• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 teda to jsou svine, to je neskutecny, hod se na neschopenku a at je tam sef s nima na tak dlouhym meetingu :frowning2: :angry:
23. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 uff no pekne.
23. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@cutce baby chapete to, oni sa idu odvolavat na to, ze som tehotna. to by nezvladol ani chlap. ved ako sa niekto moze 5 hodin sustredi??? sef mi to len povedal, zatial sa ziaden zaver nevyvodil...ale ved toto je diskriminacia. neviem ako sa k tomu postavit. PN to asi neporiesim lebo 5 mesiacov sa mi nechce byt doma :frowning2:
23. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jasne, ved to je strasne dlho - verim, ze sa to nejako vysvetli ... a nemohli by ta dat na iny projekt a na tento narocny dat niekoho ineho? ci to sa neda?
23. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to je neskutocne, ako sa spravaju,,vsak co si stroj?!? :angry: :angry: :angry:
23. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav som tu jedina, kto to vie robit :frowning2: ale uz mi je to jedno, nech si to robi kto chce a ako chce. uplne mi to zobralo chut do prace....
23. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aha, no to ti verim, ze ta to sklamalo - to by kazdeho
23. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ale vieeee, prave preto...
@kwetinka1 daj sa vypisat na PN-ku a hotovo. Ludom dakedy totalne sibe.... :angry:

Casto myslim na to to, ked sme boli v nemocke na obede a jedna tam hovorila, ze isla a prehliadku k Dr. a ze jej povedal, ze plod je uz 6 tyzdnov mrtvy! :astonished: A to tych 6 tyzdnov ten doktor nevedel, ci co???? A jedna, co s nou sedela pri stole jej na to povedala (taka starsia pani), ze najkrajsi pocit je, ked sa dieta narodi a si ho vezmes na ruky. :confused: :sweat_smile: :angry: Ja som bola totalne sokovana, co dokazu ludia nasplietat! Vtedy som aj bola vdacna, ze som na izbe sama...
23. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: je to diskriminacie jako svine, nech si to napsat pisemne :wink: at ti napise, preco zakaznik nebyl spokojny
23. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejaky ludi jsou bezcitni svine, to je sileny
23. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja si myslim, ze niektori ludia su skor dost hlupi, ze im to nedochadza...
23. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ludia vidia iba seba. je to uplne chore, ale vyhovarat sa na to, ze som tehotna, je uplne chora. po dvoch hodinach meetingu, ktory nevediem mam dost a to asi skoro kazdy...prepacte, ze vas tym zatazujem, ale ja uz mam pocit, ze to normalne ludia snad ani nepochopia, iba tie co boli tehotne, alebo su....
23. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nech ti to da pisemne, kdyby pak neco, tak je muzes zazalovat :wink: , ale apson to budes mit cerne na bilem
23. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jednej znamej tu z MK sef po nastupe do roboty po potrate povedal, ze nikto jej za to nemoze, ze jej umrelo decko a ze sa od nej ocakava plne pracovne nasadenie.
23. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je fakt az neuveritelne....
23. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca videjko je najviac zatial , kazdu noc pred spanim poeram svoj vecernicek :dizzy_face: a dakujem ze si zareagovala na to co som pisala , tesim ze mi niekto rozumie :sweat_smile: aj ja si to predstavujem tak, ze Henry si jedneho dna zoberie svoj vankusik a zakyva mi papa ako to robi, ked ide von s dedom a nechce mi dat ani pusu na rozlucku :grinning: :grinning: :grinning: len kyvne ze paaaa :dizzy_face:
@kwetinka1 to ze ti to sef povedal je hnusna hra z jeho strany , mohol by som ta potrestat, ale ti to len hovorim , aby si sa citila previnilo ...ked sa stazovali, mali dat namietku vtedy ked sa miting ukoncil a nie intrigovat, tak sa spravaju deti na ZS , to si mala sefovi odpovedat a viac sa tym nezatazuj ...a inak co si pipi chodit do prace, ked si bola chora ? podas prst, odtrhnu ti ruku po laket :angry: vypisat sa nedaj a ak budu ma dalsie namietky nateba, povedz nech ti to daju vsetko pisomne ( som zvedava ako to budu formulovat ) a budes mat dokaz ze ta diskriminuju :angry: :angry: :angry: :grinning:
@sharlotta sak pozvi svokru , zababus sa do postielky a nech ti nieco fajne uvari , upecie, tda syncekovi vlastne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to aby clovek chodil vkuse s diktafonom... :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta coooo ??? no to je neuveritelne , kde maju ti ludia srdce :frowning2: :zipper_mouth:
23. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 to by bolo aj celkom fajn, keby som sa neobavala, ze si sadne ku mne a zacne mi prednasat state z Bibile :grinning: Ona chce byt za kazdu cenu dobra a usluzna, az je neskutocne otravna, vrrrr!
23. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no akedze tebe bude velmi nevolno syncek ju upozorni ze potrebujes havne klud a relaxacnu hudbu neako to zvladnes , mysli na to jedlo ! ostatne prezijes a kludne sa mozes tvarit kyselo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ked on zacne uz potom na nu kricat :sweat_smile: nech mi da pokoj...A ja nechcem, aby koli mne na nu krical. Ked si to tak vezmem z jej strany, ze by na mna moje dieta kricalo koli cudzej osobe a viac sa zastavalo svojho partnera, ako mna, tak by m bolelo srdce. :unamused:
23. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta' tak ji rekni,z e pokud chteji tak na jeden den je zves a ten jeden den zvladnes :wink:
23. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak teraz uz mi dosli slova :grinning: :grinning: tak potom napis ako to dopadlo :sweat_smile: :wink:
@cutce veru, pekne vlakom nech sa doteriga a vecernym naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano, mas pravdu, ale ona si musi uvedomit, ako sa sprava a mal by jej to niekto vysvetlit. ja to mam s mojou mamou podobne a verim, ze vysvetlovanie niekedy nepomoze, ale potom si to musi proste odniest. ja nebudem trpiet a v strese.
23. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no, to je pravda, ze ona to inak nepochopi... :unamused: Jej 300x povies, ze nie a ona si aj tak po svojom....a potom sa urazi, ze ona len dobre chcela... :unamused:
@cutce
@henri001 take jednoduche to nebude, bude to min. 4 dni...
23. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nech sa urazi. ved sa aj odrazi. a ty mozes kvoli nej byt v sterese???
23. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 - aj doteraz máme s Romim rituál pred spaním, vždy ho v posteli zakryjem, pustím mu v rádiu rozprávku, poprajem mu dobrú noc a riadne ho vystískam. Má už 6 rokov, ale ešte stále kedykoľvek za mnou príde, že ma chce postískať - je to úžasné.

@sharlotta - to s tou svokrou Ti teda fakt nezávidím.

@kwetinka1 - jasné, že 5 hodín v kuse rozmýšľať a komunikovať je náročné aj pre zdravého človeka, nie to ešte pre tehotnú :angry:
23. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslite si, ze mozem moju lekarku poziadat, aby ma na par dni vypisala (PN). spravi to priamo gynekologicka alebo ma posle obvodnej?
23. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: bych ji rekla, ze jedne maximalne dva dby, ale ze vice nezvladnes a pokud se ji to nelibi, tak at nejezdi vubec :wink:
23. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 podla mna ta moze aj gyndos - lebo ked mna chcela hemato vypisat, tak povedala, ze bud gyndos alebo obvodna
23. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek