• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 v kike mavaju niekedy super cenu ... ja som zhanala olinovi chicco jedalensku tu 3v1 co je uz od narodenia a vsade ju mali za 180 eur a tam som prisla ze 120 :slight_smile:
22. srp 2010 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 úžasné video :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule.Poobede som spala a ked som sa zobudila zjedla som trochu hrozna a 2 slivky,no a teraz ma strašne bolí žalúdok :frowning2: Má niekto nejakú radu?Niečo,čo by mi mohlo pomoct?je mi dost blbo :cry:
22. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 neviem.....
krásne bruško :dizzy_face:
22. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 asi to budem musiet pretrpiet :frowning2:ja sa tých žalúdočných ťažkostí asi nikdy nezbavím :angry: ....ďakujem :slight_smile: a tebe gratulujem k pohybom:slight_smile:
22. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kočky, dlhšie som vás len čítala, nie vždy mi napadne, čím prispieť, ale mám trošku starosti, hádam neopodstatnené, tak prispejem. Donedávna som mala bruško také tvrdšie a napnuté, aj pupok taký natiahnutý a teraz je už bruško také mäkkšie, pupok nenapnutý, ako by sa uvoľnilo. Je to normálne, myslela som, že ako rastie, tak sa bude naťahovať. Alebo žeby sa iba pokožka prispôsobila? Hádam to bude tak. Inak som začala pod pupkom cítiť také akoby bublinky, neviem, či to môžu byť črevá alebo drobček. Uvidíme :slight_smile:
22. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja mam to iste tak asi to je normalne a aj bublinky mam :grinning:
22. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa no rozmýšľam teraz celý čas, čo za bublinky to boli. lebo v oblasti vaječníkov mám bublanie stále, ako som mávala počas ovulky a pred menzesom, ale okolo pupka je to také zvláštne. nezdá sa mi, že by drobec mohol byť tak vysoko. to asi iba veľmi chcem niečo cítiť, keď tu tak čítam, ako niektoré už cítia pohyby :slight_smile:
22. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko podla mna to pracuju creva aj ja si to tam nahmatavam ci neucitim male kopance ale este je asi skoro
22. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa tiež sa mi to zdá skoro, ale už sa toho neviem dočkať :slight_smile: a keď to niektoré baby cítia, tak to pokúša strašne :grinning:
22. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky. ako ste vikendovali. my dost akcne a pre simi narocne. ale zvladla to krasne, pusinka

zajtra idem na Tripple testy, drzte palce.
22. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki myslis Chicco polly 3v1? tu mame aj my. podarilo sa mi ju kupit na bazare za 40 eur, ako nova. nechapem, ze sa mi ponukala za tak nizko. i ked islo o aukciu, ale nik asi nemal zaujem, tak je nasa. ;O)
22. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek ano tu :slight_smile: si mala stastie :slight_smile: ja som ju strasne chcela lebo ked som v kuchyni je to super vec :slight_smile: no a ze pozriem do kiky a 120 :slight_smile: co aj proti webu bolo super ... ja moc nie som na nakupovanie cez net ... ja to proste musim okukat :slight_smile: iba urbo bol taky risk, ale ten sa nikde nedal okukat a do uk sa mi nechcelo tak som to riskla :slight_smile:)) ale stalo to zato ...
22. srp 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki ja som bola zavisla na SK na aukciach :grinning:. teraz len to co treba a vacsinou idem dopredu pozriet.
inak surodenecky kocik budem kupovat isto z druhej ruky. a budeme musiet predat nas zboznovany Jane :unamused:.
22. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek ja urbo nepredam ani za pana jana :slight_smile:)))) nedaaaam ho ... jane mam powertrack na zimu ... vlastne ho aj ponukam na predaj, ale nikto ho nechce tak ho nesilim , nikdy nevies ci ti nepomoze, ten som kupila uz po jednom dietati, ale olinko sa v nom vozil 1m aj to som ho len koli korculiam ... no a potom som zase otehotnela :slight_smile:))))) noooo a ked surodeneccky a ked tak pozeram tak nutny bude, lebo za 5m a nieco olina urcite nedonutim prejst dlhsie trate, ale to mam vybrany I candy tiez uk ... je super skladny a vojdem sa aj do vytahu a da sa aj pre jedneho .... ale urbo si nedaaaaaam :slight_smile:)) a ked bude treba dokupim este jednu chicco ale hadam to uz zvladneme nejak ...
22. srp 2010 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
caute uz viete ake bude pohlavie??? :wink:
22. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak viem, bud chlapec alebo dievca sa dostali do uzsieho vyberu :grinning: ale nie, zartujem...ja este netusim a ani neviem, kedy sa to uz da cca zistit....
22. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki urbo nepoznam. ten tvoj I candy je suuuper. len tie kolieska ze nie su nafukovacie. ja by som potrebovala skor taky.
@moniciak pohlavie este nevieme... u nas je este skoro
22. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
baby na Nova Cinema davaju nejaky cr film a ukazuju tam porody akoby nic do detailu :confused:
22. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek ale v 16. tyzdni by sa uz mohlo dat ci nie??? :wink:
22. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak ano. v mudrych knizkach pisu, ze uz sa to da poznat, i ked nie na 100%. nasa simi sa ukazala az v 6m
22. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek a aka je stara???
22. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek no terz som sa pozrela take malinke babatko a ty uz cakas dalsie???!!! to je velmi odvazne :wink:
22. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak mne minule povedal, ze na 90percent chlapec ... no este tomu neverim, ale zase moj je naozaj dobry v sonografii a to som bola dokonca na tom co sa chodieva v 5m ale kedze uz treti ma bude rodit a pozna ma urobil mi ho v 12 uz prvy krat ... tak pozeral vsetko aj srdiecko prierezovo ... no a ze to je zase chlapcisko :slight_smile:)) ze ci chcem foto ? lebo ked si pozriem olinkovu a toto male ako kopia :slight_smile: no uvidim ja by som aj bola rada nech su dvaja chalosi ... a mena mas vybrane ?
22. srp 2010 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek urbo mamas and papas ... uzasna vec :slight_smile: no budes mat problem kupit surodenecky a nafukovacky ... neviem ci som to vobec niekde videla ....
22. srp 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki este nie ale teraz mi je jedno co to bude ale dufam ze sa mi raz podari dievcatko :slight_smile: ty uz ano???
22. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak zatial len chlapcenske :slight_smile: babske nemam ani potuchy :slight_smile:
22. srp 2010 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 v 17 tt sa to vraj da zistit, ci je to chlapec, alebo dievca.
22. srp 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin a ake si si kupila? podla coho si si ich vyberala? lebo v ponuke je tolko plienok, je tazko sa v tom vyznat. a takisto ani neviem kolko ich budem potrebovat.
23. srp 2010 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ja som povodne chcela odber pupocnikovej krvi... ale precitaj si o tom veci, ale nie na strankach organizacii, ktore z toho maju zisky ako napr. ceptra alebo eurocord. citala som nazor nejakeho uznavaneho hematologa a vraj to neni take jednoduche ako sa zda. v jej pouziti je mnoho zadrhelov. a dalsia vec, ze to davaju vacsinou surodencovi a nie samotnemu dietatu.... a ja neviem ci budeme mat druhe dieta. na Slovensku to pomoze rocne 5 detom, podla mna je to hrozne malo na to, kolko ludi si to da odobrat. a pritom leukemie v detsve su pomerne caste. nevravim, ze na tom nic neni..... ale pride mi to viac menej ako dobry biznis. ale to je len moj nazor. este som si nie 100% ista. chcem sa o tom porozpravat s nejakym lekarom v martinskej nemocnici.... studujem tam a chcem poznat nazor nestranneho cloveka, ktory nebude za to brat provizie. a na zaklade toho sa definitivne rozhodneme. dam ti potom vediet co som zistila :wink:
ale ak si to nedam odobrat, urcite pupocnikovu krv darujem, je to bezplatne a ide to do medzinarodnej banky a niekomu to moz zachranit zivot, tak preco to vyhodit :slight_smile: inak z tej banky vraj dostane krv kazdy kto ju potrebuje ak sa najde taka, ktora sa mu moze darovat. a vraj je ta krv pred ulozenim do banky prisne kontrolovana ci je v poriadku, takze ak by tam bolo nieco zle, by to zistili a neskladovali.... a toto nie som si ista ci robia pri tom platenom odbere pre seba... ale naozaj toto neviem... lebo bolo by hlupe, keby si si platila roky za krv, ktora by ani nebola dobra a ked by si ju potrebovala, tak by si zistila, ze sa neda pouzit.....
23. srp 2010 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek