• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 jeeeej, to je uuuuzasneee :slight_smile: aj ja uz chceeeeeeem :grinning: tesim sa s tebou :slight_smile:

@minnehaha2005 no mame skoro rovnaky termin, takze nie si sama :wink: mna sa nikto nepytal, len mi povedali, ze mi zoberu krv na vrodene vady, tak som sa opytala, kedy budu vysledky a ze az ked mi zoberu druhykrat v 15tt a az potom mi povedia, ked to porovnaju ci co.
vcera som mala prvu poradnu, ale mne tusim krpca nemerala ako ste pisali. na fotke mam ze ma 80mm, ale to je vsetko. ziadne ine udaje.
17. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tie testy su spoplatnene? mne nikto nic nehovoril :sweat_smile:
17. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeeej, tesim sa, ze je vsetko ok :slight_smile: a neboj, statnice zvladnes lavou zadnou :sunglasses:
17. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som za tie prvé platila 95€
vložila som niečo z výbavičky pre drobca do albumu,no priznám sa som z tých pidivecí ako vyšinutá :sweat_smile: :sweat_smile: len by som nakupovala :grinning:
17. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ako citam vy tu riesite prve pohyby. Gratulujem :slight_smile: Som zvedava, kedy ich ja zacnem citit, ale kedze my sme tak pozadu, tak asi tak rychlo to nebude. Inak som zabudla napisat, ze ako som bola vcer urgentne u lekara, tak kukol male a som mu povedala, ze podla mrchy som v 16tt ale podla ultrazvuku v 14tt a ono spravil kuk a povedal, ze urcite to nevyzera na dva tyzdne pozadu, ale max tyzden. tak som taka rada, ze babo dobehlo dva tyzdne (totiz este pred mesiacom sme boli 3 tyzdne pozadu)
17. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - tesim sa s tebou,ze sa uz male hybe :slight_smile:
@mafynka - neboj,zvladnes to. nam pomahal (asi najviac) aj taky clovek,co cele studium robil najvacsie problemy.
@lubinka26 - no vidim,ze nie som ta najposlednejsia. aj ked podla sona to male nema este ani 5cm. zrejme sa mu nechce rast :confused:

baby,co mate uz jedno dieta,normalne zavidim,ako pri tom malom dokazete byt naplno matkou a este aj tehotne. ja som tak znicena,ze budem mat co robit,aby som bola schopna chodit do prace.esteze mame chvilku prazdniny,inac by som absolutne nic nespravila.
17. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 dakujem :zipper_mouth: všetci hovorili,že mám rátať s tým že budú až okolo 20tt,lebo mám nadváhu,úplne ma to prekvapilo
17. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj moje bolo najskôr pozadu a teraz ma posunuli dokonca na január :astonished: :confused:
17. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: tak to je super :wink: :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Moze sa tá dr opýtať. Aj v knizke máš napísané datup prvých pohybov:slight_smile: Ale ja som to myslela skôr, že pre seba na pamiatku:slight_smile: Do knižky tvojho babatka

ináč baby, dajte si prefotit tehotenske preukazy, je to pekná pamiatka:slight_smile: Lebo v porodnici Vam ich zoberu.
Mne testy v 13 ttnerobili. A ani by som si ich nedala. Je to len matematika s niekedy vyjdú hrozne čísla. Napr kamoska mala dawna 1:50 a má zdravé dieťa. Takze, moc sa na to nespolieham:slight_smile:

my sme si už pospinkali, ideme sa napapat broskyn a trosku upratovat. Dnes asi prechadzka nebude pre to hnusne počasie:slight_smile:
17. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj statnice zvladnes. ja ked som ucila na vyske, tak tehotne vzdy u mna mali vyhody :slight_smile: len nenatrafit na staru zakernu dievku :slight_smile: ale neboj aj tie vedia byt ludske. len bud pekne mila a hlavne sa nevyhovaraj na svoje tehu. oni to na tebe budu vidiet, ze si tehu a prihliadnu. a ked nie, tak sup sa riadne napapat a vypucit brusko :slight_smile: kedy presne mas statnice?
17. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hned idem poznačiť :wink: inak je to sranda teraz číham kedy sa pohne znova :grinning: :grinning: :grinning: už sa teším na tie kopančeky,aby to mohol cítiť aj mm :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 No je to trosku náročnejšie, ale dá sa. Mna chytí zväčša poobede hrozna únava. Ale keď dám malého spať, pospim aj ja hodinu:slight_smile: Musim sa priznať, že zväčša zaspim skôr ako on:slight_smile: Inac je to práca ako na plny úväzok. Konci keď príde manžel domov:slight_smile:
17. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 o kolko ste boli pozadu?
@cutce dakujem
@hrozienko11 ja som vcera nad tym rozmyslal, ze zeny, co uz maju doma babo a niektore aj viac, ze ako to dokazu zvladat. ja som uplne odrovnana a mam problemy aj do prace prist na desiatu. len by som spala a spala.
17. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no ale to sa neda vzdy tak povedat,ze to nemozu byt pohyby.pekne sa z nich vytesuj :slight_smile:
@arrett mne robili vcera,len na sone mi neboli schopni vsetko odmerat,takze tieto vysledky budu skor orientacne.ale kedze nevolali,tak to nie je zle.lebo v papieroch mam napisane,ze pri zlych vysledkoch volaju do 24h :confused:
17. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 o týždeň a teraz to drobček dobehol,a podla jedného uzt predbehol aj insemináciu-čo je blbina :sweat_smile:
17. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja zas v noci nespim a rano,ked mily odide,tak v poho do dvanastej.a ked je nizky tlak,tak aj cely den.
@kwetinka1 ja budem chodit na deviatu a uz teraz je to hrozna predstava.
17. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tak super. u mna dobeho dva tyzdne, tak som taka rada :slight_smile:

neviete ktory termin sa berie ako TP, ci podla ultrazvuku alebo podla mrchy? lebo mne tam doktorka dala rozdiel dva tyzdne.
17. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ale potesim ta, u mna za posledny tyzden nejako ta najvacsia unava opadla. prve 3 mesiac som mala problem vydrzat a doslova som v praci lezala na stole alebo odchadzala po 6-7 hodinach v praci domov. teraz je to lepsie, ale ako tiez mam stale problem.
17. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Taak manžel si asi ešte počká:slight_smile: Moj stále keď dal ruku, tak babo prestalo kopat:grinning: sa na to hneval, že to nie je dobrý systém:slight_smile: Najhorsie je to čakanie. Cakas 3 hodiny, zacinas byt nervozna a potom keď to príde, blazeny úsmev a cakas znova:slight_smile:)) Ja to prezivam tak veľmi ako keby som čakala prvé:slight_smile: No moje už riadne cítiť:slight_smile: Najviac sa teším od 6teho mesiaca hore. Keď začne votrelcovat. Úplne sa ti koza vypuci na jednom mieste, ako keby chcel s patou prejsť cez kožu z vnútra von. Ako film votrelec:slight_smile:) celé bruško sa bude vyduvat raz tam, raz tam:slight_smile: Najhorsie je kopnutie pod rebro a do mocoveho. Pamätám sa, že keď mi niekedy tak vystrel nozku a držal niekoľko sekúnd, že ja s rukou som "tlačila" proti nemu, nech schova, lebo maminku to boli:slight_smile:
no nič, utekam, majte s
17. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja ked som este netusila,ze som tehotna,tak to sme mali horucky nad 30 vonku.vo vnutri cosi podobne,uplna unava. pila som dva kavy denne,brala som paralen na bolest hlavy. ale nic mi absolutne nevadilo. a to robim s chemikaliami a ani raz ma nenaplo z nich. a odkedy sme to zistili,tak mam pocit,ze je to len horsie a horsie so mnou. nastatie mily je velmi chapavy a pomaha ako sa len da. ale mam pocit,ze sa to trochu zlepsi a pride zimna unava :sweat_smile:
17. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ty se mas, ze muzes vyspavat, ja musim chodit do prace :frowning2:
@mimina321 videla jsem oblecky, naprosto uzasny, taky se mi libi me to you :grinning:
17. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja ked som prvykrat vracala a to som nevedela, ze som tehu a bolo po dlhsom pobyte na slnku, tak som si myslela, ze mam upal a uveril mi to priatel. a unavu som pripisovala stresom z prace. iba on tak podotkol, ci nie som tehotna a ja so silnym presvedcenim som mu povedala, ze nie, ved zena to citi. prd som citila. teraz si ma za to dotahuje a smeje sa, ze to je upal.
17. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no uz len dva tyzdne.alebo ani to nie,kedze ideme domov pozriet,tak uz vidim,ze sa nevyspim.
baby,ale budem na vas o stvrtej rano mysliet,ked sa budeme s kuframi trepat na letisko :grinning:
17. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak vidim,ze nie som jedina :grinning: ja som nemala absolutne ziadne priznaky.az ked som jedno rano bola na mileho protivna som si povedala,ze co ak nahodou. a grcala som len trikrat a aj to v druhej polovici jula. ja doteraz necitim,ze som tehu,kedze mam nejake zdravotne problemy,tak bolest im mozem pripisovat :sweat_smile:
17. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 odkud jsi?
17. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce myslis tu v uk?
@cutce tie kúsky som kúpila minulí rok :dizzy_face: už som okukovla aj z tejto kolekcie ale sú farebné-modrá a rúžová,tak musím počkať :wink:
@hrozienko11 tak ja som si doslova odgrcala svoje, ale uz je to oki. uz len tak raz za tyzden vraciam, takze sa vytesujem. uz ani rano mi nie je zle ked vstavam, ale zas ma casto bolieva hlava.
17. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mna predtym bolela hlava.jedine,co stale neznesiem je zubna pasta,takze mam pekne detsku kupenu. no je super,ze uz ti je dobre.to je dost dolezite. a co chute?
17. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek