TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
blackie26
16. čer 2010
posli mi odkaz na ty kcarky?
je asi potreba normalni hlukovej a pakklasika nebo vajicko a klasika?
mimina321
16. čer 2010
ahoj 🙂
vy ste toho naštebotali,kým vás prečítam bude trvať :-N
el267
16. čer 2010
@blackie26 ,
@arrett holky docela si maminky kupují ten sourozenecký kočárek Phil. Mě se zdá taky šikovný. Myslím, že na MK je i někde o nich diskuze. Vyděla jsem ho i hodněkrát naživo. I se mi líbí víc, než ostatní typy. myslím, že je víc praktickej

Snad jste se neurazily, když jsem vám řekla, že máte děti brzy po sobě. Nebylo v tom nic úmyslně zlomyslnýho 😉 Jsou i maminky co otěhotní hned po porodu, to pak je asi mazec. Když bylo malé 8.měsíců, taky jsem znovu otěhotněla, ale nedopadlo to |-|

Jinak přeji všem krásné ráno 🙂
blackie26
16. čer 2010
ahoj nemuzes mi poslat adresu na ten kocarek? nejste nikdo na face booku ja jsem pod krasova katka tak juknete na foto mam jich tam mraky
blackie26
16. čer 2010
ja nech apu procmi to tady pise zesem 2tt?
kdy syte mneliposledni menstruaci? ja 13.5
mimina321
16. čer 2010
uf teda som vás dočítala 🙂 teraz odbehnem do obchodu a zase mám čo dobiehať
no mne sa páči kočík tako minerals ale ....kým budeme kupovať to môže byť celkom ináč :-N
blackie26
16. čer 2010
hlavne sem premejslela jak to udelam s o blecenim proto ze mala se narodila v zari ..no ale dokud ne vim c t bude tak nema cenu plasit ja akorta zehlim a mala si hraje v postylce
mimina321
16. čer 2010
@blackie26 no niečo určo použiješ neboj a niečo dokúpiš,ale na to je ešte čas x-)
arrett
16. čer 2010
@blackie26 takze uz som tu:
link na tandemove kojenie : http://dojcenie.wordpress.com/2010/02/12/tandem... ja kojim a planujem kojit dalej. Potom by som chcela obe deticky naraz, tak ako pise annag. Nevidim v tom ziaden problem, pokial je tehotenstvo normalne.
kociarik: http://www.prenasedeti.sk/specialne-pre-dvojick...
ja s obleckom problem nemam. TEraz posuvam sesternici, lebo bude mat male o 5 mesace skor ako ja a potom mi ona bude davat naspat aj s jej vecami, takze paradicka. Takto to u nas koluje🙂
espanolka
16. čer 2010
@ma12 my se taky vracíme 3.7. 🙂)
ma12
16. čer 2010
@espanolka hehe tak to se povedlo 🙂,no kazdopadne je tam ted 20 stupnu a prsi :-o

Ale my privezeme slunicko 😃
blackie26
16. čer 2010
jo my to ho obleceni mamae hrozne moc tak to snad spatlame je to skodaa v jeh rodine maj samy kluky...ale zas kdy by to byl kluk tak koupime to neni pro blem ...zijem v i talii tak nak topopatlame...dnes tady prsi
arett nebojis se maleho ted tahat? co ti rekl doktorja jdu az v utery
arrett
16. čer 2010
@blackie26 ja som u doktora este nebola. Idem zajtra. Bola som len pred dvoma tyzdnami na pohotovosti, lebo som trosku spinila, ale uz je to ok. Snazim sa ho brat na ruky co najmenej,a j ked je to niekedy umenie. A stale ked maly spi, tak si aj ja vylozim nohy a oddychujem. Som zvedava co mi zajtra doktor povie. Dufam, ze konecne uvidime srdiecko:-)
blackie26
16. čer 2010
@arrett vy ste menli 2 planovany? my sme vedeli ze driv nebo pozdeji pride jen sme nevedli kdy 😃 ja jdu v utery tak jsem zvedava co mi povi ..akrat koupu malou..
kwetinka1
16. čer 2010
tak aj ja sa pripajam do tejto debaty, ale popri pracovnym povinnostiam asi nebudem stihat drzat vase tempo. ja som bola dnes u lekarky prvykrat a nechcela mi nic povedat. robila mi ultrazvuk a jej vyjadrenia sa zuzili len na to, ze je to v maternici, tak ako to ma byt. a ze sa vyjadri az buduci tyzden podla toho, ci bude vidiet ci sa to vyvija. takze 24. idem zas. ake to bolo u vas na prvom vysetreni?
espanolka
16. čer 2010
@ma12 dnes ve snídani s Novou ukazovali Bibione polojasno 27/20 🙂
arrett
16. čer 2010
@blackie26 ano, da s to tak povedat, ze sme planovali. Tiez sme si nemysleli, ze to pride tak skoro, ale zadarilo sa🙂)
mimina321
16. čer 2010
@kwetinka1 presne ako u teba bolo vydno čiernu škvrnku 😎
ma12
16. čer 2010
@espanolka No kamaradi rikaj neco jinyho. Ale doufame, ze bude hezky 😃
kwetinka1
16. čer 2010
@mimina321 ano cierna skrvna to bola. podla menstruacie by som mala byt asi tak v 6tt, no podla ultrazvuku sa vyjadrila, ze je to este velmi male na 6tt, ale ze k oplodneniu mohlo dojst aj neskor.
ak ste oznamili, tak komu vsetkemu ste povedali tutu stastnu novinu?
mimina321
16. čer 2010
no zatial vedia o tom len z rodiny a 2najlepšie kamošky,ešte je čas hovoriť okoliu teda aspoň ja mám čas 😎
jasné ved málokto presne vie kedy bola ovulka x-)
pallacinka
16. čer 2010
@kwetinka1 Ahoj a gratulujem 🙂 Naozaj to tu vyzera na sialene tempo, tiez popri praci zrejme nebudem stihat vsetko citat, ale budem sa vramci "volneho casu" snazit 🙂

Moj dnesny test bol pozitivny, a tym ze bol digitalny, tak som si uz konecne ista a straaasne stastna 🙂 Na buduci tyzden sa objednavam k doktorovi, len si musim najprv nejakeho najst. Inac brusko mam take, ze sa bojim, aby ma kolegovia neodhalili 🙂 A zaludok mi robi kotrmelce stale (ako keby som bola permanentne na nejakom kolotoci 🙂 ) no zatial to je chvalabohu vsetko. A manzelik dnes prvykrat hovoril ako o "nas troch" tak sa z toho vytesujem.

Krasny den vsetkym!
band
16. čer 2010
ahoj holky, tady je teda fofr. Zítra jdu na první UTZ - tek se teď nějak míň bojim a víc těšim 😉 ...My sme to taky zatím řekli jen rodičům a 1 kamarádce, ale už to nemůžu moc dlouho vydržet 😉 - čekali sme tak dlouho 😞
cutce
16. čer 2010
ahojky,

vy toho nakecate 🙂
anetka1701
16. čer 2010
kwetinka1: z toho si nic nedělej... Mně dr. řekla, že to je tam, kde to má bejt a je jenom jedno. Zkontrolovala, jestli nemám někde ještě nějaký mimo dělohu a tim to haslo :o) Pak jsem byla v pondělí podruhý - to už mi doktor ukázal srdíčko a řekl, že je vše naprosto v pořádku - jo a změřil ho, mělo 11,4mm :oD
kwetinka1
16. čer 2010
@pallacinka presne, mam strach z toho, ze ma v praci odhalia. kazdu hodinku chodim na zachod a a moj zaludok obcas protestuje, tak sa bojim, nech to nezistia.

cez vikend ma caka nasteva rodicov, tak zvazujeme s priatelom, ze im to povieme, zatial to vedia dve moje kamaratky a priatel to povedal.

len sme taki stastni, ze mam pocit, ze by som to najradsej vykricala celemu svetu 🙂

kwetinka1
16. čer 2010
@anetka1701 moje male cudo ma 4,5 mm
cutce
16. čer 2010
kwetinka: ja jsem na nic necekala a kazdymu to rikam 😃 😃 😃 . ja jsem to nedokazala udrzet, ikdyz je brzo ja vim, ale co se ma stat se stane a muze se to stat i treba v 5 mesicich, takze ja si to uzivam kazdym dnem :-N
kwetinka1
16. čer 2010
@cutce presne 🙂 tiez si myslim to iste a kvakam to 🙂 no predsa, cakala som na dnesne prve vysetrenie a kezde je to zatial v poriadku, tak sa tesim. uz aj priatel mi volal, ze to na obede povie kamaratovi. a tiez si myslim, ze aj keby sa nieco stalo, tak preco to tajit? takto sa aspon moze moje okolie spolu so mnou tesit.
cutce
16. čer 2010
samoz, ze prvni 3 mesice jsou nejvic rizikove, ale u nas uz to vi vsichni, rodice, znamy, kamaradi. Ja jsem tak stastna, ze to chci vykricet do sveta 😃 :-N

Začni psát odpověď...

Odešli