• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ja bez avokada neviem zit :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ak chces quacamolu ( taka mnamka k tortilam alebo len tak ) tak tu je : maksie avokado pomackat vidlickou , zakvapkat svrtkou citronu , (aby nezhnedlo) , z paradajky vybrat semiacka a duzinku aj so supkou nakrajat na kocecky ( naj naj su na to tie male chery paradajky 2-3 na jedno avokado , ak mas normalne tak asi polku takej mensej ) jarnu cibulku jednu nakrajat na malinke kusky , vsetko premiesat, dosolit , ak lubis pridat trosku mletej chili ...mmmnnnnaaaaammmmmm inak si davam avokado do ladoveho salatu s paradajkami , dresingna to takyto : olej , i mala lyz horcice, sol , korenie , citronova stava mnaaaammmm :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aky robis z neho salat?? som si urobila pomazanku,,a mne to aspon chuti,,jem to prvy krat,,tak skusim salatik,,,viem,ze je na nete kopa receptov,,ale chcela som nieco co mate zarucene odskusane,,a take domacke :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezkovi voci, este som zabudla do toho dresingu med ! inak je to ble , kysele jak slak dresing robim v pohari, niesam vidlickou tiez, odkedy som si rozbila trepaciu dozicku :wink:
23. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 znie to super :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: jen udelame salat, nakrajeny papriky, okurky, rajcata, sem tam dame salam nebo sunku vajicko a nakrajene avocado a nebo to same ale misto salamu mame losos :wink:
23. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vyskusam,,,ja som avokado nikdy nejedla, bo kazdy ma odradzal,ze je bez chuti a tak,,,som sla vcera do obchodu a som ho tam videla, ani neviem,co ma napadlo ho vziat,,,a teraz mi desne chuti,,asi ostane v mojom jedalnicku ako dobra mnamka :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre robis zlatinko, je velmi velmi zdrave , nech ti padne na uzitok :wink:
@cutce :wink:
23. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dakujeeem :grinning: :grinning: :grinning:

kocky a ste niektora na PN? co robite,ked ste stale doma??,,bo ja sa idem unudit k smrti
23. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sa nudim k smrti :grinning:
23. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja chceeeeeem byt domaaaaa. ako vam zavidim baby
23. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky radeji byla doma nez tady v praci :unamused:
23. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :fearful: :confused: :astonished: ja by som radsej bola v robote, lebo ja uz cele dni neviem, co so sebou :frowning2: nuda, nuda, nuda a to ma caka este taaaak dlho, fnuk :frowning2:
23. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hned sa vymenim s tebou :wink:
@cutce hned sa vymenim s tebou :wink:
no je treba si najit nejakou zabavu :unamused: , ono byt doma takhle dlouho, tak se asi taky unudim :confounded:
23. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja konecne padim domu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uf, ja by som si hned vedela nasjt aktivity :slight_smile: kopec veci, ktore by sa mi zisli nastudovat, venovat sa sama sebe, precitat par knih...ja uz od 2003 bez prestavky makam a to som malava dve prace a do toho kopec studia....chcem volnoooooooo
zacala by som sa ucit novy jazyk - spanielcina, to ma laka. alebo cokolvek....jej, ako by som si to vychutnala. popri tom robila nejaky maly projektik...ach jaj
23. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved prave, no vzdy sa snazim najst si nejaku zabavu...horsie je, ze nie som odtialto, takze tu nikoho nepoznam, mne ani tak nechybaju konicky, ako tak spolocnost :frowning2:
23. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som doma cele tehu,,,a uz mi to lezie na nervy,,este do piatku mam co robit,bo tie statnice mam este,,,,ale uz potom neviem,,,ani ako budem riesit hodiny,ked nebyvam teraz s priatelom, bo dochadzat to je o nicom,,by som nic neodlozila,,a kazda korunka je dobra
23. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.pár dní som tu nebola a vy ste popísali hotové romány.

@sharlotta krásne bruško máš. :wink:
@kwetinka1 na PN ťa môže vypísať aj gynekolog.ja som bola PN takmer celé prvé tehu.kľudne jej povedz pravdu,tak ako ti napísala suzanna85
@natalca som rada,že už je to ok a držím palčeky,nech je zbytok tehotenstva už fakt najkrajším obdobím v tvojom živote :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mohla by si mi robit planovaca programu...projektik??? :astonished: aky?? no ja som predtym studovala ny vyske, mam odrobeny iba rok no takze este som nebola v takom sustavnom kolotoci, kedze aj vyska bola len flakaren :slight_smile: knih mam uz tooolko precitanych, aj filmov kuknutych, mesto prebehnute, no stale mam pocit, ze robim to iste dookola
23. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uzivajte si :grinning: :grinning: :grinning: najblizsie roky slovo nuda a nudim sa nepouzijete, takze ENJOY LAST TIME !!! :grinning: :grinning: :grinning:
preradte si skrine , pripravte oblecko v ktorom sa da lahko kojit , ktore ma volne brusko , alebo maskuje brusko po porode , stihle obtiahnute veci dajte na najvyssie police, preriedte si kozmetiku , lakujte nechty , prejdite vsetky stranky s detskymi vecami a drazte veci an mimibazare :grinning: :grinning: :grinning: trajdajte sa po obchodoch a kazdu vec chytte do ruky a poriadne dlho ju prezerajte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 to je este taaaak daleko...nechty uz mam jak z katalogu, dokonca dnes sa mi stala taka haluz, ze som si nalakovala nechty a potrebovala som ist na wc, to ti boli haluze :grinning:
23. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dobre napady :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 ja sa uz tesim,ked spravim statnice, ze si urobim gelove nechty,,bo teraz som si dala pauzu,,som si ich menila kazdy tyzden, a trochu boli znicene,,
23. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja nosim gelove uz asi 3 roky a ked som zostala tehotna, tak mi normalne zacali opadavat, proste mi uz nedrzia :unamused:
23. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neviem,,este som ich v tehu neskusala,,,a kupila som si aj novy gel, tak neviem este ako drzi
23. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dufam, ze budes mat viac stastia ako ja...ja som si chcela nechat urobit gelove na svadbu, no asi mi musia postacit aj moje pazuriky
23. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už som aj ja pridala nejaké fotečky bruška:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/janette4/album/nase-druhe-zlaticko/
Ja som bola dneska na krv a sestrička mi spravila hneď ster a vo štvrtok idem normálne na poradňu,tak som zvedavá,čo a ako.mala by mi dať tuším lístok na morfologiu,čo sa robí v 20tt,tak sa teším,snáď ma dr.poteší,a povie,že tam je dievčatko.
inak,v poslednej dobe ma dosť bolí bruško a tvrdne mi,tak sa snažím čo najviac oddychova,ale to sa nedá pri našej neriadenej strele. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek