• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte tehulky. Chcem sa vas spytat, ci nahodou nemate , alebo ste uz nemali skusenost s vyraskami na brusku. Som v 14tt a na lavej strane bruska mam take drobulinke cervene pucky, ktore svrbia. Obodny mi dal fenistel gel, ale netusim z coho to moze byt. Dakujem vopred za akukolvek radu. :wink:
17. srp 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, holky vy jedete :wink: Přes den fakt nemám šanci si sednout k netu. Někdy si říkám at už je zima a já budu víc sedět s malou doma :slight_smile:

Dnes jsem přeskládala a vyřadila oblečení. A oni hlásí na víkend zase pařáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně už jsem přibrala 4kg :angry: :angry: :angry: a to se hlídám v jídle. Myslím, že mám našlápnuto s přibíráním jako u malé( 26kg). Zatím to mám vše v břichu, jestli se tomu tak dá říkat
:sweat_smile:
17. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 neni si posledna ja tiez este nemam pohyby a to mi bude zacinat 17.tyzden ale musime byt trpezlive =D
17. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka take hody kolotoce,gulas,futbal a tak =D
17. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som aj pekne zafarbena =D....manzel ma nespoznal kadernicka mi napojila clipy a mala som trikrat take dlhe vlasy ako mam =D.......jedna baba tam bola co rodila pred par rokmi ukazovala mi brucho cele striove jaaaaaj a hovorila ze to nemam podcenovat a mastit kazdy den lebo ani sa nenazdam a brusko vyskoci a popuka mi brucho tak musim zacat dam si krem pri postel aby som nato nezabudla =D
17. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si břicho při prvním těhu mazala poctivě a popraskalo mi měsíc před porodem. Asi do úrovně pupíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejdřív mě to děsně začalo svědit a pak se mrchy udělaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď mažu taky, preventivně :grinning:
17. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: Som rada že je tu aj takáto téma...Píšte o striách tak ma zaujíma odkedy si mám mastit bruško aby som im predišla a čím hlavne mastit. Dakujem za odpoved.
17. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeilla já mastím dá s říct hned od začátku :grinning: Někde jsem to i četla. U Elišky jsem začala dýl. A to jsem vyzkoušela víc druhů.Zajdi si do lékárny, nebo do nějaké větší drogerie. Krémů je na to hodně. Já osobně jsem si koupila olej v DM drogerii, nebyl ani drahý stál asi 70kč. Mě ty oleje vyhovujou víc. Líp se mi s nimi masíruje a nezanechává nastný fleky :wink:
17. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, nemate nahodou, alebo ste nemali problemy s crevami, ked ste vstupili do 2trimestra, ja mam uz 4 dni zaludocne problemy ... vraj to moze byt zmenou hormonov?
17. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeilla daj na mna a natieraj elastique exclusiv :wink: 2 krat denne , ked bude brusko vacsie, kludne aj 3 krat :sweat_smile: http://www.docsimon.sk/tovar/elasti-q-exclusive-telovy-krem-proti-striam-150ml
@minnehaha2005 no nie ze problemy, ale obcas to vaaaazne :grinning: :grinning: :grinning: skus susene slivky , ak nepomozu , namoc ich na noc a tu vodu popijaj na druhy den ~ efekt zaruceny :grinning: plati to aj na deticky, takze zapamatat :wink:
17. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka, ja som nieco podobne mala v predch tehu akolo 5 mesiaca, hlavne po kupeli to vyrasilo, ale nesvrbelo...ako prislo tak odislo :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ani ja este necitim pohyby a to mam uz druhe tehu :wink: este tyzden dva si pockame a potom aj tak budeme v rozpakoch kedy je to mimi akedy crievka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky....pozeram a citam a badam, ze su tu nejake nove mena...:slight_smile:)) ja som sa vcera vratila z dovolenky, let aj slnko sme prezili v pohode, vcera som bola na 1. screening a vsetko v poriadku:slight_smile: mame aj cerstvu fotecku, drobcovi uz vidno chrbticu a nozky a ruzky, uz to nie su iba kyptiky:slight_smile: skusim si vas precitat, co ste tu za tyzden popisali:slight_smile:))

@mikeilla ja si natieram brucho aj prsia uplne od zaciatku ako som zistila, ze som tehu, kazde rano po sprche...:slight_smile: zda sa mi, ze teraz mi nejako vyskocilo brusko, tak si ho idem odmerat:slight_smile:

prajem krasny den vsetkym...
18. srp 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este tym, co sa doma nudia, odporucam knihu Jedz, modli sa a miluj od Elizabeth Gilbert...Precitala som ju na dovolenke a dala mi tolko energie, co uz davno ziadna kniha nie...Knihu uz aj sfilmovali (Julia Roberts v hlavnej ulohe), takze skor, ako na to nabehnete na jesen do kina, si ju urcite precitajte...stoji to za to...:slight_smile: Ja sa uz normalne tesim, ked budem pred porodom na materskej tych 6 tyzdnov, ze budem mat konecne viac casu na knihy:slight_smile:)) Dajte mi potom vediet, ci sa vam pacila...:slight_smile:
18. srp 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja reagujem trochu neskor, pozrela som si ten kocik, co sa paci Tvojmu mangleovi a je uplne super...nieco take hladam aj ja, tak dakujem za tip:slight_smile:
18. srp 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 este dodatocne k tvojej otazke, ci chodim v nr k lekarovi, tak nechodim v nitre, ale v galante.. tu v nitre ani lekarov nepoznam, vacsinu lekarov mamm este v blave, galante a seredi... to je tak, ked byvas vzdy inde :unamused:
18. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja tiež ešte necítim žiadne pohyby - ale už sa na ne veľmi veľmi teším.

Ja si tiež bruško natieram už od začiatku tehotenstva, ja som si natierala aj pri prvom a na bruchu nemám žiadne strie - tak dúfam, že to tak bude aj teraz. :slight_smile:
18. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
18. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
pohyby - ani ja este necitim, ale veeeeeeeeeeeeeelmi sa na ne tesim :dizzy_face:
idem v piatok na uzv, tak sa tesim, ze uvidim babo, aj ked predtym to budu nervy isto iste :wink:
18. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 komu rano, komu den, hihi, ale ina pekne ranko :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no mne ráno :grinning:
@slavkav utz,ja sa neviem dočkať kedy už bude 30.8 idem na velký a potom 14.9. do hlohovca na 3d :slight_smile: ešte 12dníííí :confounded:
18. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja chodim an utz kazdy tyzden, max. kazde dva tyzdne, ze am niekedy pocit, ze budem svetielkovat uz z toho..ale ak teraz, teda buduci utorok uz bude vsetko ok, tak snad aj ja budem chodit poredsie....
a hlavne tie nervy, ci je vse ok, no grrrrr :confounded:
18. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 do 12tt som chodila každé 2 týždne aj ja a odvtedy sa mi to zdá večnosť :sweat_smile:
18. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ja som do 12 tt nechodila vobec, kedze som nevedela, ze som tehotna :grinning: teraz ma stale sleduje kvoli tej hepatitide :unamused:
18. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja idem vlastne na maly 3d do GF, aby som vedela, ze je vsetko ok, lebo o 2 tyzdne idem k hemato na kontrolu, tak potrebujem referovat :slight_smile:, kedze moj gyndos mi vraj nebude robit uzv na buduci tyzden na poradni. teda mozno by som ho nalomila, ale tak uz som si vybavila toto, tak idem.
18. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 kolko stoji ten 3D ultrazvuk?
@henri001 no asi nam nic ine nezostava len cakat a cakat =D
18. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 40€ bežný deň 45€ víkend :dizzy_face: u môjho lekára mm so mnou do ordinácie nemôže tak sa velmi teší.....teda obaja......dufam,že vydržím a nedám si povedať pohlavie :sweat_smile: rozhodli sme sa,že chceme prekvapko :dizzy_face:
18. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prikladám foto pupína :slight_smile: v 17tt
18. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 vaaau, ja este nemam ziadne tehu brusko, ale uz sa velmi tesim.

no ja sa musim priznat, ze som si natierala brusko asi 2x :zipper_mouth: myslim si, ze je to genmi a ziaden krem to neovplyvni. dost som o tom precitala.

pohyby? ja sa uz neviem dockat, ale ja este ani tehu brusko nemam, len take tucneee :confounded:

pisete ako casto vam robia ultrazvuk. mne robila prvy na potrvdenie 6tt a dalsi az teraz v 13tt. a vobec netusim, kedy bude dalsi, pocitam tak v 20tt. nerobia vam tie ultrazvuky nejak casto?

moj krpec mal v 12+4 8cm. nie je to vela? :slight_smile: dala by som sem foto, ale neda sa mi, stale ma to vyhadzuje :angry:
18. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne sa tiez zda, ze mi to robil casto, ale kvoli tomu, ze mam furt nejake problemy, tak to vzdy pre istotu skontroloval...teraz mi dal kontrolu az po dvoch tyzdnoch, tak mam pocit, ze uz som tam straaasne dlho nebola :grinning: lebo to cakanie tam ma zabija :unamused:
18. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek