• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 nie, to nie ja:slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem ved ja vobec nemam zle pocity a verim ze babatko je v poriadku ale myslim si ze v druhom trimestri sa uz vsetko upokojuje... verim ze aj mnohe odtialto to pocituju tak vela stastia :wink:
16. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak dufajme, ze druhy trimester uz bude pokojnejsi,,,aj ked bat sa neprestaneme

neviete ako je sharlotka??

a inak kolko ste uz pribrali?
16. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 no to si ma nepotešila :sweat_smile: :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja skoro 6 kg :grinning:
16. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky máte někdo prosím zkušenost s domácím ultrazvukem Angel Sounds?? posílám odkaz http://www.lerato.cz/eshop-p382-domaci-ultrazvuk-angelsounds já jsem si ho objednala, tak jsem zvědavá, jak budu spokojená.
16. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám -5.5kg takže zatial som schudla.....ale ja mám nadváhu :unamused:
16. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nebola som tu tri dni a nestiham vas ani docitat. konecne som sa dostala k netu. cely vikend som mala velke bolesti. velmi som sa bala. a dnes lekar mi nasiel piesok v oblickach a zapal mocakov. tak uz aspon viem z coho tie bolesti. len mi predpisal antibiotika a mam strach, aby to babatku neublizilo.
16. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som nepribrala nic. Do 20tt je to v pohode:slight_smile: Potom budem dufam priberat iba na babatko, zadne tuky navyse.
16. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja som este nic ... ved mam toho este na sebe dost :slight_smile: a tiez dufam, ze vela nenaberiem, lebo prihlasku do prirodnej rezevacie sa mi nechce vypisovat :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ani ja som nic nepribrala,,na dovolenke len kilo,,,ale odvtedy si vahu drzim na gram presne,,a to su uz dva mesiace
16. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.teda,vy ste sa dnes všetky riadne rozpísali.

@alexis13 do 4mesiaca sa berie Calibrum babyplan a potom Calibrum mami.Kúp si trojmesačné balenie,cenovo sa ti lepšie oplatí,je tam 90alebo 100tbl. a stojí toľko ako dve normálne balenia.

@lubinka26 ja som na tom takto bola pri malom.Švagriná má už síce syna,ale ten bude mať teraz 13rokov,takže všetko po ňom dala preč,takže tiež som musela kupovať komplet všetko od ponožiek až po tie najväčšie veci.
16. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja tu budem medzi vami taky tucko :grinning: ale som rada, ze sa mi na tu zlazu prislo, aspon sa uz nebudem trapit :wink:
16. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tento kočík je jedným z mojich dvoch favoritov.ten tyrkysový sa ti určite bude páčiť aj na živo,kamarátka ho má a je nááááádherný,ešte krajší ako na obrázku.ja mám ale vybranú staršiu verziu Q10.
16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ten košík je nááááádherný.ale neni to len na chvíľu,na nejakého pol roka? a potom bude kde spinkať?
16. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vratim sa k tomu zubarovi,,to je povinne??,,,to ma gynekolog posle k nemu?
16. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 potom ho dam do simonkovej postielky a simonovi dame normalnu postel:slight_smile:) Mam ale predstavy, co??? xixix, este neviem ako to poriesim, al emam malu spalnu a potrebujem tam nieco male. Simon mi zacal prespavat celu noc od pol roka, tak dufam, ze aj to druhe bude. Potomasi kupim este jednu postielku. ALebo simona dam do cestovnej a nve babo do simonovej a budu uz spolu v detskej, fakt neviem. Uvidim, ako babo bude v noci spinkat
16. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Nie, nie je to poivnne, iba odporucane:slight_smile:
16. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to by aj mna zaujimalo :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett takze nemusim? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo ja nemam problem so zubami,,,ale zubar si predsa vzdy nieco najde,,,az na ten jeden moj zub, co treba vytrhnut,,,ale to pocas tehu nechcem riesit
16. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som pri prvom nebola, ale navstivila som ho hned po porode, lebo mi tiez odchadzal jeden zub. Teraz v stredu mam preventivku, ale to mam naplanovanu uz pol roka nejmenej:slight_smile:
16. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubar - len ono to je tak, ze ked nechodite na preventivky, tak si potom platite cele vysetrenie, nie? mam na mysli aj v netehu. tak ja pre istotu sa na preventivku raz rocne odhodlam. aj ked niektori zubari maju take ceny, ze je to asi jedno :unamused:
16. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja by som aj isla,,,ale ja poseroooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja som, ale raz rocne to pretrpim :grinning:
Ahojte baby, ja vas dnes vobec nestiham :frowning2:
@neelaa Ja ho tiez kazdu chvilu ocakavam tak si potom mozme vymenit skusenosti :slight_smile:
@kwetinka1 Neboj, su antibiotika, ktore su pre babatko bezpecne, ja som jedny brala uplne na zaciatku tehotenstva. Hlavne sa nam co najskor vyzdrav :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja idem len na preventivku, kukne, zapise a idem prec. Urcite si nedam nic robit:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som bola minuly rok uz odhodlana,ze idem k zubarovi,,v cakarni som kazdeho pustala pred seba a po 5 hodinach som zdrhla,,ani som nevosla dnu
16. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj sa na atb, uz si za 12tt, a niekedy je horsia choroba ako lieky :wink: isto to babu neublizi
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek