• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 vsak ja stale vravim,ze budem mat dve deti,,,ale s tym starsim to bude ovela tazsie :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes som prekvapena aky bol zo mna general a fungovalo to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dieta bude uz malina vychovat, ak vychovam jeho otca :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak nějak :slight_smile: :slight_smile:

ale teď už vážně padám, bolí mě zadek od sezení :slight_smile: ahoj...............................
20. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka já vychovávám pořád :slight_smile: chlapy jsou jak děti :grinning:
20. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked svokra nevychovala,,ani byvala zena,,musim ja
@el267 ja by som povedala,ze horsie ako deti,,,deti aspon pochopia,co od nich chces :grinning:
ahojte :slight_smile:
citam ze arrett je velky zastanca knizky kazde dieta sa vie naucit spat ... ja som knizku precitala a taka guca sa mi z nej urobila v hrdle vzdy ked som pozrela na maleho :fearful: stale som si vravela ze este mam cas , aplikovat v praxi , no bolo to ako ked viete ze bude zachvilu maturita a vy sa musite ucit a stale to odkladate...malinky sa mi dokonca aj povracal :frowning2: ...a jedneho dna som si povedala, ze len preto ze tato knizka je , nemusim ju nasledovat ...a spinkame i tak , dokonca po koliske sme nekupovali postielku ale spinkame spolu vsetci traja a mame este vela miesta na dalsie deticky :grinning: proste to tak citim a som stastna , kazda sme ina :wink: ... velmi pomohla knizka Nejstastnejsi miminko v okoli od Harvey Karpa
20. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je na nu link , ak by ste niektora mala zaujem , krasnu noc Kinderka :dizzy_face: http://www.martinus.sk/?uItem=23017
20. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este pripajam link zo vcerajsej navstevy u dr . ...uz mame hotove miminka v brusinkach :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=-vaXIvXMH6U
20. srp 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dlhsie som tu nebola, boli sme na dovce :slight_smile: skoro celu som ju pregrcala :grinning: vcera sme boli tescu a kupilasom uz nejake vecicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviete ako sa sem pridavaju fotky? mne to nechce zobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful:
21. srp 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som sa zabudla pochvalit, ze tesne pred dovcou som dostala knizku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2010 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ahoj, to si bola na 3D??,,to sa v kolkom tyzdni uz da?
21. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
@henri001 nie som zástancom tejto knižky. Iba som si ju prečítala a veci, ktoré sa mi páčili som využila v praxi. A čuduj sa svete, zabralo to. Každa matkachce vychovávať dieťa podľa svojich predstav a nie na každé dieťa sa dá aplikovať rovnaká Metoda. Teraz, ako som pisala, moje dieťa zaspava bez stresov, bez nervov, bez nejakých rytmuckych pohybov, či blizkej osoby. Spinka celu noc a ráno je krásne vyspinkane. Samozrejme, že veľa veci sa mi v tej knihe nepáčilo, no človek - matka pozná svoje dieťa a vie čo môže a čo nie. Čítala som aj iné knihy a aj z nich mám "pár rad". No určite nie som zástancom toho, že dieťa budem cicikat a brat na ruky hneď ako si zmysli. To nie. Simon sa vie sám hrať, zabaviť, zaspavat a vstavat. A to bol môj jeden malilinky krocik nie len k samostatnosti, ale aj k zabraneniu vzdoru už v tomto "veku". Kedže vie, ze čo povie mama, to platí. Keď sa ide spať, tak sabez protestu spí. A keď sa ide z obchodu či pieskoviska, nebudem sa hádzať o zem a jacat.
Každá mame predstavu o výchove svojho dieťaťa. Aj ja mám plno kamaratiek, ktoré majú trojrocne deti, vstavaju k ním 2 x za noc, no nevadí im to. Proste chcú byt so svojimi deťmi a deti s nimi. Taktiež veľa z nich spí v posteli s rodičmi a sú v pohode. Niektore deti naozaj potrebuju cítiť viac lásky, mat pri sebe maminu, tulit sa s ňou. No ja si myslím, že sa to dá aj inak ako v noci.
21. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to nebol ziadny utok :fearful: pisala som o svojom pocite a skusenosti s knizkou ktora tu bola diskutovana ...ja som zastanca natriasania a cicikania kedy si babatko zaziada, bolo nosene a cicikane 9 mesiacov a je to pre neho sok na zaciatku, ked sa mu to nedostava, aby sa "nahodou nerozmaznalo" ... a mas pravdu, kazda mame inu predstavu a kazda si robime v praxi to co nasmu mamickovskemu srdcu blizke :slight_smile:
@mafynka moja dr ma 3D a je velmi zvedava, takze pri kazdej navsteve ked robime ultzv , prepina na 3D a vytesujeme sa spolu :grinning: no po pravde, ak by som sa mala niekde objednavat isla by som na 3D az okolo 25 tyzdna , vtedy je miminko uz "peknucke" :grinning:
21. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 Ja viem že to nebol útok:grinning: :grinning: veď normálne piseme svoje predstavy o výchove. Koľko matiek, toľko názorov. Je úžasné vidieť, že naše deti v brusku sú už hotovym cloviecikom. Normálne má ten link potešil:slight_smile: Je krásna:slight_smile: normalne ti "zavidim" že svoje babo mozesvidiet takto na každej poradni. Ja som videla mrnusa v plnej parade zatiaľ iba raz a najskôr az v 20tt čo je ešte nekonecne dlho:frowning2:
21. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 náááádherný miminko :slight_smile: :slight_smile: úplně mě to dojalo :wink: můj mudr dělá 4D až od 26tt.
tu knížku jak jsi dávala odkaz jsem taky četla a hodně mi pomohla :slight_smile:

holky u nás je nádherně :slight_smile: asi se půjdeme po vyspání koupat, aby jsme ještě užili léto :slight_smile:
21. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj u nas je krásne. Dovarim obed a ideme k svokrovcom. Majú bazén. Simonkovi sme nakupili rukavniky a koleso, tak som zvedava:slight_smile:)))
21. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett co varis?
21. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267.....také jsem to o mateřské četla, ale já ani na mateřskou nárok nemám, mě na pracáku řekli, že rovnou budu mít ten rodičovský příspěvek 7 600 a to se doufám nezmění. Copak jsou dneska 4 tisíce žejo.....
21. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky...nejak nestiham mame na dedine hody tak od vcera pecieme, upratujeme a dnes som od rana na nohach a pokracujem v upratovani a vareni...nevladzem...idem akurat dat sprchu trochu sa upravit a pojdeme asi do dediny pozret na program.. =D

@arrett musim ta pochvalit za tvoje informacie myslim ze nielen premna ale aj pre druhe a najma prvorodicky su to informacie a velmi uzitocne uz si fakt musim najst cas a popisat si do zosita vsetko potrebne....a zacinam rozmyslat aj nadtym monitorom dychu aby som bola kludnejsia.....s nakupovanim chcem zacat trosku neskor, 6.9 idem kooonecne na ultrazvuk tak dufam ze bude vsetko v poriadku, uzijeme si dovolenku a potom zacnem vetrat penazenku =D

@henri001 krááásne video ako sa tam ma dobre princeznicka =D
...tak zatial sa majte pekny slnečny den prajem.....
21. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ja som taka truuuba :angry: neodolala som a dala som si dnes klobasu. teraz len dufam, ze bola dostatocne zaudena a taky zly pocit ma teraz premkol :frowning2:
21. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale no,,raz za cas nezaskodi :wink: aj ja by som si dalaaa :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja klobasu, slaninu, tlacenku, sunku ....jedavam takmer denne. Inak by som asi umrela od hladu.
21. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ako sa citis?
21. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka boli ma kostrc, krize a krk a isla by som na vzduch... :sweat_smile: Odratavam dni do poradne. Ak nepocitam dnesok, tak uz len 3 dni a pevne verim, ze sa dozviem len same dobre spravy. Uz si ani neviem predstavit, ze niekedy znova budem zit normalnym zivotom....
21. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahoj, tak ja mne doktor tiež vravel, že pichanie v podbrušku je ok, že sa tam rozťahuje maternica a pracuje to tam, preto to pichanie. A tiež ak nešpiníš, tak je to ok. Neboj sa. Budem na teba myslieť, aj ja mám termín vo februári. :wink:
21. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,je tu niekto? :slight_smile:
@arrett dakujeme za rady :wink: Prvorodičkám sa určite zídu.mna osobne teší,ak píšete niečo takéto... :wink:
@sharlotta verím,žee bude všetko ok....
@henri001 užasné videjko.Gratulujem. :slight_smile: je nádherná....
21. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett plne s tebou suhlasim. Poznam ludi, co si dali babo do postele, ale podla mna je to aj nebezpecne. V spanku tak nevnimame a lahko sa moze stat nestastie. Alebo na druhej strane zas prilis bereme ohlad na babatko, ze sa az nevispime. To si myslim ja, ale nech si ved kazdy robi podla seba.
21. srp 2010 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som si kupila taky vankus, ktory je v tvare rohlika, je dost velky a naplneny malymi gulickami, ktore si prisposobis polohe. Je super. A s rastucim bruskom bude este pohodlnejsi. Da sa kupit v obchode pre babatka. :slight_smile: :wink:
21. srp 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam moj pupok :grinning:
21. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek