• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak já zkušenosti nemám, ale určitě jsou maminky, které to zvládly. Jestli máš podporu v rodině, šla bych do toho :wink:
20. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to byla malá kousek :wink: moje malá byla drobek 3150g
20. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak moja kamaratka zvladla externe vysoku skolu s 2 detickami - obe ich mala pocas VS :wink: a zvladla to, da sa to urcite, nie je to vzdy jednoduche, ale za pomoci rodiny urcite :slight_smile:

@el267 mne ju dali druhy den uz na furt :grinning: a kojenie - ja som bola v nemocnici v case strajku, takze sestry sa moc neunuvali - ani kupanie nam neukazovali, len jedna mila - strajk kaziaca nam ukazala.
20. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 hej, to bola, od nej tam bol uz tazsi len 1 chlapcek - tak ich sestricky dali spolu, nech sa zoznamuju :grinning:
20. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav oprava vypila 60ml :slight_smile:

nám koupání ukázali v předvečer odchodu domů. To jsem byla z toho vyjukaná :grinning:
20. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 super, sikulka
aj moja chcela pit, len nebolo zial co, tak sme skoncili na UM. tentokrat mam v plane vyuzit laktacne poradkyne
20. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav já jsem bohužel dlouho kojit nevydržela. Jen 3,5 měs. Malá pak u toho zlobila. Tak ted doufám, že vydržíme a půjde to déle.
20. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
razíme nakoupit, pak se snad ukážu . zatím se mějte
20. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
@slavkav dakujem vam :slight_smile: ide hlavne o to aby som si nasla lepsie zamestnanie ako predavacka a tak... neodsudzujem tieto povolania samozrejme ale viem ako to tym zenam da zabrat ked su cely den za pokladnou supermarketu a potom sa este venovat doma detom...
20. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 dufam dufam ze to neboli creva uvidim dnes ci sa to nejak zopakuje lebo zatial sa neozvalo =/
20. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis : ja ty jeho pohyby taky necitim kazdy den :wink: , ted uz jsem je dlouho necitila :wink:
20. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce bolo to zvlastne a zaroven pekne lebo som sa velmi potesila ze babo je v poriadku a ozvalo sa mi, aj manzel sa potesil....len od vcera vecera nic tak mam obavy ci to neboli creva =D
20. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis: nene, ja to taky necitim porad :wink: neboj, prcek je v poradku :wink:
20. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to si ma upokojila.....odkedy som malinke nevidela a to je uff od 11 tyzdna tak som nervozna ci sa ma v brusku dobre ale hadam ano =D
20. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis: ja si rikam, ze dokud nekrvacim, tak by mel byt prcek v poradku :wink: vis co musime doufat a ne se nervovat, tim nic nepomuzeme. kdyz budes stastna ty, tak prcek bude taky :wink:
20. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ja som dnes bola na krv,,,o dva tyzdne idem na tripple,,,no konecne, ze uz dake kontroly budem mat,,,ked dlho chodim tvrdne mi brusko,,nemate niekto skusenosti s tym??

za chvilu je tu zima,,ako to idete riesit s oblecenim,,hlavne kabaty a vetrovky by ma zaujimali,,,bo budeme bruskane vsetky
20. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidis to som este neriesila....mam nejake svetre a rolaky do ktorych sa urcite este vojdem ale kabaty uz nezapnem asi kupim nejaku jednu vacsiu vetrovku a vascie svetriky aby som na brusko netlacila tými elastickymi vecami =D
20. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: ja to obleceni zatim neresim :sweat_smile:
20. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja uz myslim dopredu,,,ja zimomrava,,fuuuj, neznasam zimu,,,stacil by sneh len cez vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetielkoand gratulujem. ty brdo, som prekvapena, ze az teraz si to zistila. ale mam kamosky, ktora nevedela o svojom tehu do zaciatku 5m. len na rocnej jej to lekar povedal :grinning:

inak my idem teraz v pondelo 23.8. na testy na dawnov syndorm. snad to dopadne dobre. inak vcera som si musela dat magnezko. zacala som mat bolesti v podbrusku a po predoslom tehu som opatrnejsia. i ked lekarka mi povedala, ze sa to neda ovplyvnit, ci toto bude OK alebo take ako predosle.
simi idu zuby a mm byva dlho v praci tak mam co robit. ale je tomoje nadherne dievcatko.

inak mate nejaky vnutorny pocit, ze co asi cakate? jedna kamoska mi hned ako vedela ze som tehu povedal, ze to bude dievcatko. ona je jasnovidka. a zas kamoskyn vestec povedal , ze chlapcek. tak asi tak. ale v poslednej dobe mam asi pocit, ze to bude zas bambulka
20. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mala je aprilova, cize som cez zimu tiez brusko a nosila som taku vacsiu vetrovku co som mala. mala by som ju znova pohladat :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek ja myslim,ze budes mat chlapceka alebo dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja beriem magnezko kazdy den,,dvakrat,,,a aj tak mam krce
20. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak som to myslela aj ja. Len sme sa nerozumeli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek asi si si ma pomylila? :grinning: ja som zistila ze som tehu hned v ten den ako som mala dostat mrchu :grinning:
20. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz taky ztracim prehled, kdo je kdo :sweat_smile:
20. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, ja som mala vcera blby den, bola som hrozne nervozna a do placu mi bolo. niekedy neviem svoje emocie ovladat. aj teraz kebyze sa zacnem nad istymi vecami zamyslat, len by som plakala.... a babo... ja ho uz chcem tez citit :frowning2:
20. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja tiez stracam prehlad :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka blahozelam dvojnasobne :wink:
20. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam novy podnet na stres...mam taky vodovy vytok, myslite, ze je to normalne, ze je to ok???? :confused:
20. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja ti gratulujem vedela som že to zvladneš. :wink: :wink: :wink:
20. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek