• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
no ja jsem byla v tom 14tt a ted jdu az 20tt a pak nevim, asi az koem 30tt, tady se jich moc nedela :unamused: , ale ve 25tt jedu domu, tak mozna zkusim tam :slight_smile:
18. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no jasné.Ja keby som bola na Slovensku,tiež by som sa dala ešte pozriet aj tam....Slovenský lekár je predsa len lepší-aspon mu viac rozumiem :grinning:
18. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja kdyz nerozumim, tak koukam an Andyho, aby mi to prelozil :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: :grinning: :grinning: v čechách budeš musieť prekladať ty jemu :grinning:
18. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to jo :grinning: , ale tam bych chtela sebou vzit vsechny, my rodice i neter, takze se mnou 5 lidi, tak jsem zvedava :grinning: , teda jestli budou chtit
18. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: určite budú chcieť...určite sa velmi tešia :slight_smile:)))
18. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime, budu to mit zase rozlitany :confounded:
18. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce na ako dlho ideš domov?
18. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby! :slight_smile: chcela som spytat...niekde som citala, ze ked tehotnej chuti skor slane a maso, ze by to mal byt chlapec a dievcata, ze lubia sladke! neviem co si mam mysliet o tom, lebo este neviem co to bude, ale chcela by som dievcatko a praveze mi sladke vobec nechuti!!! :unamused: co myslite je to len povera, alebo bude na tom nieco??
18. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ahoj :slight_smile: ja osobne takýmto veciam neverím....Podla mna sú to všetko len povery.Možno tomu niekto verí,lebo mu to tak vyšlo,ale podla mna sú to len náhody...Ja osobne uverím,až ked mi to potvrdí doktor.Mám na mysli ultrazvukom.....takže čakám :wink:
18. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ani mne sa tomu nechce moc verit... ale uz som taka nedockava!! ja idem teraz na ultrazvuk 30.8, to budem tusim v 17 tt, tak tajne dufam, ze mi lekar uz nieco povie :slight_smile: a ty ides kedy??
18. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka never tomu, cpu se nutellou a cekame jakoubka :grinning:
18. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak dneska vás zanedbávam lebo manžel bol na hríboch a moc ich domiesol tak som čistila a ukladala na sušenie....a do toho sú ešte broskyne :confounded:
šarlotka to mám radosť :dizzy_face: že si doma
18. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja idem 10.9.To už budem v 19tt.Tiež dúfam,že tam už niečo uvidí :wink: ani ja sa už nemožem dočkať :wink: Ty ideš skor-tak držím palce.... :slight_smile:
18. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 s chlapmi je to niekedy o hubu, ale mohol by sa viac snazit.. ja som napriklad ostala bez prace a som odkazana na priatelov prijem a kedze viem lepsie narabat s peniazmi ako on, tak mam vsetky financie na starosti ja, s nim len prediskutujem, ako smwe na tom..jasne, ze nam bolo super, ked sme mali dva prijmy, ale teraz vieme pekne vyzit, aj ked uz si tolko nevyskakujeme ako predtym.... ale nikdy mi nic nevycital a vzdy sa mi snazi pomoct... rano chodi na osmu do prace, ked ja este spim a vzdy este aj mne stihne pripravit ranajky a tak sa spraval aj ked som tehotna nebola... tak pekne nech sa aj ten tvoj chlap posnazi a vzorne sa stara o oboch vas :wink:
18. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @marhulka13 toto mi pripada ako nerealne. pripravoval mi nejake ovocie na ranajky, ked som este vraciavala a bez toho, aby som nemala nejake ovocie a susienky v zaludku som bez vracania nevedela vstat. ale teraz ked uz nevraciam, tak sa maximalne spyta, ci mi ma priniest vodu.
inak on si po sebe spinave saty uprace, aj zachod stale udrziava cisty, snazi sa aj poumyvat riad, ale to mi pripada ako taka zakladna slusnost po sebe.
18. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

vy tu ako kecalkujete,,vsak co ja budem mat roboty zajtra vas docitat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toto mi nerobteeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaj ja uz mam asi aj sediny,,dajte dake zaklinadlo,nech si vytiahnem len to,co viem

inak uz mam aj prve tehu gate,,,som si dala nasit gumicku,,,tak sa tesim,ze mam co na seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Mafy, věř nebo nevěř, ale mě u státnicí pomohlo myslet na tu otázku, kterou jsem uměla a kterou jsem chtěla. A to ve všech 3 předmětech. :grinning: Při tahání jsem usilovně a oustředěně myslela na to, co chci, případně na nějaký okruh otázek a mám pocit, že jsem měla víc štěstí než rozumu.
Držím ti palce!
18. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jestli te uz nezastihnu, tak tfuj, tfuj, tfuj na zitra a cekame zpravicku, jak jsi dopadla :wink: a neboj, urco to zvladnes, vustrc na ne pupik at vidi, ze jsi to musela zvladat ve dvou :wink:
18. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujem,,uz teraz mam z toho nevolnosti
18. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 bohuzel jen na tyden, mam poslednich 5 dni volna, pak az porod :sweat_smile:
18. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak to potom nie je az take zle, si predstav, ze by po tebe ani poriadne nestekol :slight_smile: a ty mas fyzicky narocnu pracu???
18. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty zajtra statnicujes??? no vau, ja na tie svoje zaspala, tak som odpovedala ako posledna :grinning: neboj, to zvladnes, musíš :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hej hej,,ak tam vobec pojdem
18. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a co dobre studujes?? pojdes, vytiahnes otazocky, pripravis sa, odpovies a hotovo :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic presne tak. celu cestu v aute som myslela na jednu otazku z jedneho bloku lebo som sa to nestihla vsetko naucit. ked som si ju vytiahla, skoro som odpadla :slight_smile: sila myslienok je velmi velka, treba pozitivne mysliet.

mafynka hlavne nemysli na tie otazky, co nevies, lebo aj to si mozes pritiahnut. velmi ti drzim palce a drzte sa :slight_smile: hned ako sa bude dat, daj nam vediet :wink:

uz som dnes pisala, ze mi doslo v noci zle a ze som vracala zlc. od rana ma stale boli zaludok a pred chvilkou som zasa bola vracat - tiez samu zlc a tak som trpela, musim si dat prsty, lebo mne to inak nejde a neulavilo sa, vobec :frowning2: mne takto zle este nebolo :frowning2: co to moze byt?
18. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne sa mi podarilo pridat mojho krpca :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 juuu, krasavec:slight_smile:

@mafynka hodne stesti zitra!!
18. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :slight_smile:
Jeeej, aj ty mas vybrate meno Jakubko? :grinning:

neviem preco, ale nikto ho tam nevidi. take nezmysly mi ukazuju. ved je tam krasne vidiet, nechapem :grinning:

18. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jeeeej krasne babulko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vcera som skenovala aj ja,,len ja to neviem pridat
18. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek