• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
16. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja si este uzivam tych par mesiacov v posteli. Lebo ked pride druhe, bude to boj:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pekny den, ahoj
16. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, asi ste to tu už spomínali, ale pribrali ste už? Ak áno, koľko? U mňa to už sú dve kilá, možno dve aj pol. Nie je to veľa takto na začiatku? A hýbe sa to, pred dvomi týždňami som mala túto váhu, potom v priebehu pár dní zišla dole o kilo a za posledných pár dní som ho pribrala späť.
16. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijevcatko : jasnacka, ze je to normalni, vzdyt mimco na konci bude mit kolik 4-5 kg + placenta a voda, jasne ze budes pribirat. A kolik to zalezi na jednotlivcich :wink:

Ja jsem pribrala 1.7 kg, ale vazila jsem se pred 2 tydnama :wink:
16. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky!!! Dlho som vas necitala,ale chcem vas pozdravit. Videla som nasu tabulku - supeeer. Este nam tam chybaju udaje o pohlavi nasich drobcov. V piatok idem na sono a som rozhodnuta neodist kym mi nepovie doky co to bude. Uz teraz mu dohovaram nech sa nam pekne ukaze. Tak uvidime :grinning: Drzte sa a v piatok podam spravu -dufam :wink:
16. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som tiez pribrala nejake kila. na zaciatku mi bolo dost zle tak som schudla nejake 2 alebo 3 kila a teraz som to naberam spat :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko akurat dnes som sa nato pytala,,kukni dve stranky dozadu,,ja som pribrala len kilo na dovolenke,,,odvtedy nic
16. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka aj ja chcem kuki tabulku :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chod na fotobloky a je hned na prvej strane :wink:
16. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienocka ........ 2.6.
myisiska1.........9.6.
imzadi...............10.6.
lotysek..............14.6.
janette4............?
cutce.................24.9.
16. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a co mame toto?
16. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mas?????
16. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce co to je za tabulku?:slight_smile:

ja uz vim, co budeme mit, chlapecka :wink:
16. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jeej gratulujem:slight_smile:) Videli ste na usg??
16. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi blahozelam!!!! A kto sa viac tesi ty alebo otecko?
16. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka maaaam krasna tabulka :grinning: :grinning: :grinning:
@imzadi gratulujem k chlapciatku :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: ja nevim, co je to za tabulku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . gratuluji k chlapeckovi, tak se vam ukazal kluk jeden, to je dobre, doufam, ze se ukaze i nam abychom vedeli :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no na kontrole pred 10 dny doktorka rikala, ze asi na 80% to bude kluk, ja tam nevidela nic:slight_smile: ale v patek jsme byli na pohotovosti a tam uz byl na utz videt pindik:slight_smile:
16. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky strašně moc vás prosím chtěla jsem se zeptat jaké příznaky jste měly před tím než jste měly dostat měsíčky.A jestli je možný mít menzes když jsem v tom :slight_smile: díky moc. :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ved prave, cernosky su vynaliezave :grinning:
ja asi dopadnem tak isto, vobec nepozeram detske veci, kociky, cumliky ci co, akosik ma to zatial netrha, ani nerozmyslam, co vsetko treba, stale mam dost casu a ked uz nebude cas, tak to necham na inych :slight_smile:

hmm, ako to tu tak citam, ja vobec nic necitim, ziadne pichanie, nic, dokonca ma obisli aj vsetky nevolnosti..MS som mala vzdy nepravidelnu, isla som na preventivku a tam mi lekar povedal, ze uz som v 12 tt. mi skoro oci vypadli...proste ja som ako vzdy. :zipper_mouth:
16. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, ale ved to je super, aspon si nemala stresy co a ako, ty si uz mala 1 trimester za sebou ani si o tom nevedela, bez stresov, hladko...
16. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem k chlapčekovi :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska pofotím čo som nakúpila cez nákupnú horúčku a hodím do albumu :slight_smile:
my rozmýšlame,že si pohlavie nenecháme povedať a necháme sa prekvapiť,ale neviem či to ja vydržím,som zvedavá ako opica :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že někdy zapomenu na prášky třeba den dva ale tak si vemu no a minulej měsíc jsem zapomněla a v sobotu jsem se 2x pozvracela a chodím pořád na záchod :-/ ..měla jsem i teplotu tak já nevím no... :confounded:
16. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Co tak třebas těhotenský test? :wink:
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ťa obdivujem,ja pozerám čo by drobček potreboval ked to kúpim tak sa vytešujem :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 stresov som praveze mala kopu, ja som dostala vypoved v praci, priatel tiez bez prace, takze to bolo riadne na nervy obdobie, ale tak uz teraz priatel robi a ja som "zienka domavca".. no aspon si sama platim nemocenske, tak snad sa to odzrkadli na materskej :grinning:
ale ja by som radsej do roboty chodila, nudim sa doma jak hafan :confounded:
16. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 no skus test ako píše milmic :dizzy_face:
a menzes majú niektoré aj ako tehulky
16. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ja budem taka atypicka mamina :grinning: ved aj teraz mame o tri tyzdne svadbu a este ani obrucky nemame, ja som taka leharo povaha
a skor sa bojim kupovat nieco, ked teraz sa pretlkame problemami, tak mam aj strach, ze ak by sa nieco stalo, tak nechcem mat este ziadne veci pre babo :unamused:
16. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic : nj ale já to normálně minulý týden dostala a myslím že je na test moc brzy ne? :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 je mozne mat menzes, mne iba jeden vynechal a ako som uz pisala, bola som v tretom mesiaci :grinning:
16. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek