• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 urcite sa to da. Moze aj gyn.
23. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
moje mini brusko
23. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta super, mas ho take akurat :wink:
23. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta juj, krasne brusinko.
@sharlotta @slavkav skusim tu PN, len ma serie to, ze v stredu ma zas caka 6 hodinovy meeting s tymi istymi....som zufala a uz teraz mam stresy
23. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta: uz se ti taky pekne rysuje :grinning:
23. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Vidis aká som krava:slight_smile: Ten morfologicky mám teraz 31. augusta - v utorok:slight_smile:
23. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :grinning: dolezite je, aby si necakala na 31. september :grinning: . potom napis, ak asi bola spokojna, ak by som sa musela objednat aj ja inde.
23. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Ok, dám vedieť čo a ako.
23. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahojte dievcata, snad si ma tu este niektore pamatate, konecne sa vam mozem ozvat. Takze som sa po 6-tich tyzdnoch prave vratila z nemocnice, mala som hematomy, ten najvacsi mal 6x3cm a dnes na sone zistili, ze sa aj ten vstrebal, babatko je velmi velky bojovnik, ked to vsetko prezil, v nemocnici len cakali kedy potratim a my sme sa drzali zubami nechtami. Pekne rastieme a vsetko je tak ako ma byt. Ja doteraz nemam tehu knizku, v piatok idem k svojmu dokimu, tak snad ju uz dostanem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A este nieco, niektore ste mi posielali udaje do tabulky, mne by to dlho trvalo kym vas spatne precitam, lebo za ten cas ste popisali okolo 130 stran, ale aspon trochu to prebehnem. Chcem vas poprosit, ak ste tu niektore dievcata, ktore este nie ste v tabulke, poslite mi udaje do IP, nech ju mozeme skompletizovat, pripadne upravit. Kto nevie kde ju hladat, tu je http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5446204/
23. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca uff, tak ste si uzili, tak nech uz ide tehu len pekne hladko :wink:
23. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav dakujem, uz cakam len pekne tehu :wink:
23. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 no ja som sa snazila nacitat co to na internete, ktore su najlepsie, potom som pozerala cele balenia ktore sa tu daju v uk zohnat co by ti mali vydrzat od narodenia az po nocnik. ten balik co mam ja je tam 20plienok, 8 wrap nohaviciek (po 4 v dvoch velkostiach) a este nejake dalsie drobnosti, dostali sme dokonca aj kybel na plienky zadarmo :slight_smile: ale ak chces vediet viac je tu na modrom konikovi samostana debata na tuto temu kde ti baby poradia. ja som sa tam hocico dozvedela :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca jasne ze si ta pamatame, ved mi viackrat napadlo ze kde si tak dlho a co bude s nasou tabulkou... :slight_smile: prezila si si toho riadne vela, ale dolezite je, ze ste obaja aj s babatkom v poriadku :slight_smile: drzim palce, aby sa to dalej vyvijalo bez problemov :wink:
23. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca Jeeej, vitaj s5:slight_smile: Babo je bojovník:slight_smile: uzite si už len bezstarostne tehulkovanie:slight_smile:
23. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca jasne, ze pametame. aj som myslela na teba, ze co je s tebou, ale mam radost, z toho, ze ste to zvladli a prajem ti uz len krasne tehulkovanie a nech si to uzijest. drzim palce a hlavne vitaj spat
23. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
baby prepacte, ze vas este otravujem. nikdy som totiz lekara neziadala o PN. a tak by som sa chcela spytat, ci jej to mam tak narovinu povedat, ze ci ma nemoze na par dni vypisat?
23. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jéjjj,ako vidím,už sa všetky pekne gulatíme :wink:
@natalca vitaj:slight_smile:určite si to nemala lahké,ale teraz musíš mysliet len pozitívne....Želám bestarostný a bezproblémovaný zvyšok tehulkovania :wink:
23. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 jednoducho jej povedz na rovinu,že ta práca fyzicky aj psychicky vyčerpáva a že už nevládzeš.že si potrebuješ troška oddýchnut.určite ta vypíše.Však jej to je v podstate jedno....
23. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca jasne,ze pamatame,,,uffff ale si si toho prezila,,,no najma,ze je drobatko bojovnik,,a zvladli ste to,,,ja som tehu knizku dostala len minuly tyzden,,a nemam v nej este ani ciarku,,taak uz len krasne tehulkovanie ti zelam :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca tak to je skvely, ze hste to zvladli, ale muselo to byt na nervy, kdyz doktori jen cekali, kdy potratis :unamused: . Ale mimco je bojovnik, zvladl to :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 presne, povedz narovinu, preco sa chces dat vypisat...ja ked som mojmu gyn povedala, ze pracujem v detskom domove, hned ma chcel dat vypisat...no kedze som mala PZ na dobu urcitu a riaditel mi ju nepredlzil, tak som aj tak ostala doma :angry:
23. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky nemate receptik na nieco s avokadom??,,,mam nan straaasnu chut
23. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
23. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka avokado nemam rada, tak bohuzial ani recepty :frowning2:
23. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja som ho este nikdy nepapala :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta krasne brusko a nie mini to moje je ovela mensie :wink:
23. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka mi ho davame do salatu :wink:
23. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka daj si do googla vyhodi ti vela receptov, dobra je zevraj pomazanka ale nemam s nou osobnu skusenost
23. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka
@cutce ked som bola v mexicu, tak tam to bohato vyuzivali a pouzivali ako rozne plnky do mesa alebo z toho robili omacky a podobne, ale mne to nechutilo
23. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, mi to davame jen do salatu a poradne to vychutnat, nejsou zrovna nejlevnejsi :wink:
23. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek