• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@hrozienko11 chute nejako nemam. resp. mam take iste divoke ako som vzdy mala :slight_smile: iba co je rozdiel, ze ked mam na nieco chut a niekto mi to chce zobrat alebo nedat, tak by som ho isla zavrazdit za to. uz som tak priatela pokusala, ked mi chcel zobrat sunku co som si kupila. inak pocas prvych troch mesiacov mi nechutilo jest. na obed som zvladla len polievku, ale uz jem tak ako pred tehu, tak som rada.
17. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a odkud to kupujes?

@hrozienko11 jo tady v UK?
17. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no chudak on,mat kusance kvoli sunke :grinning: si ine cislo teda :grinning:
ja este stale poriadne nejem.ale nevzrusujem sa kvoli tomu. ale lizanky si dam kedykolvek :grinning:
17. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce v londyne som :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 a kde? Na jihu, severu, vychode nebo zapadu? Ja jsem u mesta Sevenoaks :grinning:
17. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby toto mi nerobte,,ucit sa mam a vy tolko pisete,akoby vas zato platili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alexis13 ake hody mate? aj my tu naokoli mame hody :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka me za to plati, jsem v praci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@mafynka aj mne, len ked mi na to pridu, tak mi to velmi rychlo bloknu :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce z nextu z uk :dizzy_face:
17. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak šup ku knižkam a držím palce tfuj tfuj tfuj :wink: :wink:
17. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 vo stvrtok,,,ale ja mam v komisii len chlapov,,no budem v strese,,a ako uz poznam svojho drobca, bez grckania to nebude :grinning:
17. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@kwetinka1 tak pekne babule,,tak vas za toto kecalkovanie este aj platia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja chceeeem

@denne73 ze ku knizkam,,vsak ma neuhanaj tolko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka sup, sup, at to mas za sebou :wink:
@hrozienko11 skoda, ja jsem na jihu od Londyna :frowning2:
17. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak sa pekne usmejes a neboj bude vsetko oki :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hehe ja neuhanam ja len tak, šak si spomen na mna nad zachodovou misou pred štatnicami a som tu.Aj s tym blbym titulom bc xixixixix
17. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja tam asi nepojdem
17. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka preco? co mozes stratit? ze nespravis? nebudes prva a ani posledna a opravak ti nikto nevezme. to je to najhorsie co ta moze stretnut a to dobre? ze to budes mat za sebou. tak si vyber co chces....:slight_smile:
17. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale pujdes a zvladnes to uvidis :wink:
17. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mat uz klud :sunglasses:
17. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ten budes mat po stvrtku. takze hlavu hore a ver si. vies aky ludia k nam chodili a dali sme im to. tak sa neboj a naber odvahu a zvladnes to.
17. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ted mas jeste 2 dny, tak do toho dej co se da a pak uz budes mit klid :wink: , uvidis to zvladnes :wink:
17. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@cutce no klud este nie,,dalsie ma cakaju buduci piatok :confounded: :confounded: :confounded:
17. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no tak to mas dobre, nemas to nasekena vsetko za sebou. sup sup, prestan s lutovanim a hlavu hore. dokaz vsetkym naokolo co v tebe je :slight_smile: a vies aka potom budes na seba hrda. ten pocit stoji za to :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ozeliem ten pocit :grinning: :grinning: :grinning:

inak od vcera mam mrchovske pocity,,som sa pytala aj dokiho, ze to nic,,,ze to je z toho,ze maternica rastie do bruska,,ze to bude teraz caste
17. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som takto bola na tom a potom ked zacali riadne bolesti som si myslela, ze to je s tym spojene a ked to bolo na nevydrzanie a stale, tak som sla k doktorovi a ze drt v oblickych a zapal mechura. teraz ked som na vecku, tak prezivam muky
17. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a uz je lepsie?
17. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky este jedna vec,,ked beriem 2krat do dna duphaston, mozem ho vysadit zo dna na den?,,alebo nejake dva dni mam vziat aspon jednu tabletku a tak vysadit?
17. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie je lepsie. stale to rovnako boli :frowning2: a niekedy ma chytia take bolesti, ze sa doslova zvyjam.
ja som duphaston vysadila zo dna na den
17. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nevadi..ved sa niekedy da stretnut na pol ceste :wink:
@mafynka neboj,zvladnes to.ked vidim,ze aki zvladli,zvladnes aj ty.

idem ja odtial. necitim sa najlepsie a ked dojde mily budeme sa musiet pobalit. pekny zvysok dna :wink:
17. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek