• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte.
@marhulka13 ja ti veľmi rada dám z mojich..ja som pred prvým tehu mala 5ky, pri tehu a kojení sa mi hrozne zväčšili a potom sa o moc nezmenšili,takže ich mám väčšie ako predtým a desím sa toho,aké budú tentokrát.Ku koncu tehotenstva si asi miesto podprsenky objednám šapitó. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav cca18km od Nitry v dedinke jednej =D
17. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 a v ktorej? ja mam manzela z Vrablov - niekde na ten smer?
17. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav nie sme Zlate Moravce uz sme aj ten okres, vo Vrabloch mam rodinu Belánovci ale tak tie su dost velke
17. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
s tým bruškom pri druhom tehotenstve je to pravda.ja mám bruško také,ako som pri malom mala koncom 6mesiaca.včera sa na mňa suseda pozerala a hovorila mi" moja,na to,že si v 4mesiaci,je ťa dosť...ale je to zlaté.Neberiem jej to za zlé,je to zlatá žena,len občas jazyk predbehne rozum.a v podstate má pravdu.a nech.nosím tam bábo,nech je brucho aké chce.

včera ste sa bavili aj o krémovaní.ja som pri prvom tehu krémovala jak divá,už si nepamätám čím,a potom mi bruško v priebehu týždňa hrozne vyhuplo a celé mi dopraskalo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
kremovanie - ja som si pri prvom tehu nekremovala - resp. veeeeeelmi obcasne a nepopraskalo mi. teraz som este ani nezacala - ale asi by som si mala nieco kupit.
17. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ak dnes uz nebudem krvacat, tak zajtra rano idem domooooooov! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Modlite sa za mna! :wink: Inak dnes prisli 3 nove pacientky a ani jednu z nich nedali ku mne...zase tu budem sama. To je ako za trest. Ja sa inak v noci sama bojim ist aj na zachod, takze v noci som sa velmi nevyspala. Kym som este pocula sestricky na chodbe, tak som zaspala, ale o 2.15 som sa zobudila a uz som nemohla zaspat :confounded:
17. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 - to sú veci, ktoré nemáme ako ovplyvniť - nech len bruško rastie ako treba - aby malo dieťatko dosť miesta. :slight_smile:

@sharlotta - tak držím palce, aby Ťa zajtra pustili domov.
17. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta super, drzime silno palce :wink:
17. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jj drž sa a zajtra šup domov
17. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta drzim palce aby vsetko bolo ok mysli pozitivne :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko.dufam,ze ste lepsie spali ako ja. po tom sone ma este vsetko bolelo,tak som sa len prehadzovala :rolling_eyes: a to mam pred sebou narocny den.
na mne este nie je absolutne nic vidiet.ani netusim,ze kolko som pribrala.ale krem na strie mam,sme kupili v mothercare palmer's znacku.vonia dobre,kokosovo.ci pomoze tak to uz neviem :sweat_smile:

sharlotta,myslime na teba a posielame s babatkom pozitivnu energiu,nech si zajtra uz doma :wink:
17. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hrozienko11 - ja som spala celkom dobre akurát nadránom som dostala riadne silný kŕč do nohy - som mala pocit, že mi ide zlomiť kosť ihlicu na polovicu. Vypila som šumivé magnézium a prešlo mi to - našťastie.
17. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

@sharlotta: budu drzet pesticky at te zitra uz pusti :wink:

@leginca: manza ji taky dostal k ranu, tak poskakoval
17. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Bal veci už. Jasne, že zajtra ideš domov:slight_smile:
17. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
17. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta fuha vsak to je najhorsie ked si sama na izbe aj ja sa bojim byt sama doma a nie este by som mala byt na izbe .....
17. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

tak ja dnes bola u noveho dokiho,,,som sa tam aj prihlasila,,,v piatok idem na krv,,robil mi aj sono, aj zo spodu aj cez brusko,,male ma uz 8.7cm a som 14tt +6den vraj je vsetko v poriadku,,,uz mam aj duphaston vysadit,,,som kukala na to sono, lebo ma taku velku obrazovku na stene,,malicke bolo uzasne,,sa tam riadne vrtelo,,krasnucke bolo,,take mrnave,,,inak ked som sedela v cakarni,tak som mala ruky prekrizene na bruchu,,trosku som si nan aj tlacilo,,a nieco ma dvakrat tak nad pupkom sklblo,,az kym som si ruky nedala prec,,myslite,ze to bolo malicke??

jaaaaaaj zeny a teraz to najhorsie,,,ja sa tych statnic zacinam taaaak desne bat, ze uz ani nespim koli tomu,,,joooj hruza, ja to vidim tak,ze ma z tade rovno vyrazia...pomooooooc

@sharlotta drzim palce, nech ta zajtra pustia domkov
17. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka velikanska gratulace, je to uzasny pocit videt toho prcka, vid :wink: tak si taky koukej zmenit datum porodu, mela bysji ho mit 09.02.2011 :wink:

jinak na statnice se neboj :wink: , urco to zvladnes :wink:
17. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
17. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce no podla mrchy mi to nevychadza,,to by som musela cez nu otehu,,a to urcite nie,,asi sme len trosku vacsi,,

jaaaj co zvladnem,,to by som musela daco aspon vediet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
mafynka: no jsi klidne mohla, zalezi, kdy jsi mela ovu a ne podle mrchy :wink:
17. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to viem urcite,ze nie,,ja som otehu dva tyzdne po mrche
17. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka: no tak jo, kdyz to vis presne :grinning: :grinning: :grinning: , ale vzdyt je to jedno, halvne ze je zdrave :grinning: :grinning: :grinning: , stejnak se pak muze narodit par dni pred nebo po
17. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a o studujes???
17. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce veru,,hlavne,ze je v poriadku

inak nemala by byt tehotna zakonom chranena??? tak podla mna by aj statnice pocas tehu mali byt zakazane,,babyyy podte ma tam niekto drzat, bo ja z tade zdrhem ako sa poznam
@moniciak jaaaj tlmocnictvo,,a uz to lutujem :sunglasses:
ahoj bambulky som len na skok poobede nakuknem na dlhšie :slight_smile:
idem sa pochváliť asi cítim pohyb drobčeka,niesom si 100% istá,ale myslím,že je to drobček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 gratulujeeeem :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek