• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no ved prave! uz sa vidim ako sa rozbehnem do obchodov, ked zistim, ze to bude naozaj dievcatko! to bude riadny prievan pre penazenku :slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute davno som tu nebola :unamused: v nedelu nas vyplavilo tak sme doteraz upretovali a este par dni aj budeme .MM uz aj hnackuje takze super...dufam ze to neprejde na mna a na deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac ja mam furt tolko roboty ze mi nejjako unika ze som aj tehotna ...boze aj ja si to chcem uzivat tak ako aj Vy :confused:
18. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ahoooj, drzim palce, nech Vas to obchadza...my sme mali pred troma mesiacmi vsetci crevnu chripku, nakoniec to dostal aj maly a bolo to hrozne... a snad ste nemali vela skody po tych zaplavach...hrozne, co sa to deje :frowning2:
18. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunny ,no skody boli lebo my sme sa sem stahovali len pred dvoma tyzdnami a vela veci sme mali v krabiciach zabalenych ktore som este nebrala do bytu lebo nemame vsetko porobene...no crevnu chripku dufam nedostaneme :confused:
18. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,ste tu este niekto?
18. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Mam vizitku na femma sro, ale nik mi to tam neberie. Takze asi zacnem riešiť gin fiv
18. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka Presne tak:slight_smile: Ked vidím tie satocky, topanocky, klobuciky.... Ach jaj, na chlapovi sa tak vysantit nemôžem. A musím priznať, že už teraz má mm kroti:slight_smile:
18. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem, ja jsem zase desne rada, ze je to klucina, protoze ja sama od prirody nejsem moc zdobivy a paradicky typ a obavam se, ze zdobit holcicku by mi slo jeste hur :grinning:
19. srp 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehulky:slight_smile:
Ja chcem ešte noc:frowning2:((( a to moje sidielko sa uzzobudilo:frowning2: Ach jaj. Tak sa mi nechce vstavat:frowning2:
19. srp 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no ja som pozerala a pozerala, ale ziadneho pipika som nenasla:slight_smile:))
19. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj vam dobre ranko...no, ja by som este tiez chcela spat, no mne sa uz nechce :unamused: a to sa mozem dnes cely den valat v posteli a neviem...zakon schvalnosti
19. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ja som dáka unavená - stále horšie sa mi ráno vstáva. Keď mi dnes 5.15 zazvonil budík, tak som myslela, že ani nevstanem. Už nech je víkend, aby som mohla spať aspoň do 8-mej.

S oblečením je to pravda - pre chlapcov je omnoho menší výber ako pre dievčatá, ale čo som potrebovala vždy som zohnala. :slight_smile:
19. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no jak tooo?:slight_smile: je tam videt jakoze zadecek ze spoda a uprostred malinkata carecka do prostoru :grinning:

a unavu znam, usinam kolem devate a vstavam tak v 7 ...coz je 10 hodin, masakr:slight_smile: driv mi stacilo 6 hodin...
19. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ja som ani nevedela, z ktorej strany na ten obrazok pozerat :grinning: ale tak gratulujem, ak ste chceli chlapceka, mate ho mat :grinning:
19. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja ano:slight_smile: pritel tvrdil, ze je mu to jedno:slight_smile: a mas pravdu, obrazek je proste sada cmouh a stinu :grinning:
19. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - drz sa dnes :dizzy_face:
oblecenie - veru, baby sa daju taaaak krasne obliekat, maju neporovnatelne vacsi vyber. ale je to iba do velkosti tak 6 rokov. potom mam pocit im siju uz prilis dospelacke oblecenie na moj vkus. ja este tento rok malej v pohode, ale co bude nosit buduci rok ... pocity - tak to ja vobec netusim, ja na to intuiciu vobec nemam :grinning:
19. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ved prave, je uplne jedno, co to bude, len nech to je :wink:
19. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
me intuice zklamala, porad jsem tvrdila, ze to bude holka:slight_smile:
19. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka dakujem, aj ja sa cudujem, ze je tak pekne vidiet :slight_smile: asi zalezi na kvalite ultrazvuku, neviem.

@teodorka juuuj, to mi je velmi luto. neviem si to predstavit :frowning2:

tak mne je stale zle. vecer som si dala kuraci vyvar a aj ten som videla 2x. tak ma strasne boli zaludok, ja to nechapem :frowning2: doteraz mi nic nebolo. bojim sa aj nieco zjest, aby sa ta tabletka na stitnu stihla vstrebat a nevysla von. ale takaaa som hladnaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si uz myslela ze moje nevolnosti sa uz skoncili aj napriek tomu ma teraz este boli zaludok a chladnicku nemozem ani vidiet... len misu s ovocim. Ktovie dokedy to bude trvat :wink:
19. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tak to ti nezavadim. esteze aspon ovocie do teba ide :slight_smile: dufam, ze coskoro to u teba prestane, uz by bolo na case :wink:
mne je zle len druhy den a uz nevladzem sama so sebou :frowning2: pijem len pepsi po troske, ta mi pomaha. vies, mne doteraz vobec nebolo zle, nikdy :astonished:
19. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o tych nevolnostiach mi ani nehovorte! ja som uz tiez myslela, ze to prechadza...a teraz bum, zas skoro kazdy den! :frowning2: uplne mam zaludok, jak nejaku 50x vypratu handru :grinning: a dole brusko ma tiez dost pobolieva, ale vzdy sa ukludnujem tym, ze vsak malinke musi rast a prave to asi robi :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje staršie dieťa sa naucilo "prdiet" jazykom:slight_smile: Vsetko mám oplute:slight_smile:))) a to dieťa v brusku má asi diskoteku:slight_smile: Alebo že by to robila tá káva:grinning:
@lubinka26 No, ono sa to niekedy otočí, už som o tom pisala. A ešte pouvazuj, či to nemôže byt z liekov. Ja keď si dám maternu ráno tak grcam. Večer vpihode.
19. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dnes Pezinok:slight_smile: Preistotu som tam volala s ordinuju. Tak som zvedava, či už mame jadierka hotové:slight_smile:
19. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.ja len tak na skok som vas prisla pozdravit. let bol v pohode,dosli sme celi a unaveni. a dnes by sme mali zas cestovat. no velmi sa mi nechce,lebo konecne si mozem trosku oddychnut a uz sa musim hnat niekam.
dufam,ze sharlotta je uz doma a ste vsetky v poriadku. to nase male si uziva slovensku stravu a vobec neprostestovalo,ked som si vecer dala uhorku zo zahradky,lebo ja tie kupovane mozem len doobedu.
19. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak drzim palce :slight_smile:, aby ste dlho necakali
19. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hahaha teraz sa simon pokúša postaviť o psa:grinning: :grinning: Tí dvaja sú ale partcka:slight_smile:)) heh
19. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no dúfam, že simon nebude zasa spinkat 2 hodiny:slight_smile:))
19. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ránko...tolko ste toho popisali ze som mala co robit aby som to docitala....nebola som tu vcera cely den a hned 6 nových strán =D.......behala som vcera po meste s kamoskou, po obchodoch, konecne som si kupila novu podprsenku o čislo vačšiu, a aj plavky kedze sa chystame 7.9 na dovolenku mame teraz vypredaje takže vrch plaviek za 1euro a spodok 2.59 =D, a samo ze nove topanky som si kupila to je moja slabost ale doma mi to preslo lebo podobne mam a tie uz mozu ist rovno do koša =D

cutce- čo sa ty ka navsetvy záchoda ja som s tym nemala problem, ale postupne sa mi to zvysuje z 1x na 2,3x za noc, aj moja posledna navsteva u gynek.bola 3 a teraz idem 6.9 a zda sa mi to ako vecnost =/
bambulka- mne zacal 17.tyzden a necitim ziadne pohyby, teda mozno aj neco citim sem tam ale pripisujem to crevam, stale si myslim ze to budem vediet rozlisit a poviem si hura babo sa pohlo =D citala som v mudrej knižke ze az okolo 18,19 tyždna zacnu pohyby vo forme bubliniek a motylikov a to som zatial necitila =/
sharlotta- vitaj doma =D
@arrett co ste spominali odchod na matersku tak ak by som nastupila do skoly tyka sa to aj mna že 6 tyždnov pred porodom?
@sunny1112 - spominali ste chute a pohlavie =D mne chuti vsetko sladke aj slane tak som zvedava co to bude xíxi =D ale rodina je presvedcena ze to bude chlapec ze to na mne vidiet tak uvidime hadam nam uz doki povie co to bude
19. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek