• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 no boli sme spolu v tom madarsku,,tak ja som chcela len ceny kukat,,ja poverciva,,,a nez som sa otocila, uz ladoval do kosika,,a to sa mu lubilo,a hento,,len keby aspon nieco rozumne,,ale vsetko velke vecicky,,ze jeho dieta bude nejaky chlap (pritom este nevieme,co to bude) tak sme sa tam natahovali,,,nastastie sa mi podarilo ho presvedcit aj na nejake 62ky,,,bo on by len 80tky vyberal,,,no hruza s nim,,,mobil, no tak nan nemam nervy,,bo dotykovy,a to ja moc nemusim,,a navyse nic tam skoro nieje,tak musim vsetko postahovat a nato ja nemam fakt nervy,,najradsej by som ho zahodila,,ale co sa tyka tych akcii,,,tak to nepopusti
16. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak je normalne, ze mi robila ultrazvuk zo spodu v 13tt???
16. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslim ze ano mne robili v 15.tyždni tiež zospodu
16. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak aspon niecim prispel. ale on je trosku zvlastny, bud vsetko alebo nic. taky pekny stred nepozna? ale treba to vyuzit, to jeho nakupovanie :slight_smile: akurat som dnes niekde citala, ze zena je matkou odkedy zisti, ze je tehotna a chlap otcom, az ked dieta uvidi a ma v naruci. mozno sa tvoj sam od seba zmeni, ked pride babo. on uz nejake deti ma?
16. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som dnes bola a robil mi cez brusko,,aj na pohotovosti mi robil v 13tt cez brusko
16. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak som rada :slight_smile: asi je to takto lepsie vidiet :slight_smile: inak ten moj maly krpce bol uplne kludny. vy ste opisovali, ze boxoval rucickami, robil kotrmelce a to moje male len tak kludne si tam plavalo :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ mafynka takže vy po nákupoch
16. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zaujimave, ze niekomu tak, niekomu tak. a to som sa nebola ani vycikat, ze je lepsie, ked je mocovy plny, ked sa robi cez brusko. som rada, ze tam bolo vobec nieco vidno :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj moje si len kludne plavalo, idem na kontrolu az 6.9 neviem sa dockat kedy ho opat alebo ju uvidim, asi by sme aj mohli vedet co to bude....len ta moja trpezlivost, bojim sa ci je vsetko v poriadku, kedze brucho mi nejak nenarastlo, pribrala som len 3kg a necitim zatial ziadne pohyby..som z toho smutna
16. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní důvod”
16. srp 2010 ve 12:27 • mafynka
inak baby co sa tyka zubara boli ste od zaciatku tehu u neho? lebo ja nie a aj sa tam bojim ist kedze zubarov mam panicky strach =/
16. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: tie kociariky su strasne malinke , moj 2 rocny by sa tam urcite nevosiel :grinning: inak pozor na tie kociky, doporucujem si vzdy pozriet ak je to len trosku mozne nazivo, mnohe maminky mali po pol roku problem ze bola mala korbicka :sweat_smile: @arrett krasny kosicek , viem ze aj v kika mavaju velmi pekny ....my mame kosikopostielku po Henrym http://www.modrykonik.sk./fotoblog/henri001/album/happy/1843210/ @kkiki peach je skvely
:slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja sa tiez este iba odhodlavam - ale asi po piatkovom uzv sa uz asi objednam
16. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 len pekne chod k zubarovi a nic sa neboj, ja som to podcenila a potom som si v 7 mesiaci dala dobrovolne vytrhnut stolicku :grinning: :grinning: @lubinka, ano ke to normalne :wink: baby ja sa tak tesim na stvrtok, uvidim drobceka zase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: hezky nakupovani a vybrali jste nejaky?

@lubinka: gratulujem ke kontrole :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 o zubaroch pomlcim,,ja sa desne bojim,,nebola som minuly rok ani na preventivke,,jaaaaaj toho sa viac bojim ako porodu
@henri001 jaaaj no budem asi musiet...ale mna nic neboli =D ja chodim k zubarovi len vtedy ked uz musim co tiez nieje dobre =/
@mafynka aj ja =D len ked si na zubara pomyslim zle mi zostane
16. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce co ci sme vybrali,,kocik??,,,tam nie,,ale ja uz mam vybraty,,a myslim,ze zostaneme pri nom,,
16. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeej, ty uz asi fakt budes vidiet, co to cakate :slight_smile: viem, vsetky sa bojime, ale aky balvan nam potom padne dole zo srdca. ja som za to pribrala 10kg. aj som to hovorila doktorke, ale hovorila, ze je to tou stitnou zlazou a ze to sa da do poriadku. a ja som aj prestala fajcit. mam kamosku, ktotra bola taka pevna pred tym ako otehotnela a cele tehotenstvo na nej nebolo nic vidiet, lebo mala jej rastla dovnutra. ked som ju videla 4dni pred porodom, tak az na opuchy vizerala ako ked mi dobehla ukazat pozitivny tehotensky test.

@mafynka tak to si sa dobre rozhodla s tym byvanim. aspon budes mat dost casu si vsetko dobre premysliet. ako to vyzera s domom? kedy bude asi hotovy? vies, chlapi su cudniiii. oni uplne inak rozmyslaju ako my. proste ten tvoj sa nevie ospravedlnit a nahradza to tym nakupovanim atd. niektori zas nedokazu povedat, milujem ta, proste oni su z marsku my z venuse. mozno by si si mohla tuto knizku precitat. ja som ju zatial necitala, ale kamosky hovorili, ze vela veci tak pochopili :grinning:

@cutce dakujem velmi pekne :slight_smile:

to som citala, ze sa musi ist k zubarovi a k obvodnemu. je na to aj nejaky termin? ci? ja nechceeeeeeeeeem :frowning2:
16. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy ste vsetky dostali ten prenatalny box? lebo ja nie. ale nevadi, tesim sa strasne tehotenskej knizke. asi si vyplnim ten baby bonus a hadam nieco dostanem z dmky.
16. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este nic babatkovske ani tehotenske nemam, ak nepocitam olej na natieranie bruska, ale furt nanho zabudam.
16. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslim ze nie je to povinnost navstivit ich ci ano?
16. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som ziadny box nedostala
16. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy se mate, ja jdu na kontrolu az 24.9. :cry: to je jeste 5 tydnu, ale snad uz budem vedet co to cekame :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ani ja som nedostala
16. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja som ležala na Antolskej na rizikovom posledné skoro tri mesiace prvého tehu a bola som tam veľmi spokojná čo sa týka personálu a lekárov (fakt asi najhoršie sú tam upratovačky, keď skoro ráno prídu upratovať), a hlavne ma rozčulovalo to že sa mi za tri mesiace na izbe vystriedalo asi 50 tehotných čo tam boli na dva tri dni, čo boli potermíne alebo čakali na cisársky, tak to bolo trošku na nervy, Bertoldová je skvelá, ale mne sa tam viac pozdávali lekári, boli oveľa citlivejší pri vyšetrovaní ako ženy okrem prednostu, ten má ruky ako lopaty, to bolo strašné, inak všetko fajn aj jedlo sa celkom dalo. A ak to nieje na hospitalizáciu tak to je super, predsa len doma je doma!!! Ja som sa po prvom týždni pýtala domov, ale po víkende som tam bola späť. Ale skutočne sa to dalo vydržať, hlavne si pod dozorom a oni vedia čo robiť, tak sa držkaj.
16. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale tu pisu, ze im mozes napisat a poslu ti ho k tvojmu gyndosovi http://klinikbox.sk/tehotenstvi.php
16. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
16. srp 2010 ve 12:53 • mafynka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek