TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
imzadi
18. srp 2010
@lubinka26 jak nevidi, je to suprove videt🙂 a Jakoubek je uzasne jmeno, chteli jsme ho hned od zacatku...bez debat 😃
lubinka26
18. srp 2010
@mafynka ja som to skusala od vcera, ale vzdy ma vyhodilo. teraz som to nahodou vyskusala a islo. skus, som zvedava 🙂

@imzadi to teda je 🙂 ja ked som este nebola tehu som mala vybrate meno pre chlapceka Samko, ale kamoska dala svojmu malemu. druhe v poradi bolo Jakubko a to uz nepustim 😃
mafynka
18. srp 2010
nejde mi to,bo to neviem dat do toho formatu
suzanna85
18. srp 2010
@lubinka26 nádhérná fotečka 🙂je krásnučký/á 🙂 blahoželáme
@mafynka veľa šťastia na zajtra 😉 a hlavne nemysli na otázku,ktorú si vytiahnut NECHCEŠ.Mysli len na tie ktoré vieš.Ja som sa nenaučila jednu jedinú otázku a tak som sa modlila aby som si ju nevytiahla,až som si ju vytiahla.Mysli Len na tie ktoré vieš a všetko bude ok🙂ja už teraz viem,že ti zajtra budem blahoželať 😉
lubinka26
18. srp 2010
@suzanna85 dakujeme 🙂
tiez si myslim, ze budeme zajtra blahozelat 😎
mafynka
18. srp 2010
@suzanna85 dakujem,,si zlata
arrett
18. srp 2010
Ach baby, nechce mi odtvrdnut bruško. Mám ho napucene na jednu stranu. Už pól hodinu lezim a nič.
leginca
18. srp 2010
@sharlotta - tak super, že si už doma. 🙂

@mafynka - zajtra choď aspoň vyskúšať.

@lubinka26 - krásne bábätko.
marhulka13
18. srp 2010
jeeeee, vy mate aj fotky a ja nemam nic...klasika, mna ani nenapadlo, ze by som mohla take daco chciet =-)
denne73
18. srp 2010
@sharlotta ahoj tak to sa teším že si už doma . No teda vitaj Prešovčanka 😃 😃
lubinka26
18. srp 2010
@leginca dakujem 🙂

neviete co znamena na ultrazvuku toto? FPS, GSC, BGAIN, PERSIST, POWER. hladala som to cez google, ale nic som nenasla.

@arrett fuuu, ja ani neviem, co je to tvrdnutie bruska :-|
moniciak
18. srp 2010
caute baby tie co ste uz citili pohyby ake to bolo??? nejake pichanie??? 😉
marhulka13
18. srp 2010
@moniciak ja citim akurat tak creva zatial 😃
arrett
18. srp 2010
@lubinka26 Pozri na stránke www.mamaaja.sk do vyhladavaca daj tehotensky preukaz. Tam sú vysvetlene všetky skratky

@moniciak Nie, pohyby nepichaju. Zväčša sú prijemne. Bublinky, sumenie, motyliky...
arrett
18. srp 2010
@marhulka13 Mozes si mylit čreva s pohybom babatka. Ja som si v prvom tehu myslela že čreva a boli to pohyby. Teraz to už poznám.
arrett
18. srp 2010
Tvrdnutie - normálne ti stvrdne bruško okolo babatka, je úplne tvrdé, taká vypuklina. Citis to aj tak vnútorne, taký zvláštny stiahnuty pocit
marhulka13
18. srp 2010
@arrett to vazne??? =-) ja mam furt pocit, ze sa mi tam voda prelieva ... a nemam to s cim porovnat :-x
el267
18. srp 2010
Ahoj 🙂
závidím všem, co chodí častěji na kontroly. Já chodím po 4 týdnech. Taky mi to připadá dlouhá doba, ale co nadělám :-N Zítra mě čeká kontrola a můžu vám říct, že to prožívám jako u prvního těhu 😃
Se zácpou problém nemám, chodím stejně :-N Jednou jsem snědla pár suš. švestek a pořádně mě prohnaly 😃
@lubinka26 o tom testu pohlaví jsem taky četla a možná tady na začátku psala. Já bych si ho asi nekoupila. Stojí kolem 1000kč. A to mi připadá zbytečný. Raději bych si koupila ten 3D ultraz. Je z toho větší zážitek a máš i památku. Navíc ten test pohlaví asi není 100%
moniciak
18. srp 2010
a dalo by sa uz v 16. tyzdni zistit ze co to bude???
marhulka13
18. srp 2010
@el267 ja zase zavidim tym, co nemusi atak casto chodit a maju bezproblemove tehotenstvo =-)
lubinka26
18. srp 2010
@arrett no toto tam nie je. su to skratky z fotky, co mi dala dr.
el267
18. srp 2010
@arrett tak takový pocity jsem přesně měla u malý, ale netušila jsem, že je to tvrdnutí. Myslela jsem si, že se mi malá vrtí a má málo místa :-N To , že je to tvrdnutí mi došlo až když jsem rodila a tvrdlo mi břicho.
arrett
18. srp 2010
@marhulka13 😃 😃 Ako som vravela, môže a nemusí byt. Uvidis ďalej ako to pôjde🙂
el267
18. srp 2010
@moniciak mě to u Elišky řekly po 16tt na genetice. Asi záleží na doktorovi a jeho vybavení. Mě to slíbil, že v 16tt už mi to řekne, když se mimís ukáže. Někteří doktoři si za to nechávají platit.
lubinka26
18. srp 2010
@el267 ja si ho nechcem kupit, len som zvedava 😃 pokial viem, tak je to na 90% spolahlive, ale aj tak si myslim, ze je to podvod. ak sa test nestotozni, vratia peniaze. takze len niekto pekne na tom zarobi, ked dobre natipuje 😃
moniciak
18. srp 2010
@el267 a to ako za co ze povie co vidi??? ]-(
marhulka13
18. srp 2010
@arrett ved jasne, no keby si bola vestica, tiez by nebolo odveci 😃
el267
18. srp 2010
@moniciak no například můj doktor si bere za zjištění pohlaví 200kč. On má tak nějak všechno zpoplatněný. Při Elišce jsem byla na plodovce, tam mi to řekli zdarma před odběrem a pak mi to přišlo i písemně z plodovky 🙂
Jinak jak jsem byla ve 12tt na NT a platila jsem si ho, tak jen tak na půl pusy mi řekl, že v ceně je i zjištění pohlaví v 16tt. Tak zítra uvidím :-N
el267
18. srp 2010
@lubinka26 chápu tě 😃 😃 já bych při prvním těhu taky do toho šla 😃 jenže v tý době nic takovýho neprodávali 😃
......a hlavně ta zvědavost, co?
el267
18. srp 2010
@lubinka26 tak a teď jsem zmatená, nemáš v tabulce napsanýho chlapečka? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli