• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta nevies, ci tam este byva aj dr. Gazo?
16. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dobré ránko
:wink:
16. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci domu, v noci jsem vubec skoro nespala :unamused:
16. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a čo si robila? :grinning:
16. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, po piatich rokoch aj my cakame nase druhe dietatko, velmi sa nan tesime vo februari :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ...moja mamca ma tiez brutalne strie...tak hrozne velke ze na kupalisko chodila iba v celych plavkach...vyzerala ako keby som ju rozparala zvnutra...a to sa na tu dobu co nebolo nicoho mazala a mazala...a pribrala len 8kg! :frowning2:
...ja mam pokozku po nej...a vraj je to dedicne, takze sa mazem aj 4x denne od zaciatku a dufam ze aspon nebudu take strasne velke...pouzivam zatial mamastrie ale obhliadam sa po dacom drahsom a hlavne dakom kvalitnom oleji...ked ani to nepomoze, aspon budem vediet ze som spravila co som mohla :(
16. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon: srdecne blahopreju :grinning:

Suzi: bolelo me brisko :frowning2:
16. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky sem tam obcas mazu detskym olejickem, ale jen brisko zatim :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav neviem, zatial tu bol jeden doktor a dve doktorky, mne moja gynekologicka mi odporucila Dr. Bertoldovu
16. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a kde si?
16. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj tak ako sa mate??ty a mimi?? verim že fajn :wink: :wink: :wink: :wink:
16. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku skus olej na strie od eucerinu :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som rada, ze ste obaja v poriadku, neboj, onedlho uz budes doma :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ahoj...mas s tym skusenosti ze zabera?...lebo ja rozmyslam ze pridem do lekarne a nakupim to najdrahsie co tam maju :grinning: ...aj ked je mi jasne ze to najdrahsie neznamena hned aj to najkvalitnejsie :(
16. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: jsem v praci :unamused:
16. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mi povedia, ze ten hematom tamuz nie je, tak si asi otvorim flasu :sweat_smile: objavila som, ze existuje nealko vino :wink: len nech zmizne od mojho babatka, potvora hnusna :angry: Boze, len nech sa nezacne zvacsovat... :confounded: :frowning2:
16. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Drzim palceky, nech ten hnusny hematom sa vstrebe čím skôr:slight_smile:

@slavkav Kocik nechávam v kocikarni. Ale aj tak je to makacka vyslapat na 4 poschodie:slight_smile:
16. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku moja svagrina sa tym natiera, o mesiac ma termin a je spokojna. ja som uz vyskusala elastiq, mamastrie a teraz ma toto, zatial som bola najviac spokojna s mamastrie a toto som len zacala pouzivat... ale dobre to premasti, asi ostanem pri tomto :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - držím palce, aby si čo najrýchlejšie bola v poriadku
16. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no to teda ano :unamused: a maleho nosis na rukach, co? uff
16. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak ono tym, ze krvacas by sa mal teoreticky zmensovat, nie? teda sa vlastne vyplavuje, nie?
16. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem baby, ste zlate, vsetky :slight_smile:
@slavkav tiez si myslim, ze by to tak malo byt, ale neviem...ved oni ho na ultrazvuku vidia :confused:
16. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nehovoria ti rozmery, resp. ci sa zmensuje? no vsak sa skus na dalsom uzv opytat :wink:
16. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ooo :frowning2: ,nejako sa snaž vydržať a ak to nejde,vypítaj sa domov.Nemožeš predsa takto unavená sediet v práci....Chod domov a lahni si....
16. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nepovedali mi rozmery, ale snad mi povedia, ci sa zmensuje...myslim, ze aj moja dr. ma bude este sledovat
16. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: tady to tak nejde, ona moje sefka je krava na tohle :frowning2:
16. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby po tej vašej diskusii o kočíkoch som pozerala aj ja a teraz sa mi páči tento:

http://www.babysvet.sk/produkty/kociky/kombinovane-kociky/q12-camarello-3-set-coletto-2.html

Pôjdem ho určite pozrieť do predajne, chcela by som ho do Vianoc, aby som už potom s nemusela behať s veľkým bruchom. Ja ho chcem v tyrkysovej farbe. :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca: vypada krasne, uvidis, jaky bude. Mi jsme uz snad zkusili 100 kocarku, ale mame vybrano, nejjednodussi kocarek a i elegantni :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ucim ho teraz chodiť po schodoch:grinning: Sam dvíha nozicku, zatiaľ iba lávu na schod:slight_smile: celkom sa mu to páči. No niekedy to nieje sranda. Simon, jeho taska, nákup a o chvíľku aj brucho:slight_smile: Pridem hore, lahnem na gauc a 5 minút odfukujem.
16. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett viem si predstavit :unamused: my sme skoro vo vasej bytovke kupili pred 6timi rokmi byt. teraz sa tesim, ze mame vytah.
16. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek