• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ja este ani knizku nemam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ako to ze nemas este knizku? ja som ju dostala uz v 7.týždni
16. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
o zubároch ani nehovorte,ja z nich mám paniku od decka :sunglasses:
box som zatial nedostala,a asi ani nedostanem :unamused: ale je to plné letákov a tak je tam cumlík,minerálka,vzorka prášku a aviváže,tak mi box moc chýbať nebude :wink:
16. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som tehuknižku dostala tento týždeň
16. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda minulí :sweat_smile:
@henri001 co je to za kolisku??? vies mi poslat na nu link???
@kkiki ten kociar vyzera tiez velmi dbre..musim prestudovat
@mimina321 aha, takze ten prenatal box nic moc teda - ale dalo sa to asi cakat :unamused:
takze ten box asi nic moc, fakt. a do toho DM-ka ste sa uz niekto registroval?
16. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 zatial aj moj favorit, este rok musime byvat v ba, potom do vlastneho domu, ale tuto ked necham v kufri sportovu cast pre olinka tak sa v pohode vtrepeme aj do vytahu .... ved to sam uz prejde. ale aj tak to nechavam na poslednu chvilu ... sesterka mi ho posle z uk ... doprava na urbo ma vysla len 24 eur ...
16. srp 2010 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no mne dokina este nebrala ani raz krv,,takze ziadne vysetrenia nemam,,dnes som bola u jedneho doktora a sukromne som si zaplatila sono,,,zajtra idem k novemu doktorovi, tak mi vezmu konecne krv
16. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre si to vyriesila :slight_smile: takto je to lepsie pre teba aj pre babatko :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ahoj Kikaku, ja pouzivam Bio-Oil, je dobry, vravia, ze najlepsi a ja som velmi spokojna a aj maminy, co ho pouzivali .. na slovensku sa neda kupit, ale da sa kupit v UK. Je dobry v tom, ze ho mozes pouzivat aj po porode na znizenie strii.

http://www.chemistdirect.co.uk/bio-oil_v_649.html
http://www.bio-oil.com/en/testimonials/pregnancy_stretch_marks.html
16. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hm ten moj je velmi prikladny doktor a bolo aj problem sa k nemu dostat lebo ma velmi vela pacientiek, mne robili uz od 7 tyždna vysetrenia, krv, moc mi beru vzdy
16. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja som prenatal box nedostala, ani pri prvom,a ž potom v nemocnici po pôrode , dva rôzne :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, ja byvam v juhoafrickej republike a cernosky to len tak maju, stary uterak omotany okolo pasu a dieta na chrbte, nerozumiem ako to tam maju uviazane :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ku komu chodis,,vidim,ze nebyvame od seba daleko

@lubinka26 no toto je len jedine riesenie,co ma napadlo,,aspon mozem nakupit vecicky, ked svokre nebudem platit najom,,na strave usetrim,,,tak hned mozem odkladat na vybavicku
16. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Bio-Oil je velmi dobry, ale neda sa kupit na SK, ale da sa objednat z UK, ma velmi prijemnu vonu a kopu bab co poznam pouziva len to.

http://www.chemistdirect.co.uk/bio-oil_v_649.html
16. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, dlhšie som tu nebola. Kamarátka prišla o bábätko, tak mi z toho bolo smutno a nechcela som sem tú náladu prenášať. Ale už sa má lepšie, v tom zlom aspoň nemusela na kyret, vyčistí sa vraj sama :frowning2:
Mňa dnes nejako pobolieva podbruško, len tak ako pred mrchou bývalo. Stáva sa vám to ešte? Sem tam aj trošku pichne, ale vždy na jednom mieste.
A bruško už máme takéto, akurát sa nám na fotku pritrafil fliačik z antiperspirantu :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja chodim do Nitry, ty si okres BB to je dost daleko
16. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam uzasnu skusenost s tymto kremom, aj moje kamaratky tu v phe si ho vsetky velmi pochvalovali :wink: http://www.docsimon.sk/tovar/elasti-q-exclusive-telovy-krem-proti-striam-150ml
16. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hej, mne sa to tiez stava, ze ma brucho pobolieva na jednom mieste, skor je to take pychnutie, ale to je vraj uplne normalne, lebo sa rozsiruju brusna stena, brusne ligamenty, netreba hned, ked to zaboli vstavat, sediet, predychat a prejde to
16. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mrzi ma co sa stalo kamoske,,ja som mrchovske pocity mala do 10tt asi,,,potom uz nie,,teraz uz vobec,,,ja mam zasa krce,,,a pichanie v brusku si uz ani nevsimam,,bo to mam stale,kazdy den

inak kocky,,co vy a mlieko??,,,,lebo ja mam sice mlieko rada,,ale posledne dva tyzdne,ked vypijem ciste, tak hned ho vyvratim
16. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diefcatko: to je mi lito :unamused: :cry:

o tom pichani, mate ho za pupikem? tak to jsem zjistila, ze jsou pohyby malyho :wink:
16. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mlieko nepijem - nechuti mi, ale to mi nechutilo ani predtym. pijem ho len v kave alebo s cerealiami
16. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hej,take podobne,,,ja mam niekedy v sprche pocit, ze ho citim,,,mi vyduva brusko
@cutce mňa to pichá približne v oblasti vaječníka, ale nie stále. Bruško ma nebolelo dávno, dnes možno po námahe, po dlhšej dobe som bola v práci a dosť hektika teda. Možno to bude teda únavou...
@dijefcatko ja to niekedy mam, hlavne, ked prudko vstanem. brusko mam celkovo take citlivejsie, niekedy vobec. tak rozne. ja si uz vobec nepamatam, ako to bolo pri prvom tehu. citim sa ako prvorodicka :grinning:
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 - aj ja som používala tento krém a bol výborný :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja si neviem predstavit vo stvrtok ako prezijem statnice,,dlhsie ako polhodinu ked stojim, tvrdne mi brucho a spodok ma dost boli
16. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňa bruško pichá keď sa prudko postavím, alebo keď mi treba cikať, takže už aj letím
16. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek