• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kkiki :grinning: :grinning: :grinning: keby si sa prihlasovala,prihlás aj mňa :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zubarovi urcite nepojdem. nechodim tam roky. :frowning2:
kamoska mi chce poziciat tuto vecicku http://babyplus.cz/ uz sa na to celkom tesim. poculi ste nieco o tom? ona to velmi chvali a aj tu na konikovi som citala same pozitivne veci, ale je tu toho malinko.
Ahojte holky,
jo tak zubař, to je téma pro mě. :grinning:
Mám děsně super doktorku, no před otěhotněním mi spravovala pár zoubků. Ještě mi tam chybí cosi drobného spravit, ale už 4 měsíce to přeobjednávám.
Ono totiž i kartáček v puse v těhotenství může nadělat dost velkou neplechu v žaludku. :grinning: Takže byly dny, kdy moje zadní zoubky zůstaly pěkně špinavé, protože to nešlo jinak. No ted už je to lepší, ale furt to není ono. :sunglasses:
Takže čekám, až moje hormony uznají, že kartáček je kamarád a potom půjdu. :grinning:
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si teda cislo, poviem ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@slavkav a to som k tomu bola k nemu pol roka dopredu objednana,,aby som mala cas sa s tym zmierit
16. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka
@slavkav dakujem, ukludnili ste ma.

vy co beriete femibion alebo nieco podobne, doplnate to aj magneziom? vraj je to dobre aj na zapchu a bolesti podbruska.
16. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj, neublizi mu to, len sa pekne uzdrav :wink:
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja mam perfektnu zubarku, este ma u nej nikdy nic nebolelo
16. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic co to je,?
16. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja beriem maternu, ael kazdy tyzden asi jednu tabletku...lebo stale zabudam:slight_smile:))
16. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jéééj,tak to máš veľmi dobré dieťa,mne sa Maťo do 1,5roka budil 3krát za noc na mlieko a prvýkrát mi celú noc prespal,keď mal asi 21mesiacov.

k tomu priberaniu:ja som zatiaľ pribrala 1,5kg.aj som rada,lebo som mala 7kg ešte od pôrodu.aj som ich minulý rok schudla na pôvodnú váhu,ale potom sa mi zhoršili problémy s plotničkou,už sa mi nedalo pre bolesti cvičiť,tak som ich nabrala naspäť.aj dr.na neurologii ma upozornila,aby som sa snažila veľa nepribrať,aby som po pôrode nemusela ísť na operáciu chrbtice,čo si pri dvoch malých deťoch fakt neviem predstaviť.
16. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja beriem femibion,,,a beriem aj magne B6 dvakrat do dna

@sharlotta ako sa citis? este si v nemke?
ten moj cloviecik sa zasa len hemzi a hemzi... idem mu dat nejaku cokoladu:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka pocuj - ty by si praveze potrebovala pravy opak - ist uplne necakane a hned na rad - aby si nemala cas cuvnut :grinning:
@kwetinka1 - ja beriem femibion a nedoplnam ho magneziom.
16. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Antibiotik se neboj, oni ví, co ti můžou dát.
Já jsem ted při salmonele měla též týden antibiotika kvůli miminku.
A po dobrání jsem si koupila probiotika na spravení bříška a zase jsem řekla v lékárně, že jsem těhotná a dali mi takové, které jsou i pro těhotné. :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no to mam:slight_smile: Nemam problem ani zo zaspavanim. Od troch mesiacoch spinka sam v izbicke. Dam ho do postielky, pohladim a odchadzam, on sa pomota a potom zaspinka. Spinka mi od vecer od osmej, do rana do osmej, takze parada:slight_smile:))
16. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett waw - nasa mala je zase taky budicek, rok vstavala o 5.00 - mohli sme si budik nastavovat podla nej.
@kwetinka1 jaaj, ja pijem minerlaku magnezia:slight_smile: to sa rata:slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
@slavkav aj mne tak zacal vstavat, no dala som mu cicku, do postielky a ci chcel, alebo nie, musel tam byt. Potom si uz zvykol:slight_smile: a teraz mame obaja krasne noci:slight_smile: V tom som bola "prisna". V zaspavani aj v spinkani. Ziadne uspavanie na fit lopte, alebo kolisanie, aleboja neviem co. To by som nezvladla. Par krat si poplakal a zvykol si.
16. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj aj chcem také dobré dieťa.Maťo jednu dobu tiež tak spával,ale teraz zaspí okolo 22 a vstával okolo 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .kým spával s nami v spálni,tiež som len položila,pohladila,dala dobrú noc a spal,ale odkedy spí na veľkej posteli v svojej izbičke,musím ho uspávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zásadne len ja,keď ide manžel,reve,jak keby ho z kože drali.ale už som sa poučila,druhé pôjde z našej spálne oveľa skôr,kým si to nestihne uvedomovať.
16. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no to hej,,,ale to by ma musel niekto oklamat,,a asi by som si vsimla,ze vstupujeme k zubarovi a zdrhla aj tak :grinning: alebo by som usta ani neotvorila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 My mame izbu hne vedla, takze v noci ked som ho kojila tak som ho hned pocula. Iba som prisla, ani svetlo som nezapalovala, nakojila, do postileky a odchadzala som. Este sa mrvil a zaspal. Cez den ked ho davam, tak niekedy sa v postielke aj hodiny hraje. To ma nezaujima, ked sa mu nechce spat nech nespi, ale potom ho to zlomi a zaspinka. Takze nutit ho nenutim, tam ho dam a bud zaspi, alebo nie. No vacsinou stale zaspinka.
16. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je pravda, ja som na to nemala silu - nechat a odist. :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett On je taky zlaty ze si uz na to zvykol. Dam ho do postielky, lhane na brusko, ruky ako tulen :grinning: Pobozkam,pohladim a idem prec:slight_smile: Niekedy ho este pozorujem, tak aby ma nevidel co robi. Zvacsa sa prevaluje, alebo sa hra s nozkami, cumlikom a pootm zaspinka
16. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rano sa niekedy dostaneme z postele aj o pol deviatej. O osmej vstane, potom sa hra, rozprava a ked zacne mamamamaama tak idem za nim, zoberiem ho do spalne, tam ho este kojim v posteli, dudka si cicinku a tak.... taka pohodicka ranna:slight_smile: Potom ideme na ranajky a o 2-3 hodky znova spanok
16. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som ho takto naučila zaspávať samého,lebo do9mesiacov sme ho uspávali.kým to trvalo 15min.nevadilo mi to,ale keď som mnou cvičil hodinu,už som toho mala dosť.počkala som až bude mať manžel poobednú a natvrdo ho učila zaspať samého.prvý deň nariekal 7minu, druhý deň 5minút, tretí deň 3minuty, na štvrtý deň sa po mne len otočil,zakýval mi a spal.chvalabohu,pochopil to dosť rýchlo.
16. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked aj ja som ranostaj a nevydrzim len tak lezat v posteli :grinning: , takze som si predstavila, ze by sa mi to tiez nepacilo, keby ma niekto tak nechal, tak som ju bravala :grinning:.
16. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 my sme zaspavali samy do 2rokov, potom sme sa oducali od cumla a ja som sa bala, ze sa nauci na palec, tak som zostavala s nou a "pokazila" ju. ale uz na tom pracujeme, tak uvidime.
16. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a v škôlke nemá problémy so zaspávaním?
16. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, odchadzam, tak zase zajtra :wink:
16. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek