• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 ja tiez uz cakam na to bublinkovanie a motyliky, ale zatial nic takeho necitim, alebo aspon o tom neviem! creva tie citim aj ja, dokonca aj pocujem, lebo niekedy su dost hlasne :slight_smile: ale podla vsetkeho by to mali byt naozaj len creva a nie malinke :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Nastupila do školy ako učiteľka???
19. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a keď si dáte ruku na bruško, tesne nad ochlpenie, tak necítite take vyduvanie? Take kopnutie na ruke? Take ako keby vás niečo buchlo do ruky, take sekundove? Lebo ja keď dám ruku tak dostavam riadne kopance. Aj teraz. nohy vylozene, lávu ruku mám na bruchu a malé sa jasi
19. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nie nie na Ing. stupen
19. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ee nic necitim take....=/ jaaaaj zacinam sa bat dufam ze je vsetko v poriadku, najradsej by som chodila každy tyzden na ultrazvuk nech sa upokojim
19. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ani nie, pravdupovediac :slight_smile: ja necitim absolutne nic! ale jak pozeram ty si uz v 18tt tak mozno preto, ze uz si troska dalej ako ja. niekde som citala, ze druhorodicky a viac, ze pohyby citia ovela skor ako prvorodicky.a odkedy to citis?to "kopanie"?
19. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 To neviem:slight_smile: Ale snáď ti povedia na socialke. Ja neviem ako to je keď nepracujes. Materská je ako PNka. Berie sa 55% z príjmu a čerpá sa pól roka. Potom prechadzas na rodičovsku. Tam budeš mat tých 180€ či koľko, keď si teda ešte nepracovala. Daj si do Googlu: úradný simel po pôrode.
19. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka
@alexis13 To bude asi tým, že som druhorodicka... Ja už od 16tt :slight_smile: a každý deň je to výraznejšie:slight_smile: Nebojte nič, ono to príde:wink: ako prvorodicka som mala pohyby v 19 tt
19. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj viem ze s tou materskou budem mat len ten minimum kedze som nepracovala a neplatila som ani to nemocenske ci co tych 240 dni.
a budem muset byt trpezliva a nemysliet na zle veci ...urcite sa ma babatko dobre len sa mu este nechce velmi hybat =D
19. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a citila si to bublinkovanie alebo tie motyliky?alebo co si vlastne citila? :slight_smile: dufam, ze ked to pocitim aj ja, tak budem vediet co to je :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dik za stranku hned si ju ukladam =D
19. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - mne tiež viacerí typujú, že to bude chlapec - ja by som bola spokojná. Ale manžel by viac chcel dcéru, keďže chlapca už doma máme. Tak uvidím, či sa nám ukáže na najbližšom sone, na ktoré pôjdem až v 20-tom týždni. :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka Ja som tu už pisala, že som si myslela, že sú to čreva, ale po par dňoch som prišla na to že babo, keď to začalo byt silnejšie. Žiadne bublinky nič. A toto tehu sa babo ozvalo kopancom. A to teda riadnym:slight_smile: až som ostala 5 sekun, že čo to bolo? A potom mi to došlo.
@alexis13 Ono sa určite hýbe, len to ešte necitis. Ono baby necakajte, že zrazu dostanete kopacku, alebo yak. Musíte ležať, úplný klud a ticho. Ruky na brucho a vnimajte svoje telo. Tak som spozorovala ja pohyby. Bude to take iné a budete vedieť, že to je to ono.
19. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mne to manzel povedal hned ked som mu povedala ze tom tehotna....no a bude to chlapec =D dokonca aj meno mal uz vybrate =D......ale tak mne to je v podstate jedno co to bude nech len to je a je to zdravucke na nicom viac nezalezi pri dnesnych chorobach a komplikaciach....takze budem ta najstastnejsia mamina ked budem mat chlapceka alebo dievcatko a bude zdravé......ale tajne tajne duuufam ze to bude dievcatko a vsetkych prekvapim ze no toto je ten vas chlapec co ste si mysleli ze budem mat =D =D
19. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ta stránka je fakt dobrá. Ja som ju poslala manželovi a on sa v tom zoriemtoval. Po pôrode všetko vybavil. Nezabudni aj karticku poistenca. Prvé vitamíny v poradni dostaneš na svoje meno, no potom už karticku potrebuješ.
19. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ved ano budem muset vydrzat a potom budem o to prekvapena ze toto su tie pohyby......vies asi je to trosku ine ked si druhorodicka vies co prezivas, ako sa tvoje telo meni a ja nie preto mam aj tie obavy
19. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ano, je to pravda. Pri prvom som naozaj prezivala všetko inak. Teraz som úplne v pohode. Výbavu mám, malé rastie, proste si to viac užívam. Pri prvom som mala riadne obavy. Všetko som kontroloval, pytala sa či je to ok a tak:slight_smile:
19. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ja si tiež teraz tehotenstvo viac užívam ako to prvé, a tiež som kľudnejšia. :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca @arrett - tak ja som v tomto ako prvorodicka :grinning: . @leginca - ty uz tiez citis pohyby? lebo ja este nie, ale potesila ma @arret, ze ona az od 16tt
19. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Je to úplne iné:slight_smile:
19. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :grinning: :grinning: :grinning:
je mi s vami dobre, ale idem variť, lebo pri vás nič neurobim hehe
19. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett utekaj, ja sa nudim a taaaaaak sa mi chce spat.
19. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ja zatiaľ necítim žiadne pohyby
19. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som...vcera som bola v jednom obchode tusim sa volal detsky svet, ale skoro som tam oci nechala , tolko detskych veci pokope som este nevidela, ako sa povie pod jednou strechou uplne vsetko tam mali....uplne ze waw uz sa neviem dockat kedy prevetrame s manzelom penazenku a neco nakupime =D
19. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ukludnila si ma :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 veru, detske vecicky - to je pekny prievan pre penazenku :grinning: vyrobcovia vedia ako na rodicov
19. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja tú píšem prvý krát čakám druhé bábo v januári 2011 kedže mám 38 rokov tak už mám za sebou aj papp test aj triple test a obidva sú v poriadku ale ešte ma chcú poslať na amnio a toho sa bojím. Nebola niektorá na amnio v Prešove ?
19. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ani ja zatial necitim ziadne pohyby,ale uz sa ich nemozem dockat,cakam svoje druhe,tak si to este pamatam a v utorok uvideme aj s ocinom svojho drobca aj na usg, pocitame dni :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 keby ani nestekol po mne tak s nim nie som, nepotrebujem mat chlapa len, aby osm ho mala. nie, ani jeden ani druhy fyzicky vobec narocnu pracu nemame, ale psychicky a dost casu v praci obaja travime. Stava sa, ze este aj doma po veceroch musim pracovat.
@el267 platit za to, ze ti povie ake to je pohlavie? to som ani nepocula a pride mi to chore.
@leginca 5.15? to by som nezvladla vstavat. ja mam problem vstat o 8.00
@imzadi vobec neviem ako najist pipika. prosim naviguj ma nejako :slight_smile:
Baby vy pisete o pohyboch, bublinkach a tak. ja zatial vobec nic necitim, okrem mojej oblavej oblicky a mechura a bojim sa, ze ja sa vo svojom tele vobec neorientujem (som technicky typ), ze to budem vediet, az ked dostanem riadny kopanec. este aj ked som bola tehotna a bolo mi zle a vracala som, tak som si myslela, ze mam upal.

19. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek