• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Už keď posielate kociare, tak ja pridam svoj surodenecky:slight_smile:
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5338
16. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujem, napodobne
16. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - my tiež bývame v bytovke bez výťahu - je to 4-poschodový dom, my bývame na treťom. Ja to s kočíkom budem riešiť tak, že ho budem nechávať dole v sušiarni - to mám len á schodov, čo je pohoda. No ja už teraz niekedy ledva vyjdem hore a keď mám nízky tlak, tak sa mi aj hlava riadne točí. :frowning2:
16. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Chceli by sme kúpiť dom do budúcna, takze toto považujeme za medzi zastavku. Dáme ho zatiaľ do prenájmu, pokial deti nevyrastu:slight_smile: Potom ich tu keď dovrsia 18 vystahujeme:slight_smile: hehe
16. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - krásny - ale aj cena je teda riadna.
16. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dom je aj nas sen :dizzy_face: , ale v senci tak drahe, ze no comment - no vsak uvidime, co buducnost prinesie :wink:
16. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kocik - ma jedna pani vedla vo vchode :wink:
16. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett: tak ty schody ti teda nezavidim :astonished:
16. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den mamicky :slight_smile:
@arrett super kocik ale ja som v rozpakoch , mne sa to sedadlo pre mensie mimi strasne nepaci, v zmysle ze chudatenko malinke nevidi ani na maminku, ani do sveta :fearful: neviem ako to ja poriesim :confused: pamatam si ako Henry na mna musel vidiet az do jedneho roku , nechcel byt otoceny do sveta, musel vidiet maminku, dokonca niekedy nedovoloval aby ho kocikoval tatinko, dokonca aby sa niekto drzal so mnou na madle ... :sweat_smile:
16. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz mame svoj kociarik doma, vybrali sme si Teutonia Mistral S, je uzasny, priniesli sme si ho tento vikend az z Bratislavy
16. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav V sc som zatiaľ videla 2 take kociare. Uvidíme, je to ešte ďaleko. Alebo tento predaje čo teraz mame a Simon začne zabehavat phil a teds. Neviem sa rozhodnúť. Je aj dosť drahý. Treba nám kúpiť aj väčšiu autosedacku pre Simona, vajco pre malé keď tento predame.
Ináč, ak by ste niekto mali záujem o tento kociar tak predam:slight_smile::http://www.kocikovo.sk/product/abc-design-3tec-2010-spvanicka-957/ vanicka, športiak, autosedacka, taska, sietka, plastenka, nanoznik na sportak aj vanicku, slnecnik...:slight_smile:
16. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 vitaj :wink: my sme tiez cakali na nas druhy zazrak 3 roky - tak snad sa to uz konecne podari do vitazneho konca :wink:
16. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Potom sú už iba tendem a kociky pre dvojičky. No tie kociky sú strašne veľké. Keď sedia za sebou, tak to zadné nič nevidí a keď vedľa seba, tak sa nevpracem do dverí. Je to ťažké sa rozhodnúť. U nás zatiaľ vyhráva tento.
16. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 a co tenhle? Z jednoho muzes mit korbicku a z druhyho sportaka a neni tak siroky, ja ho videla :wink:

http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/DorJan-Kocarek-pro-dvojcata-Danny-Sport-Twin-MAX-2010
16. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dúfam, že simon už bude na jar chodiť a keď nebude vladat, sup do kociara. Ten kociar je tak veľký ako klasická trojkolka a to je výhoda. Brzda centrálna, veľký nakupny kosik, veľké kolesa. ..
16. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav urcite, verim tomu :wink:
16. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a toto mám vyhliadnute pre bábätko:slight_smile: Kedze simonko spí v detskej a mimco bude v spalni a mame ju dosť malú, tak toto boduje.Kosik je dosť veľký aj pre polročné babo:slight_smile: http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1873606
16. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku mamina ma tiez brucho ako rozparane ale kasle nato a chodi v polovičnych plavkach ved nech sa ludia kuknu ked to nikdy nevideli....zacnem aj ja pravidelne natierat a dufam ze strie budu minimalne, ja som od maminy asi o polovicku chudsia tak ona to mozno mala aj preto..ved uvidime
16. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kráááááááááásne oci som nechala na obrazovke =D......mi si dame asi vyrobit postielku na mieru a taku vacsiu nech tam moze spinkat dlhsiu dobu
16. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,nemam vas docitane

ako je na tom sharlotka??

zahliadla som jednym ockom,ze kociky rozoberate,,,my sme vcera boli v madarsku,,,v jednom detskom svete,,tam obrovsky rad kocikov,,,ale za ten svet som si nevedela vybrat,,,nic mi nejak nepadlo do oka,,ba jeden sa mi aj lubim,,lenze stal 1000euro,,ta to moooooc,,,ale vybrat by som si nic nevedela,,,ale zato uz sme aj nejake vecicky pokupili,,,dufam,ze nie je skoro
16. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett inak aj tento kosik som tam videla,,,paradna vecicka,,sa mi tiez zalubil
16. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a som spat :slight_smile: vsetko je v poriadku a mame 80mm. brali mi krv na vrodene vady a 2.9. idem zasa na odber, aby mohli porovnta. akurat, ze budem zacinat az 16tt. dufam, ze to nebude vadit. ved aj teraz mi robili v 13 tt a nie 12 tt.
baby, taky balvan zo srdca mi spadol. velmi som sa bala kvoli tej neliecenej stitnej zlaze :confounded:
16. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pozri este toto http://www.icandyuk.com/products_detail.php?id=apple_pear_upgrade zevraj je to male tiez , ziadna haraburda ...
16. srp 2010 ve 12:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 super :dizzy_face: perfektne spravy :wink:
16. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečne som našla kabel od fotaka tak pripajam foto mojho bruska na zaciatku 5.mesiaca =D
16. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 krasne spravicky,,tesim sa :grinning:
16. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@mafynka
dakujem baby :slight_smile:
mafynka a co ty? ten tvoj si to nerozmyslel? a aspon pekny telefon si dostala? :grinning:
16. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha to je pre jedneho a vlastne vdaka tej konstrukcii mas dva :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pozri a tentp peach je este krajsi ...
16. srp 2010 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek