TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
mimina321
16. srp 2010
@marhulka13 jasné 😉 ja som zase taký škrečok,zásoby musia byť 😃 😃
gabca17
16. srp 2010
@mimina321 a hlavně taklen je mi od té soboty.... :-|
marhulka13
16. srp 2010
@mimina321 ved ked toho budes mat vela, posli 😃 😃 😃 😃 ja sa tiez na to vrhnem, kupim si detske veci pod stromcek 🙂
mimina321
16. srp 2010
@cutce myslela si takúto tabulku:

mimina.......................ko.30.8.zatial prekvapko
imzadi.........................ko?.......čaká chlapčeka
mimina321
16. srp 2010
@marhulka13 ja jasné,že je ešte čas 😉 no ked bude vela tak môže byť,napíšeš adresu....... 😉
marhulka13
16. srp 2010
@mimina321 ale ja by som uz najradsej pritiahla cas, aby som uz mala moje babenko tu so mnou zive a zdrave 🙂
gabca17
16. srp 2010
udělám si test a písnu mějte se a dobrou 🙂
mimina321
16. srp 2010
@gabca17 to budeš vedieť na čom si x-)
mimina321
16. srp 2010
@marhulka13 no ved sa dočkáme február nieje až tak daleko 🙂
marhulka13
16. srp 2010
@mimina321 to teda nie je d&aleko, celkovo, cas ryyychlo leti
sharlotta
16. srp 2010
@mafynka hej, este som v nemocnici, dnes som nekrvacal a ak nebudem ani zajtra krvacat cely den, tak ma v stredu pustia. Silno drzte palce!!!! Aj nech ten hematom zmizne. A je mi strasne smutno 😞 😞 😞 Moju spolubyvajucu dnes rano prepustili a som sama na izbe 😞
milmic
16. srp 2010
@gabca17 Tak pokud jsi minulý týden měla menstruaci, tak je jenom jedna možnost - že jsi menstruovala i před těhotenství, tudíž test by měl vyjít pozitivní.
Každopádně ti poví jenom test nebo lékař. Protože co žena - to jiný vývoj a tady se toho moc nedočteš, protože u tebe může být všechno úplně jinak. 😉
mimina321
16. srp 2010
@sharlotta zlatíčko nebud smutná,všetky držíme palčeky,aby si čím skôr bola doma x-) úplne ťa chápem a viem ako je v nemocke......ale ked slúbili,tak do stredy to vydrž-posielam pozdrav aj pre drobčiatko v brušku :-x
gabca17
16. srp 2010
@milmic já dám vědět 🙂 mějte se pá...
imzadi
16. srp 2010
@sharlotta drzim vsechny 4, to bude dobry!! 😉
sharlotta
16. srp 2010
Keby som sa tu aspon mala s kym porozpravat, aby mi rtchlejsie ubehol cas... :-| ale som tu sama jak prst...
mimina321
16. srp 2010
@sharlotta no áno to je potom dlho........nemáš tam rádio,alebo telku?
sharlotta
16. srp 2010
nie 😞 ale prave sa pokusam zapnut na internete markizu live, ale nechce to spustit ]-( :-S
mimina321
16. srp 2010
@sharlotta ked to nepôjde skús niečo v archíve
ja rada pozerám niektoré programi z primatv
sharlotta
16. srp 2010
no skusim, uvidim...nech mi tu aspon nieco huci... :-|
marhulka13
16. srp 2010
@sharlotta aj ja drzim palcule, to tam vydrzis, ved co by si neurobila pre babo 🙂 ja mam plny pocitac filmov, takze tak by sa to dalo riesit... keby tio tam dakto podonasal dvd??? 🙂
leginca
16. srp 2010
Dievčatá,

mne sa prsia zväčšili minimálne o jedno číslo a bolia ma stále a mám ich pevné ako silikóny. Pribrala som zatiaľ 2,5 kg - vážila som sa pred týždňom. 🙂

@sharlotta - ta držím palce, aby ťa v stredu pustili
sharlotta
16. srp 2010
mam filmy v pocitaci, asi 10...asi si idem nieco z toho pustit. Aj sa mi chce spat, ale viem, ze by som sa o 2 rano zobudila a koniec...
marhulka13
16. srp 2010
@leginca hihi, budem blba, normalne tie prsia zavidim, ja som furt jak nevyvinuta skolacka 😃 😃 😃 a furt jak lata :-|
marhulka13
16. srp 2010
@sharlotta ja sice nie som v nemocnici, ale som an tom podobne. nikoho tu v meste nepoznam, tak cely den trcim doma, priatel robi dvanastky a samej sa mi nechce trepat do mesta a teperit sa 20 minut mhd do centra :-|
leginca
16. srp 2010
@marhulka13 - vďaka za kompliment.

Tu je fotka môjho rastúceho bruška:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/leginca/album...

😃 😃 😃
sharlotta
16. srp 2010
@marhulka13 a odkial si?
@leginca pekne brusko 😉
marhulka13
16. srp 2010
@leginca jeeeejda, ja hadam hentak budem vyzerat v deviatom mesiaci 😃 vzdy som vyzerala ako podvyzivena, tak mozno budem mat postavu akurat.... ale na druhej strane sa hvori, ze druhorodickam je skor vidiet brusko :-N
marhulka13
16. srp 2010
@sharlotta teraz byvame v nitre, asi rok, no predtym som pracovala, tak som bola rada, ze som doma, ked som mala volno..teraz som stale doma a ide ma porazit ]-(
neelaa
16. srp 2010
pallacinka...dekuju za odpověď, tak až ti přijde tak napiš, jak slyšíš miminko:)a jak jsi spokojená🙂já ti pak taky písnu🙂

Začni psát odpověď...

Odešli