• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka Vlastne ano. Ako si dopadla?? No tak spust. Čo ako kedy kde.:slight_smile:))
19. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile:
prisla som sa medzi vas potesit ...boli sme u dr a sme ciperky , kotrmelce a podobne finty vyvadzame cely cas :grinning: mame 118 g a 15 cm a bude to dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Srdecne gratulujem:slight_smile: Takze bude párik:slight_smile:
19. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 gratulujem =D
19. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka myslim ze mas pravdu a radsej budem kojit pretoze v dnesnej dobe malo mamiciek ma mlieko a ked maju hned si to pokazia tým že musia mat postavu ako predtym...myslim ze zhodime casom pri malom co budeme muset vsetko stihat a ja este aj skolu tak to vybeham a co zostane neskor zhodim cvicenim =D
19. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @alexis13 dakujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veru mliecko , to je najviac :dizzy_face: ja kojim 22 mesacneho aj ked dokina mi uz pred rokom doporucila oddychnut si :confused: :zipper_mouth:
19. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Ako často kojis? Nebolia tá bradavky? Lebo ja ich mám teraz strašne citlivé:-/
19. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uz sme si o tom pisali, mam ich citlive , no ale to je len pri nacucnuti, potom to uz ani nevnimam ...no kojim tak 3 krat denne , rano , pred popoludnajsim spankom a vecer pred spanim :slight_smile: obcas cez den ked sa chce tulit alebo ked sa nieco stane ( bum bac a pod :grinning: )
19. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Sa nepamätám:slight_smile: Ale som rada, že nie som sama s tou citlivostou na začiatku kojenia. Som sa bala, že mám zápal, alebo čo.
19. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj no to sa neda docitat,,co sa tyka statnic,tak neviem akym zazrakom mi to dali,,,ale co je najpodstatnejsie,,citila som dnes drobcekaaaaa
19. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, co hovorili v spravach o tych prispevkoch???,,nezachytila som vsetko
19. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidiiiiiiiis a nechcela si tam ist :slight_smile: gratulujem, velmi :slight_smile: to vazne? ake to bolo? zeby tak skoro??? :astonished: aj ja chceeeeeem :slight_smile:

@henri001 gratulujem k princeznej :slight_smile: tak to bolo pekne vidiet na ultrazvuku v 16tt? neskutocne :dizzy_face:
19. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Gratulujem 2x:slight_smile: Babo bolo s Tebou a dalo ti to najavo.
Že nerusia nič, pridajú prácu + rodičovský a 300 € keď preukazes, že rovnako tá stojí operka či skolka
19. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 take steklenie pod pupkom,,najprv len raz,,som si myslela,ze daky sval,,,ale potom zas,,,a neskor opat,,myslim,ze to mohol byt drobcek
19. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@lubinka26 dakujem :grinning: taka unava na mna dosla
19. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja sa pridavam ku gratulucii, tak uz si hlava pomazana :grinning:

dnes ma cely den brutalne boli hlava:-/ da sa na to vobec nieco dat??? ozaj, co jedavate?? mne nic nechuti a vedela by som byt aj cely den bez jedla, no to asi nie je dobry napad :unamused:
19. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak mne tak cka bruchom, akoby mi pulzovalo... :confused:
19. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@sharlotta dakujem pekne
19. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
uffff ledva som vás dočítala :grinning: dneska sme mali hrozný frmol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mafynka gratulujem k pohybom :dizzy_face:
@henri001 super bude párik :dizzy_face:
no to teda zase vymysleli s tým príspevkom na opatrovatelku alebo škôlku :confounded: podla mňa sú tie prvé roky najdôležitejšie,aby bolo dieťatko s mamičkou-nemám ho predsa preto aby sa mi oň staral niekto iný :confounded: :confused:
19. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka o som trdlo gratulka aj k štátniciam :zipper_mouth:
@sharlotta ako sa máš?
19. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Tak sme sa asi nepochopili. Absolvovala som kurz pre fitness trenerov, tak pod pojmom cvicit, som si predstavila nieco ine ako prechadzku. Viem, ze je mozne vykonavat urcite cviky, aj teraz chodim na cvicenie pre tehotne, lepsie sa rodi. Ale brusku treba dat nejaky cas pokoj aj po porode, nech sa vsetko zregeneruje.
19. srp 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 lezim, manzel mi vsetko nosi, co potrebujem, ale strasne sa bojim :confounded: Bala som sa ist vobec dnes osprchovat.Vcera v noci som zase trosku krvacala, dnes zatial nie a dufam, ze uz nebudem a odpocitavam dni do poradne...
@mafynka a aky odbor?
19. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby take mravencenie to su creva alebo babo sa ozvalo?
19. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, práve som prekonala 15 minutovy huronsky plač. Nejako to na mna všetko dolahlo. Som si vypravala že od začiatku roku 2009 som v kuse tehotná, že si ani telo neoddychlo, že som stráže unavena a vycerpana, že furt dookola to iste, vstat, prebalit, nakojit, ustlat, robiť raňajky, hrať a učiť maleho, medzitým podlaha, prah, riad, pracka, potom rýchlo obed pokial malicky spinka, zasa nakrmit, riad, hrať, prechadzka, vybavovacky, zasa spánok, jedenie, kúpanie, kojenie a že mi z toho preskakuje. Že chcem mat 16 a podobne kraviny. Pravdou je, že som fakt vycerpana, aj fyzicky, aj psychicky. Od kedy som tehotná, nejako menej vladzem:slight_smile: Ale, už to je preč. Dostala som to zo seba aje ok:grinning:

@sharlotta Pekne lez. Prekoname keď budeš dva dni smrdiet :grinning: :grinning:
@slavetka ja som naozaj nemyslelanic ťažké. Len na posteli dvihnut trebárs tu nohu. Ja som sa po pôrode bala ležať na bruchu:slight_smile: bolo mi to take čudné:slight_smile:)(
môže to byt babo:grinning:

@alexis13
@alexis13
19. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zatial to neprestalo....v etapach sa mravcenie vracia na lavej strane pod pupkom....jaaaj dufam ze sa to zopakuje aj zajtra a budem kludnejsia :wink:
a nezavidim ti asi su to velke starosti viac menej ta obdivujem ze ako to vsetko zvladas mas malinkeho este aj tehotna klobuk dolu
19. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Tak asi to bude babo:slight_smile: Kazda to inak pomenuva: bublinky, motyliky, sumenie, teraz mravcenie:slight_smile:) Ak je to niečo, čo si pred tým nikdy necitila, tak to môže byt iba babo. Veď uvidis. Každý deň sa pohyby zosilnuju:slight_smile:
vďaka, hlavná vec, že má to už prešlo:slight_smile: Asi som dnes moc precitlivela:grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak ležkaj a nechaj sa rozmaznávať :dizzy_face: :slight_smile:
@arrett je fakt,že ja si ťiež pripadám nemožná,nevládzem tolko kolko v ,,normále,,máš za to môj obdiv,že ešte aj okolo šimonka.....
@alexis13 no vidíš moja asi ti začínajú pohyby :wink:
19. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a este si pridaj k simonovi prvacku :slight_smile:)) jaaaaaaaaaaj ja sa normalne tesim do porodnice ako si oddychnem :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem kocky,,ste zlate

teraz som si davala ruku na brusko,zasa som to citila,,juuuj ja sa tak tesim na kopanceky,,,a inak mi prisiel balik,,som si nakupila dalsie vecicky,,tak sa z nich vytesujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zajtra je ta akcia,co sme sa s priatelom tak pohadali,,jasne,ze tam ide :angry: :angry: :angry: :angry:
19. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Neviem si ani predstaviť. Klobúk dole:slight_smile: mna by asi porazilo:slight_smile: Anemas niekedy take stavy že nevladzes? Milujem svojho syna, aj babo v brusku, aj manžela.,, len by som potrebovala vypadnúť na pár hodín do zafajceneho prostredia, dať si drink a klebetit bezstarostne s kamoskami:slight_smile: Proste rozprávať o hlupostiach a nemysliet na rodinu:grinning: :grinning: alebo vyrazit na motorke, prenocovat v motoreste s manželom a tak:slight_smile: Uz asi nemožné, pokial deti nepodrastu:slight_smile: No napriek tým zvláštnym chvilkam zaspavam večer stastna. Keď vidím Simonka ako spinka, ako anjelik, keď sa manžel prituli, do toho kopne babo... Čo viac si môžem priať:slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek