• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta tak drzim palce,,,mas tu nas,,tak pis pis pis, cas ti aspon rychlejsie zbehne
16. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky hrozně mě bolí zub, moudrák a myslim,že ho mám už na vyndání, myslíte, může se vůbec dát v těhotenství injekce na umrtvení? poraďte
16. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ano môže aj mne trhali zub ked som bola prvý krát tehu :confounded:
16. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katustek.....a v kolikátem měsíci si tenkrát prosím byla? a to ti normálně píchli injekci na umrtvení do dásně?
16. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa urcite ano ... uz su take injekcie co vobec neskodia ... ked som cakala olivera dokina mi opravovala zub a dala mi este ma ukludnila ze vobec nicoho sa nemusim bat ... ale myslim ze to moze dat az po ukoncenm 3 trimestri ... to uz mas zasebou ... mne dokonca robila rontgen, obalila ma do takeho ochraneho niecoho :slight_smile: a na kresle spravila rontgen ... inak ja som strasne rada ze mi vtedy spravila vsetko, aspon sa teraz zas nemusim trepat ... potom je riziko ze sa pokazia velmi zuby ...
16. srp 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a ty máš pokazený zub múdrosti v 19 ? Mne len začali rásť keď som mala 19 :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek no ja mam 31 a vonku ani jeden ... prave mi povedala ze tie ked sa budu prerezavat amen tma a este horsie ak pojdu von ...
16. srp 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no ja som bola vtedy velmi krátko tehotná možno 10 - 12 tt pamätám si len, že som krátko pred tým dostala len tehu knižku....
16. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki hmmm, tak to Ti nezávidím ale oni sa rýchlo kazia a podla rontgenu mne jeden nenarastie vôbec vraj nemám zárodok tak nebudem dostatočne múdra :grinning:
16. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek tak ona mi hned povedala,ze jak sa prereze operativne von, inak by som dost trpela ... ale ze urcite sa nechystaju tak skoro :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katustek....no mě vyrostl ale jen kousek a tlačí mi to na dáseň a mám kvůli tomu na dásni bouli,už jeden moudrák my tahali:(
16. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po delší době......nestíhám :sweat_smile: ....ale poctivě jsem dočetla, abych byla trochu v obraze :slight_smile:

@neelaa já byla u zubařky v prvním trim. injekci mi dala do dásně, že to prý neškodí. Rengenovat mě radši nechtěla, že počká po porodu.

Imzadi...gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak pokiaľ sa netlačia tak je všetko ok. Už keď sme pri zuboch ja mám od začiatku tehu hrozne naliate ďasná a dosť ma to bolí, keď si umývam zuby a to mám najmäkšiu kefku curaprox mala by som navštíviť pána zubníka :frowning2:
a keď ja ho tak nemusííím...
16. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek chod mozno potrebujes len zubnu hygienu ... mne tiez strasne krvacali , ale tak v tehotenstve je to bezne ... ale hygiena mi velmi pomohla ...
16. srp 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267..no jo ale já už jsem ve 2.trim. zak se bojim aby to nevadilo
16. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki veru premôžem svoj strach a pôjdem možno už tento týždeň ,len to aby som sa už začala psychicky pripravovať :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem ja do ríše snov dobrú noc ! Dnes som nejak obzvlášť unavená ....
16. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa já myslím, že ta injekce neškodí. Lokálně znecitlivý jen místo, kde je třeba.
Před lety se mi prořezával moudrák, dost mě to bolelo. Měla na dásni bouly a téměř jsem nemohla jíst. Bylo to den před dovolenou. Vyrazila jsem k zubařce, ta mi řekla, že je venku jen špička a nemá ho za co chytit. Ať si koupím v lékárně peroxid a potítám s tím ten zub. Tak jsem si tam vkládala i tamponky. Byl to teda hnus na poblití, ale pomohlo mi to. Ale musím taky dodat, že to byla zubařka, která si dost ulehčovala práci a já od ní po nějaké době prchla :angry:
16. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267.....no já mám také venku jen špičku, takže už v květnu mě ho chtěli vyříznout, ale nešla sem tam a teďka jsem na to doplatila. no hned zítra pádim k zubařovi a prostě to budu muset vydržet.
16. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj to zvládneš a nestresuj se :wink:

Jůůůů, teď jsem zkoukla tabulku, a že nás teda je :slight_smile:
Lubinka 26....taky gratulace ke chlapečkovi :wink:
Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, dozvím se výsledky z tripple testů a doufám, že budou ok. Při malej mi vyšlo riziko 1:180, a nakonec bylo vše v pořádku i z plodovky. Tak snad se jí tentokrát vyhnu :pensive:
Já si pohlaví říct nechám, snad se to dozvím už brzy. S manželem jsme domluvený....zatím.....že to vědět nechce, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží :grinning: Chce kluka :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, je tu niekto?
16. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267.....dekuju ale bojim se uz ted
16. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc všem :wink:
16. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..tak po prvom scane sa aj ja mozem pridat medzi vas. orientacny termin je 25.2 ale ja tajne dufam,ze to bud3e az marec a podla dneska to bude skor 3.3. :slight_smile: ale uvidim,ci to zmenia,lebo tento anglicky system sa mi nejako nepaci. a to este cakame na krvne testy ohladom dawna,kedze dnes sa im nepodarilo poriadne odmerat,co potrebovali. najprv sme babo nemohli zobudit,tak sme sa napchavali coko a prechadzali sa a potom sa krasne hemzilo,ze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som vas len pekne citala,kedze sme ani par tyzdnov netusili,ze uz nie sme dvaja :grinning: ale velmi sa tesime a zatial sme si kupili len jednu hrkalku,alebo teda skor hryzatko,ze to na zaciatok staci :grinning: ved ideme domov a tam podostavame kopec veci,mame od koho.
drzte sa vsetky.
16. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - tak, tak - teraz mi bruško vyskočilo skôr ako pri prvom - maternica je už roztiahnutá z predchádzajúceho tehotenstva. Pri prvom tehotenstve som mala takéto bruško trochu neskôr. Pribrala som zatiaľ 2,5 kg - ale všetko išlo do pŕs a do brucha.

@sharlotta - ďakujem. :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som pribrala tak 1,5 - 2kg. lebo ja som nejako furt hladna :unamused:
17. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj a ku komu chodis k doktorovi do NR predpokladam....
a vitam nove tehulky :wink:
dobre rano tehulky....opat som mala blbe sny, hady a podobne prišery =/.....vcera vecer som nasla stary fonendoskop som prikladala na brusko ci naaahodou nic nezacujem ale nic jaaaaaj tak vam zavidim ktore svoje babo uz citia =/
17. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ty vlastne kde byvas? my sa mozno o cca 2roky budeme stahovat do nitry
17. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek