• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka :zipper_mouth: dakujem
ako píšem niesom si istá,je to velmi jemnučké :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 gratuluju. je to takove simrani pod pupikem?
17. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce presne :slight_smile: tak to asi bude ono...je to dosť ťažko pomenovatelné :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pallacinka....ahojky tak dnes mi přišel ten ultrazvuk angelsounds, můsím ti jen říct, že bez nějakého gelu moc nefunguje. Já gel nemám, ale používám olejíček a srdíčko jsem slyšela krásne!! Sice mi to chvíli trvalo než jsem ho našla, ale pak to bylo nádherný. Taky mi písni, jak jsi spokojená.
17. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tak to je ono, velka gratulace :grinning:
17. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to je super ze ste obaja v poriadku a malinke si videla ja sa uz neviem dockat :slight_smile:
a budem na teba mysliet kedbudes mat tie statnice, viem co to je byt na statniciach a este tehotna, ale da sa to zvladnut, ja som strasna stresacka aj som dostala okno na statniciach ledva som im tam neco povedala proste vsetko co som vedela odpredu odzadu mi zmizlo ale podrzali ma a nechali ma prejst, komisia ti bude pomahat urcite :wink: drz sa
17. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak super, že je všetko v poriadku. Je skvelý pocit vidieť drobčiatko v brušku a vedieť, že je všetko v poriadku. :slight_smile: Na štátnice držím palce.
17. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky nepamatam si ci som sa pytala farbite si vlasy teraz v tehu? lebo ja si chcem dat dnes zafarbit dufam ze nijak malinkemu neublizim, kupila som si taku farbu bez amoniaku na prirodnej baze.
17. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 To je ono:slight_smile: Gratulujem:slight_smile: Rychlo si nápis dátum:slight_smile:))
mafynka gratulujem a držím palceky:grinning: Neboj sa, zvládneš to. Čo je to oproti zubarovi:grinning:
17. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Farbume:slight_smile: Inac by som bola ako holub:slight_smile: Uplne v pohode môžeš
17. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett okacko to som rada :slight_smile: aj ja uz mam vlasy od slnka suche a bez lesku a cez vikend tu na dedine mame hody tak musim zafarbit uz :wink:
17. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj radsej by som isla este raz na statnice ako k zubarovi trhat alebo vrtat zub :grinning:
17. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 farbenie - ja som si akurat bola minulu sobotu - ale tiez som si pre istotu kupila farbu bez amoniaku - loreal - a som velmi spokojna. ja si musim, bo by som bola cela sediva :unamused:
17. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne ta farba dlho nevydrzi kedze chceme ist 7.9 na dovolenku a slnko mi to hned vytiahne ale tak uz to mam hrozne :wink:
17. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Pocuj, ja som sa tá už dávnejšie chcela opýtať čo vlastne robíš? Vieš, že môžeš byt na konikovi.
17. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nič. Uložila sommaleho, idem aj ja schrupnut. Chcem potom povysavat... a vraj kludovy režim mám dodržiavať:slight_smile: hahahaaa
17. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett administrativu :wink: - roboty zial nie je vela - tak si vyplnam cas :wink: radsej by som sa tesila, keby bolo viacej roboty
17. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ale mam kopec stranok poblokovanych, tak cakam, keby mi bloknu aj tuto. babatko mam uz bloknute :unamused: . ozaj a ty si sa nakoniec kam objednala na morfo?
17. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :grinning: tak dúfam že nezablokuju do materskej:slight_smile: Furt volam do toho femma sro, ale nikto tam neberie. Keď nik nezodvihne zajtra, tak sa nastvem a objednam sa niekde inde. Nechápem prečo neberú. Nezdá sa mi to moc seriózne a ani stránka nič moc. Zavolam možno do gin fivu, alebo neviem kde. Začínam byt z toho nervozna, lebo viem, že sa dlho caka.
17. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no mam obavy, ze ano -ale vsak uvidime :wink: a drzim palce, aby si sa skoro dovolala
17. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem k úspešnému ultrazvuku:slight_smile:)))...tešíme sa s tebou.A štátnic sa neboj.Ako sa hovorí-niečo bude :wink: Zvládneš to neboj.
@mimina321 super :slight_smile: už ako vidím,je nás čoraz viac a viac,čo začíname cítiť pohyby :slight_smile: Joj ako sa teším.Ešte pred chvílkou sme preberali naše prvé ultrazvuky a teraz už začíname preberať prvé pohyby :slight_smile:))))))))
17. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavkav: ja mam taky zablokovany facebook a beremko, tak taky cekam, kdy mi zablokujou i tuhle stranku :sweat_smile:
17. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem bambulky :zipper_mouth:
@arrett to budem potrebovať na niečo ked si to mám poznačiť? :confused:
@neelaa ja som tiež nad týmto šikovným prístrojom uvažovala,ale ma odhovorili lebo ja som,,dobre živená,,a vraj baby ktoré majú nadváhu tak im to moc nefunguje :frowning2: no tak som od neho upustila.......
@alexis13 vlasy farbím mám hrozne moc šedivých,ved dnes sú už farby šetrné :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nech sa neopovážia,ako by si potom s nami štebotala :dizzy_face: :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na štátnice držím palce a poviem aj drobcovi nech drží :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som mala tiez trochu obavy z farbenia, a tak som sa sla opytat do kadernictva, a tam mi povedali, ze je to uplne v pohode...

baby, ja Vam tak zavidim (v dobrom ale), ze uz zacinate citit pohyby, vyzera to tak, ze ja mam jeden z tych poslednych terminov.
Dali ste si kazda robit krvne testy v 13 tt na zistenie rizika Down. syndromu?
17. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no to nejak nezabrzdim, kdyz mi to zablokujou tak mi to holt zablokujou, ale to musim rict, ze nevim co bych tu v ty praci delala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ano ja jsem mela testy. Neboj i ty budes citit pohyby za chvilicku. Nahodou to mas dobry, protoze od nas vyzjistis co a jak a ty uz budes vedet, co to je. mi to tu jen zaciname zjistovat :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja nie, nemala som tu moznost. keby som mala, isto by som si dala :wink:
17. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja som bola,nelutujem tie prachy,vieme že bábo je zdravé :dizzy_face: teraz mi znova robili odbery aj ked tieto testy sú ovela menej spolahlivé
17. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek