• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@aha1 od nas je este skoro, aby baby chodili na amnio - podla mna skus sa opytat januaroviek pripadne si najst temu, kde pisu maminky z PO
19. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett fakt velm dobry link. ale asi tie vsetky vybavovacky su na partnerovi. Ako to bolo u vas?
19. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nic si z toho nerob, ani ja nic necitim, ja ani brusko nemam a ked vidim tie fotky ostatnych nastavajucich mamičiek, tak sa az cudujem, ako uz vyzeraju :confused:
19. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 krasne,dojimave,az mam slzy v ociach
19. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to ja mam riadne brusisko, az sa cudujem, ci je to normalne. prave vcera sme sa s priatelom smiali, ze uz mi vyduva pupok :slight_smile: som si to vobec nevsimla, az on ma to vcera upozornil.
19. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ze? tiez som sa skoro rozplakala. a ta hudba k tomu. mozme byt vdacne - zeny, ze take nieco dokazeme :slight_smile: mna ten ultrazvuk tak zmenil, neuveritelne :dizzy_face:
19. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja teda tiez, mysleli sme preto ze to budu dvojicky,ale nie, vobec mi nebolo zle takze priberam,uz mam 4 kila naviac
19. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja som prave behom prvych 3 mesiacov schudla asi tak 3kg a teraz som konecne na tej vahe aku som mala pred tehu. len brucho mi vtrca, nechapem. no, aby mi uz aj pupok vyliezal, tak to fakt nechapem.

inak baby cvicite niektore? ja som pred tehu mala trenera a teraz ked mi prejdu problemy budem mat dalsieho, co cvicil s tehotnymi. sama sa neviem donutit a hlavne ani neviem co teraz mozem cvicit. nejako mi riadne chyba pohyb a len sedim a nic nerobim.
19. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aha1 Ked máš dobre výsledky, tak prečo tá posielajú na amnio? Je to potrebné? Chceš ísť?
19. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Vsetko vybavoval manžel:slight_smile: ja som mala 600nedelie a venovala som sa sebe a malému. Bola tu mamina, takze som si to naozaj vychutnavala:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Vravela som, že ten môj bude spať. Ani mixer ho nezobudil:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, mate nejaku tabulku? mozem sa pridat?
19. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no tak to som zvedava ako to bude u nas...
19. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek Ahoj a vitaj. Mame, ale neviem kto ju robí:slight_smile:))
19. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :slight_smile: ja som si dokonca kupila DVD Ľudský život, zrodenie života ma stále fascinuje
19. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: a oni robia tusim iba do jednej, vsak?
19. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ako som vravela. Poslala som ten link manželovi, nech to prečíta, zorientuje sa a povybavuje. On to všetko povytlacal, pivypisoval a bolo:slight_smile: Som mu vravela, že ak chce aby jeho syn bol občan SR, dostal 25000 a mal prídavky, tak musí riešiť:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tebe co robi manzel? byt doma o 3-4 - idealne, pre nas nerealny stav.
19. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ano:slight_smile:))) Asi ho pôjdem o 3/4 zobudit:slight_smile:) Nic iné neostáva:slight_smile:)) Toto snáď nie je možné. Keď nikam nejdeme, tak je hneď hore. To je zákon schvalnosti. Minuly týždeň to iste:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@arrett u nas tiez, ale bude to aj jeho dieta, tak sa bude musiet starat. zoberie si dovolenku. nejako tak s tym aj rata, ze prvy tyzden po porode bude mat dovolenku a potom uz budem na to len sama :frowning2:
19. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Programator pre ŽSR. Majú flexi pracovnú dobu:slight_smile: Ja neviem ako to vyrieši keď zacnem chodiť ja do práce. Pracovná doba od 9 do 17 tej. Chudák moje deti. Pôjdu posledné zo škôlky:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a mamina alebo svokra by ti nemohli prist pomoct zo zaciatku? velmi dobre to padne, navarit, upratat - nemusis sa o to starat
19. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett veď práve ja sa toho bojím amnio chcú kôli môjmu veku, sekundárnej sterilite aj prvého sme mali až po troch rokoch snaženia a teraz je to po ôsmych. Apolu s tehotenstvom mi zistili že mám aj miomatickú maternicu ale tie miomi sú zatiaľ v norme.
19. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaj flexi prac. doba - super vec :wink:
19. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aha1 ahojček ja mám 37 a čakám 3bábenko. Aj my sme mali všetko ok a amnio sme odmietli.
19. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aha1 tazke rozhodovanie, ale ja by som keby mam oba testy OK a aj podla uzv je vsetko ok, asi by som nesla. a to aj dlhe snazenie je ciastocny dovod na amnio?
19. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem. inak pozeram, ze sme na tom podobne s detickami. to bude zaberak ked sa malinke narodi. to budem mat zrazu dvojicky... :grinning:

btw, ja sem nestiham moc chodit, ale raz zacas mrknem ako sa vam dari. :wink:
19. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aj mne sa zaleskli oci krasne video
19. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek