,pri malom som s nákupmi začala v 7mesiaci,kočík v 8mesiaci.určite si začni kupovať výbavičku skôr ako tesne pred pôrodom alebo po pôrode.keď prídeš z pôrodnice,budeš mať čo robiť,aby si sa z toho všetkého spamätala a nejako ste sa všetci spolu zmobilizovali s bábätkom,nebudeš mať čas chodiť po obchodoch a znáhať výbavičku.dosť vecí budeš potrebovať už v prvé dni ako prídete domov.
15. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 túto knižku nepoznám.ja mám tieto a som spokojná:
http://www.martinus.sk/?uItem=42458

http://www.martinus.sk/?uItem=3836
15. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
...este mam taky odkaz pre vas od @natalca ...robii tabulku tehuliek februaroviek...kuknite profil, kto chce a este tam nie je podopisujte jej uudaje nech o sebe vieme viac :slight_smile:
15. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a co sa tyka knih, tak ja mam http://www.martinus.sk/?uItem=16228 a celkom sa mi pozdava a taktiez tu druhu v poradi od janette4
15. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 vies co nema ich male , teda nepridu mi tak ked nasnezi kosik dam dole a basta ... a po horach snim nechodim, no je super , hlavne neuveritelne stabilny ...
15. srp 2010 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki lebo ja mam teraz golfac Peg Perego Pliko a najradsej by som ho vyhodila von z okna...tak blby kocik, ze az...mozno len ja mam stastie, ale golfove palice uz v zivote nechcem vidiet...neda sa mat maleho v jednej ruke a kocik v druhej a hlavne sa mi tie kolieska zasekavaju...tak preto sa bojim malych koliesok
15. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki a Ty budes ako riesit presuny s malym Oliverom? kupis skate?
15. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku no ja som tiez vzdy chcela cakat s vybavickou ale teraz ked vidim nieco co sa mi paci tak to radsej kupim aby som potom nelutovala a najma aby som potom koncom nemala vela roboty. nemame kocik a ten planujeme kupit trochu neskor a samozrejme oblecko tiez (kedze nevieme ci to bude dievcatko ci chlapcek) :slight_smile: podla mna to treba s rozvahou pomaly ale isto :wink:
15. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek