• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce ja tiez obcas nieco take pocitim nad lonom ale na pohyby je este skoro ci nie???
16. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka @slavkav ja tiez uz vyse 5 rokov nepijem ani nejem nic z kravskeho mlieka, anio maly
@labudka :wink:
16. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nečakám pohyby ešte pár týždňov, možno v 20tt už, ale myslím, že skôr to nebýva, či áno? aspoň pri prvorodičkách. Mňa to pichanie trápilo aj predvčerom, ale v podstate stále, aj v kľude. Ale nejak sa tým netrápim. Dnes už budem asi iba oddychovať, teraz ma dosť bolí.
16. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj nič, prežiješ :wink: možno ťa prídem pozrieť, budem v robote.
16. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uff, tak sa drz :wink: neboj, dobre to dopadne
16. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mozes ma prist utesit,,bo ja neratam s tym,ze urobim,,idem len skusit stastie, ci mrnus daco poradi,,,uz sa nejdem stresovat pre nic,,take nervaky ake som mala posledne dni uz malemu nemozem robit,,chudatko moje,,vsak na materskej casu dost skoncit skolu
16. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj! no presne toto isté sa stáva aj mne keď vypijem mlieko tak ho do hodiny aj tak vyvrátim :confused:
A to som ja mlieko milovala ale teraz ho moc nemusím, lebo mi je z neho zle a tak isto z jogurtov a syrov.
Momentálne som celé dni na zeleninovej alebo slepačej polievke to mi neuveritelne chutí :grinning:
16. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja som ešte nepočula, že by na španielčine vyhadzovali :wink: držím palčeky :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ale ja mam zajtra slovencinu,,,spanielcinu mam buduci tyzden,tej sa az tak nebojim, bo to denne ucim
16. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som tam napisala mail, tak uvidim, co to spravi :grinning:
16. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, blahoželám k úspešným kontrolám.

@dijefcatko - mňa zvykne pichnúť na pravej strane, keď prudko vstanem, alebo keď sa viac namáham - sa smejem, že drobček hneď dá najavo, že sa mu to nepáči.

@mafynka - je dobre, že si teraz pri mamine. Potrebuješ úplný kľud a nie aby niekto na Teba zazeral. Určite by svokra šomrala, ak bude dieťatko plakať a to fakt nemáš ako ovplyvniť.
16. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak nemate pocit ze vas uz menej bolia prsia??? :wink:
16. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek no ja ani nie do hodiny,,ale hned :grinning: :grinning: :grinning: na ranajky sa z jogurtov neviem nasytit,,to musi byt stale chlieb a zelenina,,ale chuti mi strasne to zahustene mliecko,ten piknik,,to mozem aj na kila,,,ale ciste mlieko ani pocut,,,vcera som natrafila na take chipsy limetka v spojeni s feferonkou,,no mnaaaaam, na to by ma bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic utekam ja neco spapat a oddychnut si pri telku majte sa tu krasne
16. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak prsia ma uz 3 tyzdne vobec nebolia,,,ani neviem,ze ich mam,,,ale vytesujem sa, ako narastli :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
videli ste kocik Stokke Xplory?
16. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mna uz tiez menej bolia - ale mne ani nenarastli - ale to mi ani pri prvom tehu nie
16. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ste toho naštebotali :grinning: kým som uvarila zemiaky na pyré
no brucho pobolieva,ja som zvyknutá spať na bruchu a drobčekovi sa to prestáva páčiť :slight_smile: dnes v noci ma to zobudilo musela som zmeniť polohu-ešte je len v brušku a už ma organizuje drobec malý :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved ja mam tiez pocit ze su obrovske kazdym dnom ale predtym ma boleli strasne a teraz len tak... :wink: tak dufam ze je to normalne lebo uz mi odchadzaju aj ranne nevolnosti sice som nikdy nemala nejake extra velke ale cikat chodim coraz viac a brusko uz rastie tak dufam ze to bude vsetko v pohode lebo som sa dost zlakla vela zien mi tu pisalo ze to moze byt missed :rolling_eyes: ale mnohi zas tvrdia ze v stvrtom mesiaci je to uplne normalne...
16. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsia ani nie ,ale bradavky mám hrozne citlivé :unamused: neviem ako budem kojiť,možno sa to dovtedy zmení :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak a @diefcatko: pokud je to takove slabe simrani az pichani tak to jsou uz pohyby, od toho 20tt to budou kopance :wink:
16. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no moje prsia narástli už o číslo, takže už som musela kupovať nové podprdy. V tých nových mi bolo tak ukurát ešte pred dvomi týždňami, ale dnes už mám medzi prsiami čiaročku, zase narástli, tak neviem, kam až zájdem takto :grinning:
16. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no a predstav si ze ja s takymi citlivymi kojim aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak nepocuvaj druhe,,,ja ked som mala missed, tak hej, prsia prestali boliet,,,ale aj sa zo dna na den zmensili,,,ale neviem to opisat, to bol iny pocit, proste som uz vedela, ze je koniec,,teraz ma prsia nebolia,,ale na dotyk ich citim take napate,vacsie,,aj na vyzor su inaksie ako normalne,,
16. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja bezne prsia nemam skoro vobec,,preto sa vytesujem,ze uz konecne aj vystrih mozem mat :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to mi je luto ze si tym musela prejst a v ktorom tyzdni si mala???
16. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna prsia bolia stale :unamused: kvoli nim nemozem spat na bruchu. a ani nehovorim ako sa mi zvacsili (o 2 cisla) to si hned kazdy vsimol. ale pribrala som 10 kg, takze aj preto.
16. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ja tiez:slight_smile: len mliecka je pomenej
16. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak v 12tt,,,takze prosim ta nepocuvaj take reci, ze co moze byt aj priznakom missed,,sama viem,ze to zena citi a vie,,,ja aj teraz ked sa nesmierne bojim,ci je vsetko ok,,ale nemam taky vnutorny pocit, ako ked vtedy bolo zle,,,telo ti same povie, ci sa daco deje
16. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neviem ci si dobre pamatam, ale ty si si kupila ten test, co ti povie, ci je to chlapceka alebo dievcatko? ak ano, uz si si ho robila? ak nie, tak sorry :grinning:
16. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek