• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 ja to este neviem. velmi som chcela a pred otehotnenim som si privolavala chlapceka :grinning: bola som presvedcena, ze to bude chlapcek az tak, ze som vobec nepripustala dievcatko, ale zacinam mat pocit, ze to bude predsa dievcatko a zacalo mi to byt viac-menej jedno, len nech je vsetko ako ma. vcera som dala natalce aj nove udaje do tabulky, takze tam este nie je ziadne pohlavie :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aka vsimava :dizzy_face:
a vy sa nechcete nechat prekvapit?
18. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 máš pravdu, došlo mi to až když jsem to odeslala. Já si to spletla s Nellou :sweat_smile:
Já u Elišky byla přesvědčená hned od začátku, že to bude holka. Ted nevím, jednou tak a pak zase jinak :wink:
18. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 u prvního jsem se chtěla nechat překvapit, vlastně i manžel. Ale doktor nám to řekl :grinning: Ted to chci vědět, manžel ne. Nechám si to říct a uvidíme, jak dlouho to vydrží to nevědět :grinning:
18. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem do alba fotky prcka z minuleho tydne, schvalne jestli najdete bimbase :grinning:
18. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :grinning: :grinning: tak já ho našla jenom podle toho, že jsem ho tam hledala :wink:
18. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :grinning: ale je tam...no kdyby mi to doktorka neukazala na monitoru, tak to rozhodne nepoznam:slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak to jsme na tom stejně. Já to nikdy nepoznala :grinning:
18. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jeste aby nezmizel nebo se z nej nevyklubala pupecni snura :grinning:
18. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a už nakupuješ do barvy? Já myslím, že ti to ještě několikrát potvrdí na ultrazvuku :wink:
18. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, klasicky nestiham docitat, ale mozno sa mi to neskor podari :slight_smile: aspon som pozrela predchadzajuci stranu
@sharlotta super, ze si uz doma...
@arrett tvrdnutie mam aj ja...presne ako opisujes, do strany sa vypuci brusko a zostane tak nejaku chvilku...a stale ma tak pobolieva, snad bude vsetko v pohode buduci tyzden na kontrole
@imzadi gratulujem ku chlapcekovi :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 doktoři na tvrdnutí předepisujou magnezium v tabletách
18. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ¨no do ted byla snaha o neutralitu, ale svagrova mi dovezla balik vecicek z nemecka v modre, tak u z je to jasne :grinning:

@sunny1112 diky, i me tvrdne bricho...:( doktorka rikala, ze kolem 16 az 20 tydne je to normalni, pry hodne roste deloha....
18. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no já myslím, že holčičkám modrá sluší víc, jak klukům růžová :grinning:
18. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja si davam magnezium, ale nejak bez efektu, teraz ma tri dni bolela hrozne hlava, na to je tiez zevraj magnezium...to je asi vseliek pre tehotne, len skoda, ze mi nezabral :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to mas recht :grinning: si me uklidnila...
18. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnešek se loučím, dobrou noc.
18. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jeeej, to je krasne foto :slight_smile: ja som naposledy dostala celu rozmazanu a pritom tam boli aj ovela krajsie :cry:
18. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ahojky, Ty si sa pytala na tie chute vs. pohlavie, tak presne to iste som citala, ze ked ti chutia sladke a mleicne veci, tak to bude baba a ked maso a kysle tak chalan...mne pri malom chutilo sladke a mliecne, a teraz mi chuti presne maso a kysle veci...tak som zvedava, co to teraz nakoniec bude :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi To iste som mala v tomto obdobi aj pri prvom. Viem, že je to ok, pokial to nie je viac ako 10x za deň. Je to len take nepríjemne, ale aspoň bábätko dostane jemnu masáž:grinning:
18. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mhm, takze vlastne presne opacne, ak som spravne pochopila! :grinning: no, ja teraz na sladke ani pozriet neviem, furt len chipsi, pistacie, tycinky.... a predtym som bola zavisla na sladkom! uplne sa mi to obratilo!
18. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Ja to mám presne naopak. Pri prvom som jedla sladké na kila a mám chlapca. Teraz o sladké ani nezavadim. Momentálne ficim na cvikle. Zavarenej. Mnam mnam. Jem ju hadam ku všetkému. Pri Simonkovi som jedla nanas:slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka @arrett presne naopak to bolo pri malom, tak uvidime, ze ci teraz to bude baba...to by bolo super mat parik :slight_smile: vsetky tie povery su hrozne srandovne, lebo ked to nahodou niekomu sedi, tak bude tvrdit, ze to je pravda, ze to tak plati...:slight_smile: ja tomu teda neverim, pri malom som citila od zaciatku, ze je to chlapec a teraz sa mi na zaciatku zdala baba, ale uz som zasa pri chalanovi :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Ja som tiež pri prvom od začiatku cítila a vedela, že to bude chalan. Dokonca mi raz dr vravel, že to vyzerá na dievča a ja mu že nie, že to bude chlapec. Teraz som na začiatku cítila, že dievča. No teraz čisto chlapec. Takze predpokladám, že to bude zasa chalan:slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a kedy ides na dalsiu kontrolu? presne rovnako to citim aj ja :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no ja by som strasne chcela dievcatko, uz som to tusim spominala :slight_smile: no a dnes sa mi stala taka cudna vec: vzdy v obchodoch pozeravam dievcenske vecicky, lebo som tomu uz uverila ze to bude dievcatko. no a teraz som kukala po chlapcensky... este som si tak aj v duchu hovorila, ze ani vyber tu nemaju normalny, pre chlapcov :unamused: asi mi preplo :grinning:
18. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka no pre chlapcov je to bieda, to vzdy zurim, ked hladam nieco pre maleho...napr.topanky maju vzdy takmer vsetky babske, ked som pozerala zimne budny, pancuchy, svetre,...no proste katastrofa...ale ked som uz nieco nasla, tak to bolo vzdy pekne :slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Niekedy začiatkom septembra. No v 20tt by som mala ísť na morfologicky usg, len som sa ešte neobjednala:grinning:
18. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka S tým oblečení je to čistá pravda:slight_smile: ale aspoň ušetrím. Stačia rifle, pár triciek a je to:slight_smile: Dievca by som rozmaznavala satickami:slight_smile:ˇ
18. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a kde pojdes na ten morfologicky?
18. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek