• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 sirup - no myslim, ze tehotne mozu, ale pre istotu sa opytaj v lekarni. ale je to prirodny produkt, tak by to nemalo podla uskodit
18. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
este upresnim - k tehu s druhym babom - obdiv si zasluzia vsetky maminy, co maju prve este male babo, aby som sa niekoho nedotkla :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej hej, ale zas kazda to inak znasa,ale ja som taka skapata, ze neviem si predstavit, ze teraz by som mala aj starsie dieta. proste niektore dni sa ani o seba poriadne nezvladam postarat. kamoska, ta ani nevedela, ze je tehotna...no na mna sa stale nieco lepi. si niekedy pripadam ako chodiaca katastrofa
18. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jasne, ked je niekomu zle, tak to nie je nic moc, ma dost co robit sam so sebou, nie este dietatom. tak si to teraz uzivaj, pri druhom to bude horsie :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nestras. konecne ako tak mi prestalo byvat zle. sice dnes som sa povracala, lebo rano som si chcela dat sunku (novu sme kupili a chceli vyskusat) a tak mi zasmrdela, ze som skoncila sa rozpravat s wckom. a teraz tieto bolesti. som otcovi neverila, ze to tak boli, ale keby si nedam tabletku, tak snad ani z postele nevstanem. predtym zas chripka alebo aka potvora to bola a zapalene slachy na nohe.....
18. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no mas teda toho dost :unamused:
18. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, pomahaju vam doma polovicky? lebo mam dost problemy s vysvanim. hned ma potom rozboli brucho a ked dlho robim nieco ako upratovanie, umyvanie a tak, tak tiez sa male riadne ozyva. no ja som dost na poriadok a este aj ked mame macku je treba castejsie vysvat, ale neviem ako donutit toho mojho. podari sa mi to raz za cas, ale akokeby nechapal, ze to treba castejsie. a jeho odpoved je, ze on mi sluzku robit nebude. len ja to nechcem od neho, len potrebujem teraz fakt pomoc.
18. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 bezne upratujem ja, mm je s dcerou. ale akurat vcera som sa tiez necitila velmi dobre, tak som ho poziadala, aby upratal kupelnu a wc a nemal s tym najmensi problem. kedysi aj vysaval bezne.
18. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak skvely, jsme si mysleli, ze jakmile se neozyvas, ze jsi na ceste domu :grinning:
18. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale baby neprehanajte:slight_smile: veď aj teraz som si s malým schrupla na hodinku. Ale vďaka:slight_smile: Simonko je dobrucky, vie sa zahrať aj sám. Kľudne môžem variť, upratovat, dnes som umyvala zem, on sedel v kresielku a pozoroval Ma:slight_smile: a keď je to už veľmi vážne, tak ho dám do chodaka a lieta cez celu obývačky:slight_smile: S tou manducou dohodnuté:slight_smile: Nosila som od 2 mesiacov. Mám preventivku zubnu o štvrtej, takze utekam. Ozvem sa od zubára:slight_smile: papa
18. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne priatel pomaha rovnako ako predtym, no on vzdy bol vacsi poriadkumilovnik ako ja, aj ked tym by som sa chvalit asi nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: on vzdy vyluxuje kuchynu, umyva riady, podlahy, policky, vsetko, kupelnu a WC a ja mam na starosti spalnu a chodbu, no tam jedine usteliem, utriem prach a to je vsetko....
18. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 on ti sluzku robit nebude? no teda, ale ved co potom robis ty?

mne manzel pomaha, riady, ale upratovanie, len ked ho poprosim... lenze on pracuje od rana do vecera, a ked pride domov, studuje, takze to od neho ani nemozem ocakavat. Ja som doma, skoro cely den, rozhodli sme sa spolocne, ze uz od teraz zostanem doma na materskej, takze tak...

ale inac, tu ma skoro kazdy sluzku ... aj zeny, ktore su doma ...
18. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:@sharlotta no supééééér....tešíme sa s tebou :slight_smile:))))))Hlavne to ešte s ničím nepreháňaj a pekne oddychuj :wink:
18. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky,nechcem malovať čerta na stenu,ale dnes mám strašne zlý pocit :unamused: neviem prečo.Myslíte,že keby bolo niečo v neporiadku,mala by som nejaké príznaky?napríklad bolesti,alebo také niečo?Cítim sa normálne,len som sa s takým blbým pocitom zobudila :frowning2:
18. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě manžel moc nepomáhá, chodí domů pozdě, nejvíc ho zapřáhnu s péčí o malou, takže raději ať s ní jde na hodinku ven a já mách chvíli klid :slight_smile: Jinak doma zvládám úplně všechno, je mi celkem dobře... spíš to s malou všechno dlouho trvá :slight_smile:))
18. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Mm pomáha odkedy som otehotnela som simonkom. Vysava, umyva kupelnu a zachody. A okna:slight_smile: Ja umyvam dlazku, prah a bežne veci, odkladam, ulladam, skladam, varim. No večere robieva zasadne on. Keď príde domov medzi 3-4 zoberie mi malého, dá mu papat ovocie, hra sa s ním, ideme von, okupe ho, vykremuje a potom ja už len nakojim a ulozim. Ide do kuchyne a pokial ja si dám sprchu, tak večera na stole:slight_smile: juj, zboznujem ho:slight_smile:))) No nebol taký stále. Začalo to tehotenstvom a pokračuje doteraz. Ešte keď príde domov a simon sa zobudi skôr ako ja, tak mi zatvorí dvere a nechá má spať a on je s malickym:slight_smile: Nikdy mi nič nevycital a nestazoval sa. Proste sa o nás stará ako vie:slight_smile: Samozrejme, že keď vari tak bordel neskutocny a aj po hrani so Simonkom:slight_smile:)) ale to je len omrvinka:slight_smile: Riad je pre mna malina po uzasnej večeri.
Už sedim u zubára. Som zvedava, kedy vypadnem:slight_smile: Mm išiel do tesca s malým kúpiť plienocky a po ceste sa po mna zastavia.
Posielam stránku na nosenie deti: www.nosime.sk Je úžasné deti nosit:slight_smile: A tiež odporúčam do výbavy vybracne kresielko. Úplne skvelý vyrobok:grinning:
18. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Tak sa rýchlo nálad na niečo pozitívne:slight_smile:) nemyslí na take veci:slight_smile: Rychlo náhod úsmev a mysli na krpca v brusku, že je mu tam dobre:slight_smile: Ved babatkam je najlepšie v brusku. Má tam teplucko, papanie, počúva tlkot srdiecka a robí kotrmelce:slight_smile:
18. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drz sa
@slavkav
@marhulka13
@pattie
my obaja mame podobnu pracu. pracujeme aj priblizne rovnako dlho. jediny rozdiel je asi ten, ze ja ju mam viac narocnu na kreativitu a pracujem so zakaznikmi a on s dodavatelmi, kde si moze viac dovolit. ale to je jedno. podstatne je, ze v praci robime rovnako. a ist uz teraz na matersku? to sa ma spytal, ze ci potom vyzijem :frowning2: ze bude lepsie ked budem robit :frowning2:
@minnehaha2005 ved prave, ja mam pocit, ze ja jemu ju robim. uz nenavaril ani nepametam. vacsinou varievam ja, lebo on nevie tak dobre ako ja. ale predtym co mal zensku, tak musel on varit lebo ona nevedela. platili si tetu na upratovanie. a teraz?
18. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to mas fakt super manzela. nechces ho pozicat?
18. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to je manzel za vsechno zlato na svete, ale ja si taky nemuzu stezovat, m mi ted uz taky pomaha, kdyz ho pozadam :slight_smile: a vari zasadne on :grinning:

@Suzi: mozna jsi mela jen zly sen :wink:
18. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: dík...neviem,prečo sa takto cítim.s takou náladou som sa proste dnes zobudila :unamused:
18. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ukazala si mu, že všetko vieš a urobis tak to využíva:slight_smile:)) Ja môjmu sem-tam pohrozim, že keď nedá ponožky do pradla, tak mu ich neoperiem a nebude mat žiadne čisté. Niekedy mu ich aj 2 dni nechám tam kde ich dal:slight_smile: síce má to série keď idem okolo ale nakoniec to vždy odprace:slight_smile: Uz sa to stáva málokedy. A keď má nepiriadok na stole a nedá si povedať nech to úprace, tak mu to damna posteľ:slight_smile: Leno keď mu to upracem ja, tak potom nevie kde čo má- nabijacka na mobil, uvtenky a take sprostosti chlapske
18. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce možná....nepamatám sa čo sa mi snívalo.Dúfam,že ma táto nálada čoskoro prejde :pensive:
@kwetinka1 tak ja budu delat asi do konce januara 2011 a termin mam hned 11 fenruara :confounded:
Suzi: tak se podivej na nejakou komedii nebo se jdi projit :wink:
18. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce možno sa neskor pojdeme prejst...máš pravdu.A zajtra pojdem asi do obchodov na shopping therapy :grinning: ,potom ma to už určite prejde :grinning:
18. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: no vidis, to je spravny, pozitivni mysleni, takhle se mi to libi :wink:
ja jdu na kontrolu az 24. septembra :cry: , jeste dalsi 4 tydny :cry:
18. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja idem 10.9 a mne sa to tiež zdá,že je to celá večnost :angry:
18. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a naposledy jsem byla 3 augusta :frowning2:
18. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to je naozaj velmi dlhá doba..... :unamused: ja som bola 13.8.....vlastne od poslednej kontroly to budú presne 4 týždne....doteraz som chodila každé 2t a preto sa mi to teraz zdá ako celá večnosť.....
18. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek