• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 tak to je ine, ked bol nejaky problem. dufam, ze uz bude vsetko ok :wink:
no to cakanie je strasne, dobre to poznam. ja som cakala vyse 6 tyzdnov :confounded: a teraz to bude asi tiez tak :sweat_smile:

baby, ja som vcera jedla na veceru hrianky s cesnakom a o pol stvrtej rano mi prislo tak zle, vracala som zlc. od rana ma boli velmi zaludok a urcite by so mna isla aj teraz ta zlc, ale beriem tie tabletky na stitnu zlazu, tak sa bojim, aby zo mna nevysli :frowning2: ale mne je taaaak zle :frowning2: a vobec to nechapem, lebo pred vcerom som vecerala to iste a nic mi nebolo. esteze som dnes mohla zostat doma
18. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne pri prvom tehu tiez robili asi 3x, ale to vies, po dvoch potratoch a dlhom snazeni - my to je teraz strasne malo a okrem toho, sa ma na hemato isto bude pytat, ci vsetko ide ako ma a rada by som to vedela aj ja - aktualny stav - tak preto idem aj teraz.
18. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav juuuuj, tak to je jasne... a zatial je u vas vsetko ok?
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 pred 3 tyzdnami bolo, tak snad ano :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dakujem aj za taketo info. Snad to zmizne aj mne, mozno som len nieco zjedla. :slight_smile: Doki mi dal fenistel gel, tak uvidim.
18. srp 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav urcite ano :slight_smile: kedy ides presne?

niekto tu pisal, ze vyskusa ten test, co uz od 10tt vyhodnoti pohlavie babatka. ale ani za svet si neviem spomenut, kto to bol... nepamatate si?
18. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 na 3d uzv tento piatok, poradna 26.8. a hemato 6.9. :wink:
18. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jeeej, teraz pojdes na 3D? som zvedava, ci uz bude vidiet, co cakate :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam podla genet. testov vyslo dievca, no uvidime, ci to tak bude :slight_smile: to v nasej rodine pak bude brutalny babinec
18. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja sa v tomto vobec nevyznam. to ty si si dala urobit a zaplatila si si za to alebo ti tieto testy museli robit a automaticky zistili aj pohlavie? jeziiis, ja som taka zvedavaaaa :grinning: obdivujem tie, co sa nechaju prekvapit :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne to robili automaticky, kvoli tomu, ze ja mam DMO - detska mozgova obrna a segrankina dcera ma downov syndrom, preto mi to robili...no vsetky vysledky sa dozviem az buduci utorok, tak ma trochu striasa :confounded:
18. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 velmi silno drzim palceky nech je vsetko ako ma byt :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@marhulka13 hlavne at vsechno dobre dopadne :wink:
18. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 moc dakujem, no aj babatko je o nieco mensie ako ma byt, tak neda sa mi uplne nestresovat :cry:
18. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aj tebe dakujem a tiez pevne verim, ze sa cez vsetko presekame a vsetko dobre dopadne u vsetkych
18. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ahoj...no urcite sa po nom poobzeram :slight_smile: ...som bola vcera v lekarni na nakupoch a mi odporucili olej od VELEDA...vraj dobry...tak som ho kupila...vyskusam a uvidim
18. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja taky pouzivam olej, ale jsem po nem hrozne mastna :frowning2:
18. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja to tu ani nestiiham citat :grinning: ...tu toho za den tolko pribudne :slight_smile:
poradte...byva mi teraz dost spatne, stale vraciam a to som uz myslela ze to prejde po 3.mesiaci :( ...ale co je horsie uz asi druhy den mam krce v brusku spojene s hnackou...nestretli ste sa s tym niektora? ...nic zvlastne som nejedla...neviem teda ci je to z jedla alebo sa mam strachovat ze to suvisi s tehu...alebo ci to dokonca nesuvisi s tym vracanim...:( ...idem k dokymu na OP v pondelok tak ho nechcem zbytocne urgovat pre dajaku blbost uz teraz...ale trosku sa bojim ci je vsetko ok.
18. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

nemate spravy o sharlotke? ci uz prchla domov?
18. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ahoj moje ako naučená ?? jasne že ano :wink: :wink: :wink: :wink:
18. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku to mavam aj ja,,niekedy nemozem na zachod aj 3 dni,,a niekedy zasa aj dva dni mavam len hnacky,,,doki vravel,ze v tehu to mozem mat,,lebo telo,ked ma uz vela skodlivin, tak hlada sposob,ako sa ich zbavit,,aj krce mavam bezne, ked mi treba na zachod,,ziadnu paniku,,,,ak to neprejde do zajtra tak chod k dokimu
18. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoooooj,,jasne,,viem asi jednu temu,,,dobra som cooooo
18. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ...to aj ja :slight_smile: ...vecer je to v pohode ale ked sa natieram rano pred pracou tak mam potom taky neprijemny pocit ze sa na mna vsetko oblecenie lepi :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky inak co nosite??,,ja si uz nemam co obliect,,,gate ziadne nezapnem,,,a uz aj z triciek mi vylieza brusko
18. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ...dakujem mafynka...si ma ukludnila trosku...no snad to prejde, davam si teraz pozor na to co zjem...papam suche rozky a tak...snad sa to zlepsi....och keby som bola doma, tak mi nic nevadi...ale chodim do prace a taketo problemy su strasna otrava...hlavne to vracanie...hruza :( ...zaavidiim vsetkym tehu co to obchadza :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to bude v pohode niečo sa vykecaš hlavne nebud ticho a bude fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ja som vzdy papala bananik a colu,,a to preslo potom,,alebo horku cokoladku
18. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ved nebud ticho,,,to sa ti hovori,,a co mam hovorit, ked nebude o com??
18. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jednoduch budeš tvoriť tak ako ja. ja som vytiahla temu ktoru sme vôbec nemali v priprave a tvorila som
18. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek