• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 ja si vsetko naplanujem a nic nedodrzim, lebo nestiham :slight_smile: co si studovala? co tak sa zlepsovat v nejako jazyku alebo nejaky novy? ja sa chystam uz dlho upratat veci, a celkovo spravit poriadok vo veciach. pripravit miesto pre male, kde budem mat pre neho veci. uvarit nieco dobre. napriklad parene buchty. to da zabrat a zabavi ta to.
ja len dufam, ze budem mat dobre dieta, aby som na toto vsetko mala popri nom cas :slight_smile: asi je to nerealne, ale minimalne potrebovala by som zostat v obraze co sa tyka mojej prace....
23. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 studovala som politologiu, no nikdy som sa jej nevenovala a asi uz ani nebudem :sunglasses: nooo, v tych skriniach by sa mi zislo urobit poriadok, ale na to som zas leniva teraz, aj ked dnes som uz vyluxovala izbu na prvy pohlad :grinning: no, s tymi jazykmi by som aj mohla daco porobit, ucila som sa kopu jazykova nic poriadne, na kazdej skole iny jazyk a tak to potom vyzeralo :unamused:
23. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak ty mas teda brusisko, ja budem mat hadam take za nejake dva mesiace, ak to pojde takto dalej :grinning:
23. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ono pri druhom dieťati ide bruško rýchlejšie.pri prvom som takéto mala na konci 6mesiaca.
23. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem neviem ci v druhom tehotenstve rastie bruško rychlejšie... Počula som o tom už ale ja budem asi svetla vynimka. Pri malom som uz v tomto case mala ovela vecsie brusko, a teraz to skoro ani vidiet neni. A stale som nic nepribrala i napriek tomu ze zjem vsetko čo predomnou neujde :slight_smile: a navyse som pn a stale len ležim lebo musim.. No ono pravda je, že kazde tehotenstvo je ine a indi-vindy... Ozaj baby aky máte nazor na to aby novorodeniatko malo svoju vlastnu izbu... Rozymslam nad tym, ale zda sa mi to asi brutalne necitlive či? :confounded:
23. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca moja zlata, drzim palce, aby bolo uz vsetko ok. Ja som si presla niecim podobnym....v stredu budem vediet co a ako...
23. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem neviem ci v druhom tehotenstve rastie bruško rychlejšie... Počula som o tom už ale ja budem asi svetla vynimka. Pri malom som uz v tomto case mala ovela vecsie brusko, a teraz to skoro ani vidiet neni. A stale som nic nepribrala i napriek tomu ze zjem vsetko čo predomnou neujde :slight_smile: a navyse som pn a stale len ležim lebo musim.. No ono pravda je, že kazde tehotenstvo je ine a indi-vindy... Ozaj baby aky máte nazor na to aby novorodeniatko malo svoju vlastnu izbu... Rozmyslam nad tym, ale zda sa mi to asi brutalne necitlive či? :confounded:
23. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 možno to platí o tehotenstvách krátko po sebe,keď svalstvo maternice ešte nie je také pevné,ako kedysi.neviem :unamused:
Necitlivé mi to moc nepríde,skôr nepraktické. :unamused:my sme malého odsťahovali do jeho izbičky pred asi 3mesiacmi,ale druhé tam dám asi skôr,ešte než si to bude veľmi uvedomovať.ale záleží,aké bude bývať v noci.ak budem ho budem musieť v noci ešte aspoň 3krát kŕmiť a prebaľovať,bude s nami v spálni,aby som nemusela celú noc len lietať po byte.

23. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dosť možné, maleho som mala pred 10 rokmi :sweat_smile:

Natalca aj ja drzim palce... tiez trpim na hematom, len s tym rozdielom, ze moja milovana doktorka ma nechala doma, lebo v nemocnici by som to psychicky neprezila... Hematom vyzera ze sa vstrebava, ale ja mam stale strach... Zavidim vam babenky ktore mate bezproblemove tehotenstvo... ja mam vsade okolo seba baby ktore maju bud problem otehotniet, alebo potratia. Naposledy moja naj kamaska potratila v 20 tyzdni - predcasny odtok plodovej voda... Mám strasny strach ze sa nieco stane, predsa do februara je tak daleko.... Mate aj vy rovnake pocity alebo som len ja taka precitlivela na hlavu tehulka? :confounded:
23. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme na tom rovnako.pri malom som mala hematom,ale nejako som sa pre to neobmedzovala,teraz sa bojím pri každom pichnutí :unamused:
23. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 podla mna sa kazdy boji aj mna napadaju vseliake veci ale moj drahy ma vzdy uzemni ze mam mysliet pozitivne a nesaliet neviem ci to funguje u kazdeho ale u mna aspon trochu.neboj vsetko bude ok hematom sa strati a budes si moct vsetko uzivat :wink:
23. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 ja som tiez tak zdravo na hlavu tehulka a mam strach =D
23. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Hej pri kazdom pichnuti, vytoku, pocitom podobnych pri menstruacii. Pri kazdej navsteve wc sa kontorlujem ci nahodou nejde krv alebo voda... ach jo. Maly uz ma 10 rokov a celkom som zabudla co tehotenstvo prinasa.. Strasne sa na babeno tesim a mam pocit ze to bude dievčatko :slight_smile: Snad to casom s pribudajucimi tyzdnami prejde... Neviete kedy je uz dieta v takom stave ze ked sa predcasne narodi vedia ho zachranit? Pocula som ze ked ma pol kila uz je tam nejaka tá možnosť na záchranu... To su myslienky co? :frowning2:
23. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika222.....já si myslim, že každá z nás se o své miminko, které máme v bříško hrozně mooc bojíme! Také mě vyleká sebemenší píchnutí nebo výtok a hned myslim na to nejhorší. ale na druhou stranu si začínám uvědomovat, že to k těhu prostě patří. Mám monitor na poslech srdíčka,tak vždy, když jsem něčím znepokojená, nebo mě napadají hrozné myšlenky,tak jdu a poslouchám a pak se mi strašně uleví, když slyším srdíčko. Také se na miminko hrozně těším, je to nejlepší co mě mohlo potkat!!!Ráda si vybavuju moment, kdy se mi na testu zobrazily dvě čárky,ale už to hrozně letí a uteče nám to všem a za ,,chvíli,, si budeme psát o tom, jak prckové šíleně rostou a jak bysme to všechno rádi vrátili xD :wink:
23. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa prosim ta aky je to monitor na srdiečko? A kde sa da zohnat??
23. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa tiez zo zaciatku strasne bala, nejak bola ta myslienka, ze som tehotna neuveritelna. Ale mam dobreho kolegu, ktory ma stale ukludnuje. Casto mi opakuje, ze pocas tehotenstva telo prechadza strasne velkymi zmenami, a tie vsetky pocity s tym suvisia. A ked pridem domov, tak ma caka manzel, ktory ma hycka a rozveseluje. :slight_smile: A tak mi nejak letia tie dni. Ale teraz sa uz neviem dockat vysetreni, co ma cakaju buduci tyzden. Babatko som videla pred 6timi tyzdnami, tak som nan zvedava. :grinning:
23. srp 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika222..poslu ti odkaz kde jsem si ho objednavala ja,znam jen obchod v ČR.......http://www.lerato.cz/eshop-p382-domaci-ultrazvuk-angelsounds jsem s nim velice spokojena,ale bez gelu nefunguje,jak pisou,ale ja mam obycejny olej na opalovani xD
23. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a to pocujes vlastne srdiečko ale nevidis nic? a nieje to nebezpecne? ja by som ultrazvukovala kazdy den :wink:
23. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - krásne bruško máš :slight_smile:

@sharlotta - Tvoje bruško je tiež nádherné

@natalca - tak si si teda prežila svoje, prajem už len bezproblémové tehotenstvo :slight_smile:

Dievčatá presne ako píše @henri001 - keď už budete mať dieťatko nemáte sa kedy nudiť, každé obdobie má svoje čaro.

Ja som rada, že mám bezproblémové tehotenstvo a môžem chodiť do práce, aj keď vždy okolo 14-tej ma chytajú riadne driemoty. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky co uz mate deticky,,,keby som vam poslala zoznam co mi niekto raz poslal,co treba do vybavicky kupit,,vedeli by ste mi to zredukovat na to najnutnejsie??,,bo sa mi vela veci zda zbytocnych,,lebo nechcem zasa hluposti kupovat, co ani nevyuzijem
23. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslim ze sa zatial s tym nestresuj, aj tak na vela veci prides az po porode a potom muža vyšleš do obchodu, alebo pobezis sama lebo sa nebudes vediet dočkat shopingovania bez brucha a aspon budes mat dôvod ze preco "zas ideš do obchodu" :D
Ale skus poslat, mozno tam najdeme nieco co tam neni a nieco co je zbytocne :slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 nestresujem,,,len si chcem spravit rozpocet,,,nie je to sranda vsetko naraz kupovat
23. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja viem ze nieje to sranda, ja ked si teraz len tak v hlave pocitam ze co vsetko bude treba tak ajajaj radsej prestanem. kocik, postielka, sedacka do auta, zavinovacka, fusak a k tomu plno malych drobnosti... radsej este na to nemyslim :slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som velmi nervozna. priatel si isiel pobehat na motorke a ja mam z toho stresy. velmi sa o neho bojim a mam strach, aby sa mu nieco nestalo. aj teraz uz mal byt doma. vy sa nebojito o svojich drahych?
23. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 no ved prave...a skor nieco kupim,ked priebezne budem kupovat,,,bo naraz odlozit sa neda,,vzdy na nieco treba peniaze,,priatel stavia dom,,vsetko ide tam,,,a ja zarobim podla toho,co odrobim,tak ak nebudem velmi vladat, tak to nebude bohvieco,,,tak aby bol clovek pripraveny na vsetko,,,len chcem vediet,co surne treba,,,samozrejme,ze sa bude dokupovat aj priebezne,,ale po porode budem s malym sama,,kedze priatel bude asi vtedy na lieceni,,tak nech nic sama nezhanam potom
23. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no odo mna dnes rano odisiel priatel,,a viem,ze cesta trva hodinu,,po dvoch hodinach sa mi neozval,,ja uz vyvolavala,,nedvihal,,,uz som sa aj na policiu chystala volat,ze ci nebola niekde nehoda,,,a potom ti mi zavola, ze on siel este k maserke,,,no zabila by som ho,,,a ja uz stres a hned z toho hnacka,,,jasne,ze sa clovek boji,,chlapi to ale nepochopia :angry: :angry: :angry:
23. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka on neviem dobre jazdit na motorke... prestavam mat rada motorky. myslim len na hovadiny...
23. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no mi hovor, mi sme teraz dostavali dom, byvame cerstvo mesiac a to nemame este kopec veci hotovych dorobenych... asi sa zacnem pomaly obzerat po niečom ale chcem este pockat nech viem ci ruzove alebo modre :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uf uz sa ozval. pohodicka, on uz je doma. oni to fakt nepochopia. no vrazdila by som, ale presne ako ty, hned ma prezenie a podobne...
23. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek