• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ...no ja mam opacny problem zase...vsetko mi je akesi velke...lebo som teraz schudla 2kg (to tie nevolnosti) ....a co je divne aj brusko mam akesi mensie :slight_smile: ...na zaciatku tehu ked som bola v dakom 10tt tak sa mi zda ze bolo ovela vacsie...take nafuknute...a teraz je take dake mensie :slight_smile: ...ale vytrcat vytrca...aj podprdu uz musim nosit vacsiu, lebo prsia mi rastu, ale zase gate mi padaju lebo mi schudli nohy
18. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ...banaanov papam vela...praveze som z nich mavala zapchu...takze mi je to teraz take divne..ale dufam ze je to len docasne...cokoladu uz mam v taske prichystanu...po obede si na nej asi pomaskrtim :grinning:
18. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 co na literature natvorim,,,to sa nedaa,,,ale este je cas tam zavolat, ze nikam nejdem :grinning:

@kikaku zo zaciatku aj mne schudli nohy,,ja som celkovo mala pocit, ze som schudla,,aj mi ludia hovorili,,mne to pripadalo,akoby si babo vzalo moje zasoby tukov,,,a teraz len brusko rastie
18. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku no tak ich papaj pri hnacke,,uvidis ako to prejde,,ja mam zasa problem s jedenim,,,zacinam vymyslat,,,nic mi nechuti,,na vsetkom mi daco vadi,,bud korenie,,alebo vona,,,ale vcera v noci tlacenka s cibulou,,tak tu som mohlaaa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sladke mozem stale,,,teraz kazdy den mam tie huste mliecka v tube,,
18. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dostala som vcera banany a dnes su dost tmave. mozu sa take banany jest? neprebieha uz hnilobny proces? mne uz asi fakt sibe, ale tak som opatrna :grinning:
18. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ...neboj...akurat su prezrete...a budu sladsie :slight_smile: ...moj otec vzdy nechava odstat banany a potom ich je...ja mam zase radsej uplne zelene...a to skor tie su asi skodlivejsie, lebo su este nedozrete :grinning:
18. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku dik :slight_smile: mna by to ani nenapadlo, tiez si myslim, ze su lepsie prezrete, sladke ako med. len priatel ma upozornil, nech to hnede odstranim :grinning: ved mi potom nic nezostane :slight_smile: takze idem na to, dufam, ze ma nezapecie :grinning:
18. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ...no ja mam praveze teraz take blbe obdobie ze mi nejde na chut vobec nic :( ...ked idem do obchodu tak ani neviem co si mam kupit, lebo mi nejde nic na chut..esteze v praci chodim na obedy...tam nemam co vyberat :grinning: ...akurat vecer mi ide na chut taveny syr...ale ten mam rada odjakziva...akurat ze ho teraz jem viac ...no a co je uplne divne...prestala som jest sladkosti...aj ked to som celkom rada, lebo som bola hrozny pazravec :grinning:
18. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - určite choď - možno si vytiahneš práve tú otázku ktorú vieš najlepšie. :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku: tak na tom jsme uplne stejne :unamused:

@mafynka: tak jim muzes vypravet o tom, jak porad litas na zachod a je ti spatne :sweat_smile:
18. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a mozno taku,ktoru neviem vobec :frowning2:

@cutce no to budu zajtra ine lietacky,,,ak podlahnem stresu, to moje babo ako poznam mi to spocita,,budu hnacky, grckanie,,a tak,,,uz mam odskusane :grinning: :grinning: :grinning:

inak kazde rano sa zobudim o tretej,ze mi treba cikat a potom nemozem zaspat,,,tak som sla spat, ze ked zasa vstanem,zacnem sa ucit,,,a ako napotvoru som spala celu noc ako v bavlnke,,ani raz na zachod,,,mna skoro rano porazilo,,,to asi ta tlacenka :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: to se mas, ja porad litam na zachod tak 3x - 4x za noc :unamused:
18. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved aj ja,,,,toto bola prva pokojna noc,,mrnus asi vedel,ze sa chcem ucit, tak bol tisko,,lebo niekedy sa aj hodiny prehadzujem,co si neviem najst miesto,,po chvile ma vzdy zacne brusko tlacit,,
18. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: jen jdi na statnici, uz to mas jen zitra a pak uz budes mit pokoj a muzes se venovat drobeckovi a sup do knizek :wink:
18. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, som tu nebola par dni, som mala co docitat.
mafynka, neboj sa, nic sa nedeje.... chod tam a hlavne si ver. a ked neurobis, pojdes znovu, na to tie opravaky su. je to len skuska, mala si stresov teraz dost, skuska za dalsie nestoji.... ver mi, viem o com rozpravam, ja som tiez este studentka :wink:
18. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, aj ja uz chcem pohyby, zajtra zacina 14tt, este si pockam dlho.... :unamused:
18. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak aj mna trapia hnacky, ako som tehotna, mala som taketo problemy asi 4-5x, ked nieco tazke zjem, tak moj zaludok mi to da pocitit dalsie dva dni este :angry: aj vcera a adnes mi je nejako divne...,. pritom som nic take nejedla.... ale zas lepsie ako by som mala zvracat
18. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ked ma akurat natiahlo :grinning:
18. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 bud rada,ze nemas oboje naraz,,ja som niekedy ani nevedela co skor mam robit :grinning: :grinning: :grinning: no tazke rozhodovanie to bolo :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera nam prisli svadobne oznamenia, moj nastavajuci ich cely vecer skladal ked prisiel z prace... :slight_smile: zlaty bol.... su inak krasne, velmi sa z nich tesim :dizzy_face:
18. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotka ako? neviete niekto ci uz je doma? dufam, ze hej, ze krvacanie prestalo
18. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mala som uz aj to :slight_smile: na zaciatku tehu to bolo, v den skusky... som spala asi dve hodiny v noci a rano som sa zobudila a tocila sa mi hlava a na vracanie. a dovtedy ziadne nevolnosti. ledva som sa popobliekala a priatel ma siel zaviest do martina, co je hodina cesty. 2x som rano vracala , potom este aj tesne pred skuskou... som myslela, ze to nezvladnem, nemohla som ani existovat, nie este aj odpovedat. cez den mi bolo ako tak lepsie a vecer znovu ma to chytilo, vracala som asi 6x a hnacka do toho, nevedela som co skor :grinning: ale zistila som, ze to bola viroza, moj priatel to mal par dni predo mnou, nastastie ziadne tehu nevolnosti a za dva dni to preslo :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
o sharlotte nikod nic nevi :confounded: , tak doufam, ze je to znamka toho,z e s epresouva z nemocnice somu do postylky :grinning: ~bambulka: neboj urco brzy zacnou. me zacali asi ve 13 tt, ale cely cas jsem nevedela co to je :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no dufam :slight_smile: vcera som citila bublinky okolo pupku, ale myslim, ze to boli tie moje neposlusne creva :slight_smile: ty sa mas ako? co je nove za tych par dni, co sme si nepisali? inak sa mi riadne paci ten kocik co ste si vyhliadli :slight_smile: aj cena je lepsia ako u fusion. moj priatel sa najnovsie zamiloval do stokke.... toho, co chce aj pallacinka :slight_smile: ale je riadne drahy
18. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: ja se mam stale stejne, u me nic noveho neni. Je super ten kocarek, stoji asi £650 ta trojkobinace, ale je lehky a snadno se vymenuje korba s vajickem a sportak se da dat do rovny polohy, kdezto fuysion ne. :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: jinka jestli je to takove simrani kolem pupiku, tak by to mely byt uz pohyby prdoly :sweat_smile: :grinning:
18. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vsechny tady pisete o Crevach, co to vlastne je?
18. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
doufám, že už je Sharlotka doma a v pořádku.

Já pohyby ještě žádné necítím, alespon si myslím ,že ne. Přijde mi to tááááák brzo. Něco v bříšku cítím, ale budou to určitě střeva, jak píšete, mají mín místa a taky dost cítím močák, to jsou doslova souboje o místo. Okolo pupiku nevím, četla jsem že děloha je ted někde na půli mezi stydkou kostí a pupíkem, takže nevím.
Nicméně lékař mi říkal, že až tak okolo 20 týdne, takže se vůbec neznepokojuju a trpělivě vyčkávám, až se ozve, že bydlí.
18. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce creva = střeva :wink:
18. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda aspon myslim , ze tak sa to povie po cesky :wink:
18. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek