• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@nika222
@mafynka inak ja tiez priebezne kupujem. potom je to nenormalne vela penazi a teraz kupujem neutralne farby na prve tyzdne a ked sa mi nieco zapaci....ale tie najvacsie palku su len pred nami...kocik, postielka a pod...
23. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No pošli ten zoznam, kuknem aj ja:slight_smile: pošli mi ho mailom na arrett1@gmail.com, poslem ti s5 jednu knihu.

@kwetinka1 No môj išiel dnes ráno na moto a vola mi, že mu odišiel remen na moto. Som myslela, že má porazí. Aj ja stále myslim na to najhoršie keď jazdi, no na druhej strane viem, že myslím na hlúposti, rýchlo zavrhnem myšlienku a je dobre. A on sa potom ukáže vo dverách ako by nič:slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no jasne,,nepochopia,,aj moj sa mi ozval sposobom,ze ahoj, chcela si nieco??,,,no nervy som mala,ze by som ho sama prizabila,,a ja uz hororove scenare,co vsetko sa mohlo stat,,hlavne,ze pri odchode som mu sto krat spomenula,nech sa mi hned ozve,ked dojde domov,,,no ale chlapi!! a veru,,kocik, postielka,,no caka nas este vela,,aj ja len biele a neutralne farby kupujem zatial,,dufajme,ze zachvilku sa uz aj dozvieme,co cakame
23. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ano, spominali si, ze ste motorkari aj vy. zahanala som myslienky upratovanim, ale ako som sa posadila pred tv, tak to isla...jedna za druhou....vrrrr, nemam toto rada. uz nech sa ochladi, aspon daju pokoj tym motorkam
23. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sa tiez neviem dockat kedy mi povedia, co to je. vo stvrtok mam ist do poradne, no som zvedava, ci mi to uz prezradi lekarka.
23. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :slight_smile:)) presne, už nech je zima:slight_smile: Som si myslela, že teraz chvíľu jazdiť nebude (pokial kúpi ten remen a tak) a on mi dnes vraví s usmevom že: budúci víkend je zraz v komoci, ideme??? Kukam na neho jak bager na tvrdú hlinu: ale ja som tehotná a mame simonka a on že: a?? Ach, keď ide o motorky, stráca rozum.
23. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett poslala som,,,vsak clovek sa boji,,,moj nechape,preco sa mi aj z akcii musi hlasit,,,vsak oni nevedia co robia,ked sa ozeru,,v dedine sa dvaja jeho kamarati utopili,len preto,ze machrovali,ked boli opiti,,moj ma vo zvyku robit na ceste domov retardera,,raz mi aj pod auto spadol,kym som mu bola vziat mineralku,ze mu bolo zle,,no a neboj sa,ked ide sam,,ked dobre viem,co stvara ked som s nim,,,a ked je sam,je to urcite este horsie
23. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja pojdem asi buduci utorok,,na tie tripple, vraj mi aj sono bude robit
23. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ten zoznam je fakt dobrý a všetko čo je tam spomenuté mám. Okrem toho čo pisala baba v zatvorkach že to nepotrebujes, to nemám. Ako keby som tie komentáre pisala ja sama:slight_smile:)) Aj tam kde máš popisane neskôr, nechaj na neskôr.
23. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Tak motorkovanie doverne poznam aj ja. Uz uz ked ma to zacalo bavit, tak sme zistili, ze som tehotna. A prva manzelova otazka bola: ,, do kedy mozes este jazdit?? No verili by ste?? Tak teraz jazdi sam a o to viac sa o neho bojim. Ale nespravim s tym nic. :frowning2: Mozno sa to zmeni, ked sa narodi drobec. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no je dost podrobny :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka mne sa motorky pacia,,,ale ja prezivam stres uz len ked auto musim soferovat,,mam asi len 5 mesiacov vodicak :grinning: som sa sakra musela zapriet,aby som sa odvazila nan ist
23. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka musis vela trenovat, aby si mohla neskor chodit s babatkom k lekarovi trebars, alebo do parku a tak. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no len ja som odkazana jazdit stale sama,,nema ma kto ucit,,a sama sa trosku bojim
23. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@mafynka baby aj ja chcem taky zoznam, prosim.
23. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka mna este pred vyse tyzdnom navliekol do mojej motorkarskej bundy, ze ci mi je dobra, ze sa pojdeme povozit. a prd, uz cez brucho som nezapla a teraz ked ide sam, tak muky prezivam....
23. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ešte som chcela k tým gélovým nechtom. Ja som ich mala 1,5 roka. Pred dvoma mesiacmi som ich dala dole, lebo ako som tehotná, tak mi nechty rýchlejšie rastú a musela by som chodiť dopĺňať každé dva týždne. :wink:

K tej výbavičke - je toho fakt veľa, čo treba. My sme v piatok s manželom chodili po obchodoch s detskými vecami, robili sme si prieskum. Ja väčšinu mám po Romankovi, ale potrebujeme kúpiť kočík a ešte nejaké drobnosti. Kupovať to budem až v decembri - skôr nie. :slight_smile:

Baby zajtra idem poslednýkrát na aerobik a od septembra už idem chodiť na cvičenia pre tehotné -t ak som zvedavá - pri prvom som na ne nechodila, lebo som mala rodiť cisárskym - no nakoniec som rodila normálne.
24. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja ta poprosim ten zoznam :wink:
24. srp 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky februarové tehuľky. Už dlšie som Vás čítala, ale až dnes mi nejako vyšlo sa k Vám febrárovkam pridať. Tiež čakame mimi vo februári, takže dúfam že to dotiahneme do šťastného konca:slight_smile:
24. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Ahoj, kam ideš chodiť na tie cvičenia pre tehotné? Rada by som sa pridala. Chcem chodiť aj ja, ale dvom by bolo určite veselšie :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

posilam novinky, vysledky tripl testu mame OK, jupii :dizzy_face: od 1.9. budu chodit na aqua aerobic pro tehotne...o vikendu jsme take nakupovali, takze uz se nam to zacina kupit, ted zaciname resit pokojicek...

vitam nove prichozi :wink:
24. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - ahoj, chcem chodiť do Kapitulskej ulici, pani ktorá robí kurzy sa volá p. Mičáková /t.č.: 0907 130 893/. Mám jej volať 6. 9. lebo teraz je na dovolenke. Odporučila mi ju kamarátka, ktorá k nej chodila a veľmi sa jej páčilo. Jasné, že by som bola rada, keby si sa pridala ku mne. Cvičenia robí v utorok a v stredu, mne viac vyhovuje streda. :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mozem poprosit aj ja ten zoznam? do IP som ti hodila adresu dakovala =D
24. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi super spravy :dizzy_face:
24. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@imzadi super správy :zipper_mouth:
@janerozhodna vítam ťa :slight_smile:
@mafynka kde máš ten zoznam? aj ja by som rada nakula
včera som vás večer dočítala,ale už sa mi nechcelo písať :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja chci take seznam :grinning:
24. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulky mne sa vám snívajú také blbiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj vy máte také hororové sny? :confounded:
@mafynka neprekopíruješ nám ten zoznam sem nemusela by si ho tolko krát preposielať :dizzy_face:
24. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 joj moja tak to sa ani v noci potom velmi nevyspíš pri takých snoch....či?
24. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek