• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 jak nevidi, je to suprove videt:slight_smile: a Jakoubek je uzasne jmeno, chteli jsme ho hned od zacatku...bez debat :grinning:
18. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som to skusala od vcera, ale vzdy ma vyhodilo. teraz som to nahodou vyskusala a islo. skus, som zvedava :slight_smile:

@imzadi to teda je :slight_smile: ja ked som este nebola tehu som mala vybrate meno pre chlapceka Samko, ale kamoska dala svojmu malemu. druhe v poradi bolo Jakubko a to uz nepustim :grinning:
18. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde mi to,bo to neviem dat do toho formatu
18. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nádhérná fotečka :slight_smile:je krásnučký/á :slight_smile: blahoželáme
@mafynka veľa šťastia na zajtra :wink: a hlavne nemysli na otázku,ktorú si vytiahnut NECHCEŠ.Mysli len na tie ktoré vieš.Ja som sa nenaučila jednu jedinú otázku a tak som sa modlila aby som si ju nevytiahla,až som si ju vytiahla.Mysli Len na tie ktoré vieš a všetko bude ok:slight_smile:ja už teraz viem,že ti zajtra budem blahoželať :wink:
18. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dakujeme :slight_smile:
tiez si myslim, ze budeme zajtra blahozelat :sunglasses:
18. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dakujem,,si zlata
18. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach baby, nechce mi odtvrdnut bruško. Mám ho napucene na jednu stranu. Už pól hodinu lezim a nič.
18. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - tak super, že si už doma. :slight_smile:

@mafynka - zajtra choď aspoň vyskúšať.

@lubinka26 - krásne bábätko.
18. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee, vy mate aj fotky a ja nemam nic...klasika, mna ani nenapadlo, ze by som mohla take daco chciet :confused:
18. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj tak to sa teším že si už doma . No teda vitaj Prešovčanka :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem :slight_smile:

neviete co znamena na ultrazvuku toto? FPS, GSC, BGAIN, PERSIST, POWER. hladala som to cez google, ale nic som nenasla.

@arrett fuuu, ja ani neviem, co je to tvrdnutie bruska :unamused:
18. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby tie co ste uz citili pohyby ake to bolo??? nejake pichanie??? :wink:
18. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja citim akurat tak creva zatial :grinning:
18. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Pozri na stránke www.mamaaja.sk do vyhladavaca daj tehotensky preukaz. Tam sú vysvetlene všetky skratky

@moniciak Nie, pohyby nepichaju. Zväčša sú prijemne. Bublinky, sumenie, motyliky...
18. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Mozes si mylit čreva s pohybom babatka. Ja som si v prvom tehu myslela že čreva a boli to pohyby. Teraz to už poznám.
18. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvrdnutie - normálne ti stvrdne bruško okolo babatka, je úplne tvrdé, taká vypuklina. Citis to aj tak vnútorne, taký zvláštny stiahnuty pocit
18. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to vazne??? :confused: ja mam furt pocit, ze sa mi tam voda prelieva ... a nemam to s cim porovnat :zipper_mouth:
18. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
závidím všem, co chodí častěji na kontroly. Já chodím po 4 týdnech. Taky mi to připadá dlouhá doba, ale co nadělám :sweat_smile: Zítra mě čeká kontrola a můžu vám říct, že to prožívám jako u prvního těhu :grinning:
Se zácpou problém nemám, chodím stejně :sweat_smile: Jednou jsem snědla pár suš. švestek a pořádně mě prohnaly :grinning:
@lubinka26 o tom testu pohlaví jsem taky četla a možná tady na začátku psala. Já bych si ho asi nekoupila. Stojí kolem 1000kč. A to mi připadá zbytečný. Raději bych si koupila ten 3D ultraz. Je z toho větší zážitek a máš i památku. Navíc ten test pohlaví asi není 100%
18. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dalo by sa uz v 16. tyzdni zistit ze co to bude???
18. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja zase zavidim tym, co nemusi atak casto chodit a maju bezproblemove tehotenstvo :confused:
18. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no toto tam nie je. su to skratky z fotky, co mi dala dr.
@arrett tak takový pocity jsem přesně měla u malý, ale netušila jsem, že je to tvrdnutí. Myslela jsem si, že se mi malá vrtí a má málo místa :sweat_smile: To , že je to tvrdnutí mi došlo až když jsem rodila a tvrdlo mi břicho.
@marhulka13 :grinning: :grinning: Ako som vravela, môže a nemusí byt. Uvidis ďalej ako to pôjde:slight_smile:
18. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mě to u Elišky řekly po 16tt na genetice. Asi záleží na doktorovi a jeho vybavení. Mě to slíbil, že v 16tt už mi to řekne, když se mimís ukáže. Někteří doktoři si za to nechávají platit.
18. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja si ho nechcem kupit, len som zvedava :grinning: pokial viem, tak je to na 90% spolahlive, ale aj tak si myslim, ze je to podvod. ak sa test nestotozni, vratia peniaze. takze len niekto pekne na tom zarobi, ked dobre natipuje :D
18. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 a to ako za co ze povie co vidi??? :angry:
18. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ved jasne, no keby si bola vestica, tiez by nebolo odveci :grinning:
18. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no například můj doktor si bere za zjištění pohlaví 200kč. On má tak nějak všechno zpoplatněný. Při Elišce jsem byla na plodovce, tam mi to řekli zdarma před odběrem a pak mi to přišlo i písemně z plodovky :slight_smile:
Jinak jak jsem byla ve 12tt na NT a platila jsem si ho, tak jen tak na půl pusy mi řekl, že v ceně je i zjištění pohlaví v 16tt. Tak zítra uvidím :sweat_smile:
18. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 chápu tě :grinning: :grinning: já bych při prvním těhu taky do toho šla :grinning: jenže v tý době nic takovýho neprodávali :grinning:
......a hlavně ta zvědavost, co?
18. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak a teď jsem zmatená, nemáš v tabulce napsanýho chlapečka? :grinning:
18. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek