• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav: dik, nekdy mam problem s nekteryma slovama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ...no ja zase prave naopak...este predtym ako som bola tehu som chodievala castejsie mocit ako teraz...uplne je to divne...ale zatial mi vobec netreba...dufam ze to nebude suvisiet s nejakou cukrovkou alebo tak...lebo pijem dost vela...ale na zachod mi moc casto veru netreba :(
18. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku : treba ti maly moc netlaci na mocak, ono jde o to, jak se zvetsuje, tak vyviji tlak na mocak a protose chodi casto curat, teda aspon myslim :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a sportiak sa da otocit v smere aj proti smeru? lebo to bol dovod, preco som fusion hned vylucila.... na neovi sa mi nepacia kolieska
18. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja inak uz by som niekedy aj napisala ceske slovicko, ucim sa totiz z ceskej knihy na skusku a este aj tu par bab pise po cesky, tak mi zacina sibat :grinning:
18. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: myslim, ze da. ja uz si to moc nepamatuju, jelikoz jsme jich zkousely strasne moc, ale myslim, ze zalezi jak nasadis ten sportak :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: no ja tady mam kamaradky jen slovenky, ale sem tam to slovicko nevim :sweat_smile:
18. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to je jasne, ja tiez ked citam tu knihu, tak si niektore vety musim precitat viackrat, lebo niektore slovne zvraty robia problemy. je vela slov ktore by som vam nerozumela :slight_smile: a nemas niekedy to, ze kedze mas same kamaratky zo slovenska, ze niekedy pouzijes slovenske slovo namiesto ceskeho?
18. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: jj a stava se mi to i tady mezi vama, ale pak premyslim jak bys e to napsalo a pak radeji premyslim, jak to rict cesky :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce presne aj ja, lebo ako sa poznam, nenapisala by som to spravne a potom by mi uz nerozumel nikto :grinning:
18. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: presne :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte som domaaaaaaaa!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prisla som sice o 9.30, ale hned som zalahla a az teraz som vstala :rolling_eyes: Uz som sa davno tak slastne nevyspala. :slight_smile: V sprave som sa docitala, ze ked ma prijimali, tak hematom bol 10x8 mm a dnes bol uz 3x5mm, tak len nech sa pekne vstrebava a nech uz ma nezlosti... :angry: Robila mi dnes aj utz a nase babo si tam lezalo na chrbte s prekrizenymi nohami vo vzduchu :grinning: :grinning: :grinning: akoby sa nechumelilo, ono tam ma pohodicku. :grinning: Dakujem Vam vsetkym velmi pekne, ste velmi zlate, ako sa zaujimate. :wink:

Inak v prepustacej sprave mam, ze trevale bytom Presov... :sweat_smile: Neviem, ako na to dosli, ved mali aj moj OP, aj tehu knizku...Mozno ma mali v zaznamoch este ked som studovala, bola som raz na pohotovosti a im sa to nechcelo prepisovat :sweat_smile: A vazila som sa, ze kolko som pribrala a na vahe 49kg :astonished: ! Pripisujem to tomu, ze ta vaha zle vazi. Myslela som, ze som pribrala aspon 2kg a nie este 1kg schudla. :astonished:
18. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vitaj a perfektne, hematom sa teda riadne zmensil :wink: a babo - no vidis, aka pohodicka :grinning:
18. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta huraaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak len pekne lezkaj a oddychuj,,konecne domka,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ahoj kikaku, ja som mala, stale este mam hnacky a krce, skoro 4 dni, citala som, ze to moze byt spojene s zmenou hormonov vstupom do noveho trimestra, bola som na poradni, a povedala som to dokimu, a on, ze by to nemalo nijako vplyvat na hnacky, skor to, ze hormony sa ukludnia v druhom semestri. Mala som aj krce, a ked som mu to povedala, neprikladal tomu nijake vazne obavy...
18. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jej, super, tesime sa!
18. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku to je dobre, ja tiez nejem.. doktor mi dnes povedal, ze cukrom babo pribera na vahe, takze male babo = lahsi porod ;0)
18. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
@sharlotta tak to mam radost, ze si doma a ze sa to zlepsuje :slight_smile:
ja mam dnes zas nejaky divny den. zacalo ma boliet brucho, ale tak dufam, ze su to tie moje oblicky a mocak, lebo je to fakt na nevydrzanie. asi pojdem domov z prace a pojdem rovno do postele, ani sediet neviem. nechapem preco ked mam aj antibiotika ma nenechal doktor PN.

ozaj, kedy planujete ist na matersku? mne priatel navrhol, aby som robila dokonca (do porodu) lebo vraj potrebujeme peniazky :frowning2:
18. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skus na tvoje mocove cesty si kupit v lekarni brusnicovy sirup. ja som to davala mojej malej, ked mala zapal. vraj je to na to dobre.
materska - no ak pojde vsetko ako ma tak asi 6t pred TP.
18. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Neverim, že by si vydržala do pôrodu v práci. Ja som pred pôrodom a to som rodila 3 týždne dopredu, bola rada že chodím. Väčšinou som len sedela s vylozenymi nohami, alebo lezala. Brucho budeš mat take, že každý nastavajucu deň budeš chcieť, aby sa mimco narodilo. V noci hroza. Nedalo sa mi spať. Dokonca Ma Manzel otacal na bok, lebo som to nedokázala, bola som ako velryba. Mala som straaaasne veľké brucho.
18. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to bol dobry popis :grinning: :grinning: :grinning: priam odstrasujuci
18. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to sa da robit az do porodu? nie je povinne odist na MD najneskor 6t pred porodom? ja som sa zase citila dobre, mala sa narodila po tyzdennom prenasani
18. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odporucala by som chlapom mat aspoň jeden deň bruško. Môj si to vyskúšal, keď nosí malého na bruchu v manduce. Keď ho dá dole tak sa sťažuje že ho boli chrbát a nohy a bedra.... sa mu smejem, že to Ma presne to, cozena keď je tehotná. A to ho Ma na sebe pól hodinu
18. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty mas manducu? a si spokojna. ja nad nou potom uvazujem, len je to dost drahe
18. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Neviem aký je zákon, ale minimálne 6 tyzdnov:slight_smile: No, ja sa toho teraz najviac obávam, keď budem pred pôrodom. Simon bude mat 14 mesiacov. Neviem si predstaviť za ním behať:slight_smile: Bude to zábava.
18. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no budes to mat vesele, ale zvladnes neboj :wink: moja byvala suseda mala medzi detmi rozdiel 11m
18. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ano, som veľmi spokojná. Teraz ju využíva najmä muž. Veď ti ju poziciam, vyskúšas a uvidis.
18. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, tak ked sa to narodi, tak si poziciam na vyskusanie. ty si v tom nosila simonka od narodenia? ci nie?
18. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem, vyskusam ten sirup. chcela som urologicky caj, ale ten mi doktor zakazal, ze to aby som nepila. kolegyna este 3 dni pred porodom robila. zrejme sa to da, ale nepozerala osm si ten zakon.
@arrett uf, to je riadny popis, priam odstrasujuci. no je pravda, ze chlapi si to predstavuju ako hurvinek valku. aj teraz som rozmyslal, ze pojdem za obvodnou, nech ma necha doma a priatel hned do mna, ze ved v praci len sedim a podobne veci. on to nechape. niekedy ma take poznamky, ze len cumim, tak sa ho spytam, ze ci si vobec vsimol, ze nosim jeho dieta.
inak ja vsetky co mate uz babo obdivujem ako zvladate dalsie tehotenstvo...ja mat male dieta a byt tehotna, tak pre to dieta asi pride socialka.
baby, co je to manduca?
18. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja uz mam velku babu, ale @arrett si obdiv zasluzi :wink:
manduca - nosic, na nosenie deti http://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-klokanky/inlg/manduca-blue-star-s-prislusenstvom/
18. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek