• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 tak to sa neda s pp ani porovnat , tu su uplne ine kolieska a hlavne nie zdvojene ... tak verim ze nebude mat problem ani v snehu, no a ked ho navala vela vela aj tak sa nim nebudem po blave brodit tak ale verim ze koncom februara tomu nebude sibat ... s olinkom no nechavam vsetko na poslednu chvilu, chlapcek sa mi pusta sam chodit, davam mu mesiac a urobi sam krocky, uz teraz stoji aj bez drzania ... tak bud skejtik alebo ak by inak neslo budem nutena kupit surodenecky, sesterka mi aj hovorila o nejakom co je velky ako normalny , neni to phil... ze miposle link ... lebo mame dost maly vytah , potom by som musela nechat v aute kocik .
15. srp 2010 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vybavicku vobec neriesim, vsetko mam po olinkovi, no a ked nahodou bude dievcatko len ozaj par veci bude treba ... som ani nestihla nic popredat :slight_smile: len co som darovala piestanskej nemocnici take biele bodynka z mothercare asi 20ks ... najmensie cisla, lebo take tam mali stare a mala som ich strasne vela. tak aspon babanka maju pekne ...
15. srp 2010 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

@suzanne85 - gratulujem k úspešnej kontrole.

@sharlotta - dobre, že si nakoniec šla na pohotovosť aspoň vieš čo je s Tebou - nejako to v tej nemocnici vydrž

Vítam nové tehuľky v téme.

Ja mám tiež takmer všetko po Romankovi a teda výbavičku neriešim. Budem dokupovať potom, keď bude niečo treba. Určite budeme kupovať nový kočík ale to až v januári - skôr určite nie. :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky. Tak ako ste vikendovali??? Hmmm???
@kkiki Phil a teds - úžasný surodenecky kociar:slight_smile: Bola som naň kuk a zatiaľ u nasvyhrava.
16. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ozaj a tam, kde ty byvas - tam vytah nemate, vsak?kocik si nechavas v kocikarni?
16. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no aj tento sa mi zda dost velky, ale svagrina hovorila ze sa da v poho zlozit a kufor v aute mame velky, tak porozmyslame aj by som novy kupila ze nechame druhemu babu ak bude, ale tak zas ked som rozmyslala ze babo sa narodi a bude este zima som z dediny a budem chodit asi menej von a ked bude sneh tiez by som sa tu asi prizabila...tak uvidime
@janette4 čo sa tyka knižiek mam aj ja dve a som spokojna tu som chcela kvoli info ale sunny povedala ze vsetko z tej knizky je na nete
http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_knih/katalog/data-tituly-T-TEH-Tehotensky_kalendar_1.html
http://www.martinus.sk/?uItem=34969
@kikaku ja tiez este nekupujem vybavicku, zacnem tak 7,8 mesiaci =D
16. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ahoj, no nebola. sem-tam som si odskocila nieco precitat, aby som bola v obraze, ale teraz to uz bude hadam lepsie. ale my ideme na dovolenku tu v SR :slight_smile: ale asi z toho nic nebude. najprv sa musia doriesit veci, tak hadam potom. v sobotu sme boli na jednej uuuzasne svadbe, ale priznam sa, mne tie ceremonie vobec nebudu chybat :grinning:

idem docitat zbytok :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ked o par dni dopapam calibrum mami mam si kupit dalsie balenie alebo su mi viete odporucit ine ktore su dobre od 5 mesiaca...dakujem
16. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - ono je to v podstate asi jedno, ktore vitaminy - mali by byt viacmenej podobne. ja beriem femibion - ten je asi najdrahsi - ja to beriem kvoli mojej trombofilii - ale ci to aj realne ma vplyv, netusim :wink:
16. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ved hej len som nevedela ci nebude vadit ze od zaciatku tehu berem tuto znacku, tak ved ked je tam napisane ze pre druhy,treti trimester a dojčiace ženy kupit asi opat ten....=D
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no tak to máš pravdu,ale ja preferujem kočík vidiet osobne,odskúšať si ho a tak.A tiež,keby nebolo niečo v poriadku,kde by som ho reklamovala?Dúfam,že sa mi podarí íst v septembri,alebo v oktobri domov a tak by som si hned aj nejaký kúpila :slight_smile:
@kikaku vitaj medzi nami :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to by nemalo podla mna vadit.
16. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Psychicky sa mam uz ovela lepsie, dnes som znova videla nasho drobceka :dizzy_face: , vyzera, ze sa ma dobre, len aby ten hnusny hematom zmizol :angry: :confounded: V noci sa tu skoro vobec neda spat, jednak mozem spat len na chrbte, lebo na boku ma boli brusko a uz ma z toho riadne bolia krize a jednak je tu na chdbe culy ruch do rana, tak spim tak na etapy a o 5.30 nam chodia merat teplotu, potom vizita...tak som uplne mimo... :rolling_eyes: Domov ma pustia az ked prestanem krvacat...takze cakaaaam.... :unamused:
16. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som nam este nic nekupila. kociky pozeram, len vase linky :slight_smile: no my to budeme mat o to tazsie, ze som prva z rodiny, co caka babatko, takze nemam po kom co dedit :unamused:
o 10tej idem teda na tu moju prvu poradnu po vyse 6tich tyzdnoch :confounded: drzte palce :wink:
16. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som rada, ze ste v poriadku :slight_smile: drzim palce, nech ten hematom coskoro zmizne a ste rychlo domka :slight_smile:

ako sa vies ovladat v spani? ja by som tiez chcela spat na boku, lebo na bruchu neviem (bolia ma prsia) a na chrbte by som nemala kvoli otocenej maternici. kazde rano sa zobudim na chrbte :angry:
16. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dočkáš sa moja,neboj sa :wink: Hlavné že sa malinkému dobre darí.To je podstatné.Držíme palce,aby si bola čím skor domka....všetky tu na teba myslíme a držíme palčeky....
16. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ako sa ovladam? :sweat_smile: bolest ma zobudi...ja mam tiez otocenu maternicu a na bruchu by som nezaspala ani keby na mna kamene polozili :confounded:
16. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja ti prajem skore uzdravenie nech si mozes malicke uzivat doma
kočky ktore ste uz rodili mate niektore skusenosti s nejakym dobrym kremom proti striam? moja mamina ma po porode cele brucho popraskane tak chcem zacat s prevenciou
16. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vraj staci aj obycajny olivovy olej
16. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to som este nepocula...musim vyskusat =D
16. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - ja používam krém Mamastrie - je veľmi vláčny - ja sa natieram už od prvého mesiaca - natieram si brucho, prsia, stehná. Natierala som si aj pri prvom tehotenstve a na bruchu nemám žiadne strie. Ale záleží to vraj aj od elasticity pokožky a od toho ako rýchlo vyhukne bruško - ak vyhukne naraz veľa - tak sa vraj tak či tak koža popraská. :unamused:

@sharlotta - doma je doma. Ja v nemocnici nikdy neviem spať aj kvôli tým preležaným matracom - doma mám ortopedický matrac a som naň už zvyknutá. Ja spím na chrbte, ale dá sa mi spať aj na boku. :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: taaaak dlho som tu nebola akosi nebolo času . Vidím tu vela nových tvárí a tak vela vela noviniek .
Rozpísali ste sa teda poriadne :wink: sharlottke prajem skoré uzdravenie a vydrž to tam nejako tiež som pri prvom tehu ležala v nemocnici drž sa.
alexis13 ja som natierala bruško s detským olejom od samého začiatku a aj tak som popraskala ale zase pribrala som skoro 30 kíl takže sa niet čomu čudovať :confounded:
16. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem musiet intenzivnejsie natierat, lebo doteraz som to flakala, zatial nemam ziadne brusko takze cakam ze vybehne naraz =D pojdem dnes do mesta a neco nakupim
16. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca matrace su tu nove, takze aspon to je dobre ,ale cez den by som spala a v noci sa mi neda. :confounded: Som zvedava, ci a na ako dlho ma moja Dr. vypise na pn a ci ma neposle na rizikove.Ale dnes som sa pytala na vizite a vraj to nie je na rizikove, ale pn by som mala ostat.Rozmyslam, ze poslem MM do prace, aby im odniesol oznamenie o tehu a aj pn-ku, ked uz ju budem mat vypisanu. Nasi nastupuju 23.8. a sme tam tri anglictinarky, z toho jedna im dala vypoved teraz v stredu, ja budem pn, tak neviem, kto bude skusat reparaty, doklasifikacie a opravene maturity...ale to uz nie je moj problem... :sweat_smile:
16. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@sharlotta: hlavne, ze je maly v poradku, uz aby ten hematom byl pryc a ty mohla domu, co :unamused:
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a kde si? na antolskej?
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak aspon vyuzi situaciu a odsleduj si doktorov ako sa spravaju - aby si si potom vedela vybrat :wink:
16. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja uz mam vlastne vybrate, ale mozem povedat, ze su tu vsetci mili, ako sestricky, tak aj doktori a doktorky, takze som spokojna :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek