• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka Jeej, ako sa vytesujes:slight_smile: Kasli na chlapa, vytesuj sa ďalej z babatka:slight_smile: on o to teraz prichádza
19. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tesim sa,,len dnes taka ulava,,som si vravela, ze konecne vsetko vychadza,,aj skola,,aj babo,,aj robotku mam celkom dobru,ze sa da popri babu,,,ale zas prislo nieco, co ma trosku sklamalo,,,ale hadam bude dobre,,tie vecicky su nadherne,,nie su sice nove, bo su to tie 56 a 62ky, a to som kupila od jednej,co ma jedno babatko,,ale viem,ze kupovala uplne nove vecicky,,tak som aj usetrila
19. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To nevadí že nie sú nové. Ja mám tiež 80% veci z druhej ruky:slight_smile: To malé babo to nemôže ani zničiť:slight_smile: takze určite sú krásne:slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hej hej,,su uplne ako nove,,,taketo male vecicky chcem asi takto pokupit lacnejsie,,uz potom od pol roka novucke,,lebo nechcem zasa kupovat 56ky vela,,ani 62ky,,bo mame nabeh na vacsie babo
19. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi niekto aj posielal kompletny zoznam, ze co treba na vybavicku,,,aj do porodnice,,,no neviem,,kopa veci sa mi zda zbytocnych,,
19. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zatial nie ... ja som strasne vyvadzala pred detmi, blaznila som sa uzivala si , stelinku mam z prveho manzelstva a po rozvode som si zase uzila :slight_smile: no a ked som stretla terajsieho buduceho muza tak uz ma ani nebavila besnota :slight_smile: ale my sme obaja decka , ked deti zaspia hrame playstation, my zas milujeme stare auta , mame corrvetu a mustanga nalozime deti a ideme sa vozit , nejak sa dokazeme zabavit, ze nam nechyba moc vystrajanie ... a znamych mame dost tak raz za cas spravime zurku a je dobre ... ale minule vravim ze ja ked porodim a dokojim ja sa tak ozerem, ze budem na zemi spat :slight_smile:))) je to predsa len sebe odopieranie sakramentske .... ale zas cim budu starsie uvidis zabavia s spolu bude pokoj , teda ak sa nebudu prizabijat ... za rok by sme sa mali stahovat do domu, kde budeme mat atelier a pracu 5m od kuchyne, noooooooooo tesim sa tak som o tom vzdy snivala :slight_smile:)) a milujem tie moje detiska , len nech tak nekricia :slight_smile:))))
19. srp 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no obrovskaaaaaaaa gratulace, mi to vedeli, ze to zvladnes :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no tak vidis, tak uz toho malyho cvrcka taky citis, je to uzasny vid? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 blahopreji k princezne, taky bych rada klucika a pak holcicku :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak to by sis rozumela s tim mym chlapem, to je taky prerostle dite :sweat_smile: a jeste k tomu navrhuje detsky hristata a kdyz je postavi, tak je samozrejme musi vyzkouset :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: treba sa vyplakat , potrieskat hrncami :grinning: :grinning: :grinning: ja si tiez tak pocitam ze sa vinka nedotknem dalsie 2 roky ,naposledy som pila pred 2 r a 9 mesiacikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale pockaj ked malinky bude kricat mama mama mama mamaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko nasvete za to stoji :wink: :grinning: @kkiki ty si skvela :grinning: perfektne si to napisla ....vies aj ja som mala corvetu , taku fajnu staru s vysuvacimi svetlami ciernu , ale ked som bola tehu s Henrym som ju predala a nakupila za to strasne drahy kocik , kolisku pre maleho a letela som do anglicka nakupit vybavicku :grinning: :grinning: :grinning: bolo to smiesne, s bruchom vystupovat z corvety ...akurat to nesmiem povedat Henrymu ked bude velky, ze sme take auto mali a predali, lebo ma asi vyfackaaaa :grinning: :grinning: :grinning: @cutce dakujem za gratulaciu ...nech to aj tebe takto vyjde :wink:
19. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 :slight_smile: tak u nas je to diagnoza aj muzeum klasickych vozidiel mame :slight_smile:))) no ale ked idem sama s drobizgom tak si beriem mercury marquis 1978 ... to je lod jak svina , mustangu sa boja teda starsia :slight_smile: a do corvetty deti nedam :slight_smile:)))))))
19. srp 2010 ve 23:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: waw uzasneeee daj neake fotos :wink: si na facebooku ? tu by ti asi zmazali auticka.... :slight_smile:
19. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

@henri001 gratuluji k holčičce :slight_smile: a zatím tiše závidím :grinning:
lubinka26...... ani se mi nechce věřit, že jsi tolik přibrala :wink: kam jsi těch 10kg přibrala? :wink:

Já byla včera na kontrole. Mám radost ,výsledky tripple dopadly dobře. Riziko 1:580. To je lepší jako jsem měla u Elišky. Přesto mi byla doporučena amnio. Asi jí odmítnu a nechám si udělat jen ultrazvuk a jestli by se doktorovi něco nezdálo, tak bych na ní šla.Ale určitě bud vše v pořádku, cítím to :slight_smile:
20. srp 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
@mafynka - gratulujem k uspesnej statnici. ako dobre, ze si isla :slight_smile:

porod - ja som rodila cisarskym, takze ja som si narodenie mojej dcery "odspala". takze z prirodzeneho porodu mam dost obavy, ale vsak zvladli ine ...
20. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehulky.
Môj sibal ešte spinka, takze trcim aj ja v posteli, parada:slight_smile: Dnes nadránom som si lahla na brucho v polospanku a dostala Som takú kopacku. :slight_smile: Ze mama otoc sa, lebo má tlacis. Jak u Simonka. Pri ňom somnemohla ležať na pravom boku, lebo kopal o 106:slight_smile:
20. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a proč jsi rodila sc? Já taky, ale nejdřív jsem rodila normálně, ale nepostupoval mi porod, tak mě vzali na sál. Naštěstí mě neuspali a malou jsem aspoň slyšela. Na některých diskuzích jsem četla názory maminek, co rodili prvně sekcí a pak normálně, že ten normální porod byl lepší :wink:
20. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ahoj, taky jsem rodila SC, bohužel malá byla koncem pánevním a i když mě v Motole přemlouvali, ať rodím normálně, nešla jsem do toho, tyhle porody jsou dost těžké a než aby se mi malá přidusila.... Ale nakonec to bylo celkem fajn, byla jsem pod spinální anestezií (v podstatě epidurál), takže jsem viděla, jak jí vyndavaj, hned mi jí dali, byl tam se mnou manžel... Ale pokud to půjde, ráda bych druhé rodila přirozeně.
20. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 pretoze po tyzdnovej hospitalizacii v nemocnici - kam som prisla pre krvacanie - pocas hospitalizacie som nekrvacala, po tyzdni som sa pytala domov - tak ma sli pozriet - zistili, ze krv nevyteka von, ale krvacanie pokracuje - odlupovanie placenty - urgentny cisarsky - velke zhony nastali - no neprajem zazit nikomu ten stres - bala som sa, ze uz je po malej. nastastie vsetko dobre dopadlo. takze ja bez zazmluvneneho dr isto nejdem - videla som tie rozdiely o starostlivost pocas hospitalizacie. tiez som si hovorila, cele tehu ok, nejak to dopadne ... hej, tak skoro dopadlo :unamused:
20. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie já bych taky při KP šla na císaře. Moje maminka mě takhle rodila. V tý době to bylo normální. Chudák, říkala, že to bylo děsný :frowning2:
Já taky měla spinál a bylo to v pohodě. S doktory jsem se i nasmála.Já si taky asi přeju přirozený porod, ale mám u sebe strach, že to dopadne jako minule. Přetrpěla jsem si všechny bolesti, ale vůbec jsem se neotevřela. nakonec jsem byla ráda, že mě nenechali tak dlouho trápit.
20. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to jsi měla štěstí, holka :pensive: já rodila 11dní po termínu. Pátý den po hospitalizaci a druhý den vyvolávání :unamused: nic moc :frowning2:
20. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez som rodila cisarskym kvoli KP, v plnej narkoze,takze maleho som videla az posledna po celej rodine, kym som sa prebrala, netusim ako to bude tentokrat po takmer siestich rokoch,ale mam obavy z normalneho porodu
20. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Tý jo, jak to tak čtu, tak jsem to fakt měla totálně v pohodě, jedinej stah jsem nezažila, prostě pohodička, naplánovali mi to, přišla jsem na sál, fikli mě a bylo. Jasně, pak se ta jizva hůř hojí, břicho bolí dýl než po normálním porodu, ale na druhou stranu, je to bez trápení a prvotní bolesti... Kamarádka, která na tom byla naprosto stejně jako já i říkala, že by druhý ráda rodila znovu císařem, že to byla pohoda...
20. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie uprimne aj ja by som radsej rodila znova cisarskym - ale spinal, teda byt pri vedomi. ja na tie bolesti nemam az taky zle spomienky, ale mozno je to tym, ze to uz je davno :grinning:
20. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav presne, mam uplne rovnake pocity :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mnou na JIP ležela maminka, která taky rodila v narkoze. A bylo mi jí docela líto. Pohlaví nevěděla a zjistila to až když si zapla telefon a chodily jí sms s blahopřáním k narozené holčičce.
Když jsem nastupovala do nemocnice byla tam se mnou paní, která měla taky KP a šla na císaře. V den mího porodu jí propouštěli. Docela mi to bylo líto, že taky už nejdu.
Někdy přemýšlí o tom, že bych na císaře šla znovu, kdyby mě mělo potkat to samé. Já měla bolesti hned po druhé tabletě cca po 3 minutách, pak mi pustili vodu(byla zelená) a musela jsem ležet na stole s monitorem na břichu a dostávala jsem ještě žilně oxitocin. To už jsem měla kontra po 1 min. Asi ještě 7 hodin. Ale zpětně si myslím, že to nebyla taková hrůza. Já jsem se totiž psychicky připravovala na to, že bude hůř :grinning:
20. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to je pravda, ja uz ani neviem od koho som sa dozvedela pohlavie -tusim od manzela - ktoremu som pri tych zhonoch ani nestihla zavolat (zavolala mu nastastie mila spolubyvajuca) a aj on vlastne videl dcerku prvy - a doniesol mi ju ukazat na fotke. ale cele to bolo na mna tak strasne emotivne - lebo som este spracovavala pocity spred porodu. malu som vlastne videla az na dalsi den. vraj je to po cisarskom horsie s kojenim - my sme sa nerozkojili, ale napr. mam znamu, co porodila o 2,5m skor tiez cisarskym a mlieka mala na rozdavanie - tak je to asi individualne
20. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja som sa bala tej bolesti - mala sa narodila velka 4570g - tak by som si asi "uzila" pri normalnom. vsak uvidime, to je este daleko :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem ci tu ma s tym niekto osobnu skusenost ale chcela som sa vas opytat ci si myslite ze sa da zvladnut externe vysoka skola od septembra aj s malym babatkom... Velmi by som to chcela vyskusat aspon 3-rocne studium na bc... Co vsak neznamena ze budem obmedzovat starostlivost o babatko ved by to bolo len raz tyzdenne a rodina aj snubenec ma v tom velmi podporuju co si vazim... Len by som chcela vediet o skusenostiach niekoho co to fakt s tym babatkom aj zazil :wink:
20. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mě dali malou 2 hod po porodu. Druhý den jsem jí viděla asi 2x. Přinesli mi jí na kojení. Který mi absolutně nešlo. Třetí jden jsem šla na pokoj, to jsem měla malou už u sebe. A rozkojila mě sestra. A mlíka jsem měla dost. Na první vážení malá vypila 6 ml, tak už jsem nemusela jezdit vážit :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek