TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
slavkav
16. srp 2010
@janette4 vobec 😉
arrett
16. srp 2010
@slavkav Ja si este uzivam tych par mesiacov v posteli. Lebo ked pride druhe, bude to boj🙂))) 😃 😃 😃 😃 😃 Pekny den, ahoj
dijefcatko
16. srp 2010
Dievčatá, asi ste to tu už spomínali, ale pribrali ste už? Ak áno, koľko? U mňa to už sú dve kilá, možno dve aj pol. Nie je to veľa takto na začiatku? A hýbe sa to, pred dvomi týždňami som mala túto váhu, potom v priebehu pár dní zišla dole o kilo a za posledných pár dní som ho pribrala späť.
cutce
16. srp 2010
@dijevcatko : jasnacka, ze je to normalni, vzdyt mimco na konci bude mit kolik 4-5 kg + placenta a voda, jasne ze budes pribirat. A kolik to zalezi na jednotlivcich 😉

Ja jsem pribrala 1.7 kg, ale vazila jsem se pred 2 tydnama 😉
alienocka
16. srp 2010
ahojte kocky!!! Dlho som vas necitala,ale chcem vas pozdravit. Videla som nasu tabulku - supeeer. Este nam tam chybaju udaje o pohlavi nasich drobcov. V piatok idem na sono a som rozhodnuta neodist kym mi nepovie doky co to bude. Uz teraz mu dohovaram nech sa nam pekne ukaze. Tak uvidime 😃 Drzte sa a v piatok podam spravu -dufam 😉
potokin
16. srp 2010
@dijefcatko ja som tiez pribrala nejake kila. na zaciatku mi bolo dost zle tak som schudla nejake 2 alebo 3 kila a teraz som to naberam spat 🙂
mafynka
16. srp 2010
@dijefcatko akurat dnes som sa nato pytala,,kukni dve stranky dozadu,,ja som pribrala len kilo na dovolenke,,,odvtedy nic
mafynka
16. srp 2010
@alienocka aj ja chcem kuki tabulku 😃 😃 😃
alienocka
16. srp 2010
@mafynka chod na fotobloky a je hned na prvej strane 😉
cutce
16. srp 2010
alienocka ........ 2.6.
myisiska1.........9.6.
imzadi...............10.6.
lotysek..............14.6.
janette4............?
cutce.................24.9.
mafynka
16. srp 2010
@cutce a co mame toto?
alienocka
16. srp 2010
@mafynka mas?????
imzadi
16. srp 2010
@cutce co to je za tabulku?🙂

ja uz vim, co budeme mit, chlapecka 😉
arrett
16. srp 2010
@imzadi jeej gratulujem🙂) Videli ste na usg??
alienocka
16. srp 2010
@imzadi blahozelam!!!! A kto sa viac tesi ty alebo otecko?
mafynka
16. srp 2010
@alienocka maaaam krasna tabulka 😃 😃 😃
@imzadi gratulujem k chlapciatku 😃 😃
cutce
16. srp 2010
@imzadi: ja nevim, co je to za tabulku 😃 😃 😃 😃 . gratuluji k chlapeckovi, tak se vam ukazal kluk jeden, to je dobre, doufam, ze se ukaze i nam abychom vedeli 😃 😃
imzadi
16. srp 2010
😃 no na kontrole pred 10 dny doktorka rikala, ze asi na 80% to bude kluk, ja tam nevidela nic🙂 ale v patek jsme byli na pohotovosti a tam uz byl na utz videt pindik🙂
gabca17
16. srp 2010
ahojky strašně moc vás prosím chtěla jsem se zeptat jaké příznaky jste měly před tím než jste měly dostat měsíčky.A jestli je možný mít menzes když jsem v tom 🙂 díky moc. 🙂
marhulka13
16. srp 2010
@minnehaha2005 ved prave, cernosky su vynaliezave 😃
ja asi dopadnem tak isto, vobec nepozeram detske veci, kociky, cumliky ci co, akosik ma to zatial netrha, ani nerozmyslam, co vsetko treba, stale mam dost casu a ked uz nebude cas, tak to necham na inych 🙂

hmm, ako to tu tak citam, ja vobec nic necitim, ziadne pichanie, nic, dokonca ma obisli aj vsetky nevolnosti..MS som mala vzdy nepravidelnu, isla som na preventivku a tam mi lekar povedal, ze uz som v 12 tt. mi skoro oci vypadli...proste ja som ako vzdy. :-x
minnehaha2005
16. srp 2010
@marhulka13 no, ale ved to je super, aspon si nemala stresy co a ako, ty si uz mala 1 trimester za sebou ani si o tom nevedela, bez stresov, hladko...
mimina321
16. srp 2010
@imzadi gratulujem k chlapčekovi :-x x-) x-)
dneska pofotím čo som nakúpila cez nákupnú horúčku a hodím do albumu 🙂
my rozmýšlame,že si pohlavie nenecháme povedať a necháme sa prekvapiť,ale neviem či to ja vydržím,som zvedavá ako opica :-N :-N
gabca17
16. srp 2010
je fakt že někdy zapomenu na prášky třeba den dva ale tak si vemu no a minulej měsíc jsem zapomněla a v sobotu jsem se 2x pozvracela a chodím pořád na záchod 😕 ..měla jsem i teplotu tak já nevím no... :-S
milmic
16. srp 2010
@gabca17 Co tak třebas těhotenský test? 😉
mimina321
16. srp 2010
@marhulka13 to ťa obdivujem,ja pozerám čo by drobček potreboval ked to kúpim tak sa vytešujem 🙂
marhulka13
16. srp 2010
@minnehaha2005 stresov som praveze mala kopu, ja som dostala vypoved v praci, priatel tiez bez prace, takze to bolo riadne na nervy obdobie, ale tak uz teraz priatel robi a ja som "zienka domavca".. no aspon si sama platim nemocenske, tak snad sa to odzrkadli na materskej 😃
ale ja by som radsej do roboty chodila, nudim sa doma jak hafan :-S
mimina321
16. srp 2010
@gabca17 no skus test ako píše milmic x-)
a menzes majú niektoré aj ako tehulky
marhulka13
16. srp 2010
@mimina321 ja budem taka atypicka mamina 😃 ved aj teraz mame o tri tyzdne svadbu a este ani obrucky nemame, ja som taka leharo povaha
a skor sa bojim kupovat nieco, ked teraz sa pretlkame problemami, tak mam aj strach, ze ak by sa nieco stalo, tak nechcem mat este ziadne veci pre babo :-|
gabca17
16. srp 2010
@milmic : nj ale já to normálně minulý týden dostala a myslím že je na test moc brzy ne? 🙂
marhulka13
16. srp 2010
@gabca17 je mozne mat menzes, mne iba jeden vynechal a ako som uz pisala, bola som v tretom mesiaci 😃

Začni psát odpověď...

Odešli