• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ma12 my jedeme vedle, do Bibione :slight_smile:) do Lignana jedou kamarádi, co jedou s náma.
15. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 já také 8.5. :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 já mám taky strach že půjdu rodit kdoví s kolika kily. Ale zase si říkám, lepší být tlustá a mít zdravé dítě, ne? Před svatbou, kterou jsme měli v září, jsem během půl roku shodila 14 kilo, ale samozřejmě to mám už zpátky :slight_smile: tak nevim, jak to bude v těhotenství, snad naberu max. 13 kilo :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka to byl plodný den :wink: :grinning: my to pojistily i 9.5.
:grinning:

Mě nejvíc štval doktor s těma jeho kecama :frowning2: a pak na konci, když jsem se nevešla o vánocích do žádných bot a musela chodit v teniskách. Jinak jsem se cítila v pohodě a malá byla krásný miminko s váhou 3,15kg :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pri prvni na brala 16 kilo ale san ne za mesic jsem to mnela vse dole tak u vidime jak to bude s touyhle fazolkoui
15. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se fakt děsím, že budu za chvíli jak koule. Dneska jsem vytáhla těhu džíny :unamused: jsem nějaká nafouklá, to je strašný. A to jsem s Bětkou přibrala necelých 9 kg! Hmmmm, to se mi s druhým mimísem nepovede.... no, hlavně, aby mi to MUDr. zítra potvrdila a aby bylo všechno v pořádku! Tak mi držte palečky :slight_smile:))
15. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 máš krásnou holčičku :slight_smile: .....a tak malinkou, to budeš mít náročný :pensive:
15. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie už jsem to tady psala někde na začátku......prý při dalším těhu roste bříško rychleji :wink:
15. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 No potěš :slight_smile:))) To mám teda radost :grinning:
15. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky sem na to mn premejslela a je to tak rikaj to vsich ni snad nebudu jak balon
15. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nejsem žádnej hubeňour, ale není to tak strašný :grinning: a jediný co mě štve je, že si ještě takový 3.měsíce budou lidi myslet, že jsem ztloustla, než se mi ty pneumatiky slejou do pevnýho bříška :grinning:
15. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nj, me uz se taky 2 speky na brise slevaj do jednoho :grinning:
@espanolka no tak to budem sousedky, my jedem na 14 dni, 3.7. se vracime :wink:

no ja jsme spis slovansky typ, holka kreva a mliko (nebo spis smetana :sweat_smile:)

15. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, to naozaj pri druhom babu rastie bruško rýchlejšie? To aby som už zhanala tehu oblecko:slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zjem ve florenciii tak pojedem asi na sardyniik mori muj pritell je odtamtad
15. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett obzvlášť těm, které mají brzy po porodu :grinning:
15. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to berte s rezervou, já to jen někde četla,jak si o tom maminy povídají :slight_smile: A vlastně, vždyť je to krásný mít těhu bříško, ne? :wink:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vedu :oD v 9tt mám břicho, že se mě kamarádky ptaj, jestli jsem těhotná!! a to jsem za dobu těhu zhubla 2 kila :oD Prostě jak se mi zvětšila děloha, tak mi vylez i zbytek a krásně se to dole zakulatilo :oD :oD A o těhu gaťatech jsem začala přemejšlet - i když teďka přes léto to řeším sukněma a šatama, to zatím stačí :oD
15. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm.. Myslím si, že niečo pravdy na tom bude. Aj ja som spozorovala "iné" bruško. Len furt hovorím, že som len nafuknuta ako pred mrchou:slight_smile:)) xixi Brzó po pôrode :slight_smile: 7 mesiacov:slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj arettt jsem rada ze nejsem jedina
kdioo tak brzo
moji male bylo 9 mesicu
myslis ze to zvladnem?
15. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kdy by ste si mne chteli pridat dp ratel na facu tak jsem krasova katka
15. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj pozeram ze mame rovnako stre mladatka :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám dočítat. Dneska si připadám jak v 5 měsící. Bříško už mi pěkně vylezlo a to jsem taky zhubla 3 kg. Ty nevolnosti. Jsem zvědavá kolik přiberu. S malou jsem přibrala 18 kg, ale během měsíce bylo vše dole. Ale jak píšete, je jedno jaká budu kulička, hlavně aby bylo vše v pořádku.
Holky závidím že vyrážíte na dovču. My předěláváme bydlení tak to letos neklapne a příští rok o tom taky pochybuji.
15. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce sorry za tie romany, ktore tu pisem hlavne ja, ale ja mam taku poruchu, ze nic neviem povedat v skratenej verzii. Vzdy sa o to sice snazim, ale nejak mi to nevychadza :grinning:
16. čer 2010 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ty mas ale asi pevnu volu, ked si za polroka dokazala schudnut 10 kg, to mne by sa urcite nepodarilo :angry:
16. čer 2010 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa - moc moc gratulujem, ze sa priatel nakoniec spamatal. Asi mal z toho tehotenstva proste sok, chlapi potom uplne divne reaguju. Ja ked som oznamila manzovi, ze cakame babatko, tak mal tiez taku reakciu az som sa rozplakala (podotykam, ze nie od radosti), ale potom ked sa spamatal, tak uz reagoval normalne. A to sme sa pritom o dieta snazili uz polroka, a najprv reagoval vazne ako blbec :angry:
16. čer 2010 ve 02:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie - drzim palce :slight_smile:
16. čer 2010 ve 02:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 nic si z tych ludi nerob, nech si myslia co chcu, ved ty vies preco sa zagulatujes :grinning: Ale inak my tu chodime do jednej restiky, kde mi majitelka pokazde, ked ma vidi, povie, ze som pribrala. Tak tam asi teraz ani nepojdem, lebo tentokrat by mala este aj pravdu, a ja by som jej este nemohla povedat aky mam na to dovod :slight_smile:
16. čer 2010 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetky baby, ktore ste po porode tak rychlo schudli, obdivujeeeeeeeem :grinning:
16. čer 2010 ve 02:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 Jeej ahoj. Aj ja som rada, že v tom nie som sama:slight_smile: Jasne že to zvladneme. No, aspoň to tehulkovanie. Potom keď sa naše druhé deturence narodia tak to bude "zábava" Ale zvladneme to. Zvládli to x žien pred nami, tak hádam aj my. Jedno dieťa v jednej ruke, druhé v druhej:slight_smile:))))
@kkiki Ahoj. Ďalšia do párty:slight_smile: to je super. Môžme si vymieňať skúsenosti. Asi by sme mali založiť tému "druhorodicky" čo? Ako to chcete riešiť s kočíkom? Ja som už niečo pozerala na stranke prenasedeti.sk nejaký surodenecky, alebo pripojnubsedacku. Ach jaj:slight_smile: Bude to zábava.
@amadu Chodila som cvičiť 2x do týždňa do fitka. Maly večer zaspal a ja podme potit sa. Dobre mi to robilo aj na psychiku. Trosku som vypla od malého avenovala sa iba sebe. Kecali sme s babami, preberali somariny a tak. Rada som tam chodila.
No nič. Musím vstavat. Krpec chce dojcit:slight_smile:) Tak krasny deň tehulky
16. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj arett
no bude to zabava ale to same sem s irikala i aj zvladli to ostatni tak i my...no jak to budu resit s kocarkem to netusim to mala si este tak capkat nebude..jo mozna by byla fajn tema druhorodicky myslim ze jich je hodne ale my je mame hnedpo po so be.nevis jestlijji jeste muzu kojit kdyz jsem tehotna ja jdu na kontrolu v utery a vcerasem se ho zapomnela zeptat?
16. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek