• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 do levic idem aj ja potom

@kwetinka1 co sa tyka priatela,,tak chodi kazdu sobotu sem,,,minulu nedelu sme boli v madarsku,,,teraz v sturove,,ako snazi sa,,ale tie akcie neustupi,,no ja sa tam nechcem vratit byvat ku svokre,,a ked pride sem, miestami je to take cudne,,tak neviem ako to cele dopadne
23. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem :slight_smile: dost ma rozculi a vyvedie z rovnovahy ked tam idem a my s priatelom sa tak velmi tesime.

Kazdy den rano ked vstanem ma boli hlava. Neviem co s tym. Niekedy to prejde inokedy nie. Dnes to neprechadza a je mi z toho az na vracanie....Neviem cim to moze byt?
23. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
alexis, ja som mala dnes taky isty u lekarky. teraz som pospala so simi, ale je mi este horsie. taku gucu mam v krku k tomu, ako na tycky. bleeeeeeeeeeee

inak videla som mimi, uz je take velke. moje srdienko malilinke.

tu v CH maju take vymozenosti ze az. napr vzdy dostanem foto z ultrazvuku, poslu mi ho zaroven na mail a este mi ho aj pekne vytlacia s popisom na A4. ale nic neni zadarmo. pekne mi to stahuju z poistky...xixixi.
23. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem zajtra na utz a samozrejme, aj po vysledky krvi, tak uz teraz ma klepe, ako to dopadlo..zaroven idem aj na infekcne, aj ked netusim, co tam so mnou urobia teraz :fearful: tak nam prosim drzte palceky, nech pocujem uz aj nieco pozitivne :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek to je super :slight_smile: ale jasne, vsetko navyse cosi stoji

@marhulka13 drzim palce, aby si pocula same pozitivne spravy :wink:
23. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem :slight_smile: uz by mi bodli aj dobre spravy, proste teraz nemam svoje obdobie :confounded:
23. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak verim, ze coskoro vyjde aj slniecko :wink:
23. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek no mne uz je o nieco lepsie, isla som do vnutra, vonku pecie slnko, kraja som papriku a rajciny na leco na tom slnko a hlava sa mi tocila :confounded:
to je super ze si videla malinke a mas tolko foto ja mam zatial len jeden obrazok a aj to zo 7.tyzdna ked mi zistili ci som tehotna alebo nie :slight_smile: teraz budem vyzadovat dalsi nech mam co ukazovat :wink:
23. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 - krásne video. Už vieš, že budeš mať dievčatko - super, tak budeš mať párik.
Čo sa týka toho spania dieťatka - náš Romanko spal v postieľke do 10-tich mesiacov a potom sa tam budil po 30-tich minútach - tak začal spávať s nami - a od 2 rokov spáva sám vo svojej izbe - jednoducho sa jedno ráno zobudil sám o 4-ej ráno - zobral si svoj vankúšil a šiel si ľahnúť do svojej postele. Cez obed spával vo svojej posteli od 21. mesiaca. :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85, @pallacinka - krásne bruško máte obidve. To moje je tiež zo dňa na deň väčšie, ale neriešim to - hlavne nech má drobčiatko priestor. :slight_smile:

@mafynka - tak gratulujem - vidíš a to si na štátnice ani nechcela ísť.
23. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som si dala tiez kofolu a aj som sa najedla. tak mi je lepsie.
inak nechce sa prist niekomu ku mne upratat? :grinning:
23. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne je dnes nejak blbo dievcata, pila som colu, zeby to bolo pocasim?
23. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek ak takeho cloveka najdes,,posli ho rovno aj sem :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek @mafynka ja k vam mozem dojst, asi pred hodkou som tak vyluxovala tu nasu cimričku, ze sa az leskne..dnes som jak naspeedovana veverica...
23. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hehe, tak aj ja sa hlasim - mozes aj k nam :grinning:
23. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a uz citis pohyby?
23. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav posli po mna taxi :grinning: no ale zase mna chyti takato upratovacia mania tak raz za tyzden a potom tolko veci povyhadzujem...a za tyzden ich hladam, hihi
23. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 prid. aj kavou a kolacom ta ponuknem. ale ten si musis upiect.

ozaj, my asi budeme musiet hladat pre Somonku Kindergriepe (ci ako sa ti pise). maminky, co mate deticky takto skoro po zebe, ako to budete riesit vy?
23. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek no, tak moje kucharske a cukrarske umenie je viac ako na bode mrazu :unamused:

a aky vekovy rozdiel budes mat medzi detvacikmi?
23. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13, malo by to byt 15m.

dobre som tu videla kocku, co ma oktobrove babatko a dasie v oktobri caka?! to je ako ja so sestrou. a sme uzasne kamosky. podla mna je super mat takto po sebe (do 2 rokov) 2 deticky. sice sa rodicia namakaju, ale stoji to zato
23. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Tak uz len 2x sa vyspi a idem do poradne. To mi zase budu teraz brat krv???? :confounded: Ja si uz mozno nakoniec ani z tej infuzky nic nebudem robit...Joooj, keby mi tak Dr. povedala, ze vsetko je ok, ze mozem chodit a soferovat a normalne existovat :sweat_smile:
@kwetinka1 viem, ze to dokaze cloveka poriadne znechutit, ale skus si mamu vobec nepripustat. Vies, aka je, tak kasli na to, co hovori. :wink:

Inak svokra sa pytala, ze kedy sa chystame na vychod :sweat_smile: V stredu ma pustili z nemocky a ona sa pyta, kedy sa chystame.?.. :confused: Ja sa do porodu asi nikam nechystam a uz vobec nie na 450km cestu autom!!!!!!!! :angry: Moji rodicia sami logicky skonstatovali, ze na Vianoce pridu oni sem, lebo ze ja urcite nebudem cestovat. A 1.11. mam 30 a to by som aj chcela ist domov, ale to sa este uvidi, ako co bude, ale skor nie, ako ano. Takze svokra sa vyjadrila, ze by rada prisla sem, ze jej mame dat vediet, kedy moze prist...Ja viem, ze aj ona je mama a ze nas chce vidiet, ale ja teraz nemam na nu dost psychickych sil. Som strasna svina asi, ale... :unamused:
23. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: uvidis, jak se budes citit za par tydnu :wink: a hlavne uvidis co ti rekne na poradne ve stredu, budu drzet pesticky at uz je vse v poradku :wink:
23. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moja mama mi povedala, ze ked si odo mna najde neprijaty hovor, ze sa jej podlamuju kolena a mne hovori, nech nestresujem... :sweat_smile: Minule mi volala a ja som jej zlozila, lebo som uz mala takmer vybity mobil a zavolala som jej z manzelovho a ona sa rozplakala, ze myslela, ze zase nieco sa so mnou deje...
23. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A svokra sa pyta, kedy jej prideme pokosit zahradu.... :angry:
23. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - zatiaľ ešte necítim pohyby, ale netrpezlivo čakám, že čoskoro ich už budem cítiť. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta teraz mozes byt sebecka,mysli len na seba a svoje babetko :wink:
23. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a to ta tchyne nevi cim jste si prosli? no jo to je rodina, to je vsude neco :angry:
23. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som sa neskutocnym sposobom rozculila. sef mi hovoril, ze sa na mna zakaznik stazoval. lebo riesim pre nich projekt a pracovne meetingy, ktore vediem ja a 3 zakaznici su tam a riesime vlastne ich problemy. tento pracovny meeting trva tak 5 hodin. ja uz mrtva po 5 hodinach som povedala, ze jednoducho nevladzem rozmyslat a fungovat a ze na dnes musime skoncit (to bolo minuly tyzden). Netehotnej zene alebo cloveku je nemozne sa tak dlho sustredit a oni sa stazuju na mna, ze ja nevladzem a podobne veci, ze ten proejkt sa kvoli mne nestihne lebo som tehotna nevlazdem viest dlhe meetingy. A to minuly tyzden som chodila do prace s antibiotikami a zapal macaku som mala....som sa tak nasrala, ze asi sa dam vypisat....
23. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca podobne :grinning:
23. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mama je mama a svokre ide casto len o jej dieta. musis sa nad to povzniest a ries teraz hlavne seba, aby si bola v pohode a tvoje dietatko tiez. ved tvoj manzel pri tebe stoji.....svokru ber s rezervou...podstatne je teraz nico ine tvoje dieta a ty...
23. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek