• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ak si 15tt + 1 - tak si uz vlastne v 16tt, 15tt mas uz ukonceny
23. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav lebo podla mna by som mala ist tento tyzden,,kedze som 16tt,,,,ale ako to ratal doki, tak na buduci tyzden,,a teraz neviem,kedy tam zajst
23. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a na kedy si objednana? lebo 16tt ti trva od 15tt+0 - 15tt+6. na tripple sa tusim da ist aj v 17tt, ale musia o tom, vediet, ze si uz v 17tt - lebo to sa porovnava s nejakymi hodnotami, ktore su platne pre ten ktory tyzden.
23. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne dal napriklad dr. tiez TP na 25.2 a 21.2, pritom poslednu MS som mala 14.5. podla internetu mi to zvycajne vychadza na 17-18.2, a tak to vyslo aj dr. teraz v GF, ked som bola v piatok. tak sa na to chcem teraz v stvrtok spytat.
23. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nie som objednana,,,u dokiho som bola minuly tyzden, a vravel,ze o dva tyzdne mam prist na tripple, ked budem v 16tt,,,lenze podla mna to uz budem v 17tt,,,u neho sa neobjednava,,,proste prides a vezme ta
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tiez uvidim ake mi vyjdu vysledky tripple. ja idem na krv 2.9., co budem podla mna 15tt + 5-6. ale podla mojho dr o cosi menej. no uvidim.
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aha, tak tam mozno skus zavolat
23. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som mala poslednu mrchu 11.5
23. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav pojdem tam asi teda buduci tyzden,,,inak ty sa ako citis? ja vobec nemam pocit, ze som tehu,,,dnes len vynimocne ma desne bolia bradavky
23. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka cize aj podla teba by som mala mat termin cca 17-18.2 tak ak ti tvoj dr dal termin 14.2 a si teraz 15tt + nieco a povedal ti, ze mas prist v 16tt, tak by som sla teraz
23. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze, to video je uuuplne uuuuzasneee. aaach :astonished: :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka citim sa v podstate dobre :slight_smile: brucho obcas citlive, obcas vobec - ako teraz. ale inak sa citim dobre, tak snad je vsetko ok a dopracujeme sa uspesne do februara :slight_smile: a ty ako?
23. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav myslim,ze hej,,vsak je to len 3 dni rozdiel,,len ja teraz neviem,ci on to rata podla mrchy,alebo podla velkosti plodu,,bo ja som mala nepravidelnu mrchu vzdy
23. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka TP by sa mal asi tak nejako sklbit - s oboje -ale to presne neviem. ja som napr. bola teraz v piatok na 3d v GF, a tomu dr vysiel termin podla PM 18.2. a podla velkosti plodu 12.2 - babo je o 6 dni vacsie. mna ten TP trapi len kvoli tym testom, aby mi kvoli tomu nevysli zle vysledky, inak mi je to v podstate jedno.
23. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja ked dlho chodim,tak ma boli brusko,,ale aj vcera v tej vode som sa citila fajn,,viem,ze kupanie sa neodporuca,,som s obavami vosla,reku,ze ked ma daco bude boliet,tak idem prec,,ale citila som sa fantasticky,,aj po dlhej ceste autom som sa citila dobre,,navyse ma krize vobec neboleli..a aj chut do jedla sa mi vratila,,celkovo sa citim lepsie,,mozno aj preto,ze som vysadila duphaston,,predsa len je to svinstvo
23. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked dlhsie chodim, tak aj ja kus citim - tak sa snazim oddychovat. a super, ze sa citis lepsie, 2 trimester by mal byt najprijemnejsi :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nevies kedy je dobre ist na to 3D?
23. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela jit ted na 3d abychom uz vedeli co cekame :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ak chces vidiet cele babo, tak teraz - len to je este take bez tuku, tak kus taky mimozenstan, ale vidiet cele pekne na obrazovke. alebo potom neskor a spojit to s morfo - len to sa uz babo nezmesti cele -ale to uz je fakt hotove babo - neskor
23. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to sa mozem na 3D objednat aj dvakrat?
23. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav inak dnes sa mi snival krasny sen,,,s babatkom,ktore sa smialo,,,a v predu malo dva malinke zubky,,ktovie,co to znamena :grinning:
23. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano. aspon v GF to funguje tak, ze ja som bola teraz na tzv malom 3d - stalo to 17 eur. a po 20tt robia velky 3d, kde podrobne pozeraju aj organy - co navrhli arrett - to stoji tusim 74. ale ak k nim pjdes na maly 3d, tak tych 17 eur ti odpocitaju z toho velkeho. ale ja sa na druhe 3d uz nechystam. ja som sla teraz len kvoli tomu, aby som vedela, ci je vsetko ok, aby som vedela povedat hemato. mne by stacil klasicky uzv. ale bolo to velmi mile. mam aj par videi ako sa babo hybalo.
23. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka sen - super :slight_smile: a netusim, skus pozriet v snari :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jaaj,muselo byt super,,uz aj ja by som chcela vediet,co to je,,
23. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja to este tiez neviem, tiez by som uz rada vediet :grinning:
23. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chcem ist do levic na 4D sono, na ich stranke je pisane, ze sa da robit pocas celeho tehotenstva ale ze najlepsie je od 22 do 28 tyzdna. to uz asi pekne vidno aj tvaricku a tak
23. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak vas docitat po celkom vikende, da celkom zabrat....

@arrett dakujem za rady. je to pre mna velmi uzitocne a kazdy si zoberie to co uzna za vhodne, takze ja sa vzdy potesim, ked nieco nove si mozem precitat a hlavne skusenosti mamiciek.
Tiez kazdy mesiac nieco kupujeme. Nemame v rodine niekoho po kom by sme mohli zdedi, iba par kamaratie, ale tie maju svoje rodiny. Takze teraz sme co to pokupili z toho malinkeho oblecenia v neutralnej farbe. potom chcem kupit vo farbe, ked uz budeme vediet co toje, ale snazime sa zatial len na prve 3 mesiace kupovat. ja som si kupila tehu oblecenie a chytame sa na kolisku.

@lubinka26 aj ja jedavam nezdrave veci, nejako mi chutia ovela viac.

@slavetka aj ja mam ten vankus a je fakt super. uz s nim spava a vyhovuje mi. kamaratka mi ho dala a je este aj taky, ze sa tie gulicky do neho daju doplnat. fakt odporucam aj ostatnym.

@suzanna85 krasne brusko :slight_smile:

@pallacinka krasne bursko. juj babule, ale sa tesim spolu s vami, ked vidim, ze aj vam rastie brusko, lebo moja mama mi povedala, ze ho mam obrovske a doslova bola znechutena, ze to uz cela dedina na mne bude vidiet, ze preco mam take velke a podobne nezmyselne otazky :frowning2:

@mafynka mozno som to spravne nepochopila, ale ako si na tom s priatelom? vratil sa k tebe? prijala si ho?
23. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano, v tom case je to uz take hotove babo :dizzy_face: . len niekto chce vidiet cele babo, ako tam skace a hybe sa - tak to uvidi najlepsie v tomto case. ja sa chystam uz iba na morfo.
23. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj citim sa nejak cudne merala som si tlak ze 95 na 55 :unamused: musim si dat kofolku :wink:
23. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mamu si nevsimaj a uzivaj si to ze pekne rastiete...a v dedine nech cumia to len zavidia ze prinesies na svet taky velky zazrak a oni nie :wink:
23. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek