• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Já to tajila přesně do první kontroly :o) Když jsem zjistila, že je vše OK, tak jsem to rozhlásila :o) Vědi to moji rodiče a tchýně (u tchána čekáme na vhodnej okamžik), a z mojí strany celý příbuzenstvo :o) Muž to zatím moc neříká - ten to řekl jenom šéfový v práci, protože kvůli mně občas chodí pozdě - vozí mě k doktorovi a když je mi blbě, tak do práce :o(
16. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka: tak mi to hlasili hlavne, protoze moje mamka a manzelovo bracha meli narozeniny ve stejny den, tak jako darek :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce: to je pěkný :o) Já to řekla prostě jenom tak - aby měli radost :o) Sice se trošku zalekli, jak to bude se svatbou (máme jí 17.července), ale nakonec se to určo zvládne :o) Je to takový roztomilý, že tam vlasně už budeme ve třech - jenom mrňous to asi nebude moc vnímat - bude ve 13tt :oD
16. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme svadbu odlozili na neskor. na prvom mieste ja drobec a potom sa budeme vytesovat v trojici zo svadby. anetka1701, neboj tu svadbu zvladnes a aj si ju uzijes :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka1: u nás to zrušit nešlo :oD Že se budeme brát jsme oznámili někdy 10. května, a že jsem těhotná jsem říkala pak na konci - o 2- tejdny pozdějc :oD To by vypadalo fakt divně :oD Nehledě na tom, že můj chlap trvá na tom, aby se prcek jmenoval po něm a já nechci mít jiný příjmení než můj potomek :oD Tak se to prostě sfoukne najednou...
16. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 uplne chapem. tiez drobec sa bude volat po nom, ale sa k nim pridam neskor. je mi to trosku luto, ale prezijem. my sme svadbu nemali naplanovanu vedeli sme, ze chceme, ale neriesili sme to. nemysleli sme si, ze sa nam to tak rychlo podari :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky svatbu odlozili az bude male rok ale tro budu zas tehotna s brichem tak asi este pockame
ale mala ma jeho jmeno
my uz sme to rekliskoro vsem tak snad vse bude v poradku
16. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak ja budem uz tretorodicka :slight_smile: kocik urcite surodenecky ale netusim aky ... :wink:
16. čer 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se musím pochlubit, Dr. mi dneska potvrdila těhu, mimís má 2,1 mm a už máme i srdíčko!!!!! :grinning:
16. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie ty si v 7tt a male ma 2,1mm? mna to dost zaujima, lebo ja som bola dnes a som v 6tt a male ma 4mm povedala mi, ze je prilis male :frowning2:
16. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aha, no vidíš, mě Dr. říkala, že je všechno v naprostém pořádku :slight_smile: takže kdoví jak to měřej.......
16. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie: a nespletla jsi se?? Já mám mimíse 11,7mm a srdíčko a to je fakt velikej rozdíl oproti tomu, co píšeš ty... A i podle různejch článků by měl bejt v 7tt kolem 8-12mm...
16. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokial neviete kedy presne bola ovulka tak sa to ráta podla poslednej ms-niekedy sa stáva že ovulka je neskoršie a potom je rozdiel
takže dátum ms môže byť rovnaký ale drobci môžu byť rôzne velký :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala ovu odsledovanú mala som ju neskoršie preto je aj drobec trochu menší
16. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestresujte se, vcera jsem tu byla za plasana ja :grinning:, jinak upadnu zas do depky a to nechci.
Dulezity je, ze mate srdicko a ze doktori rekli, ze je to vse OK :slight_smile:)))
@pattie: Gratulace velika
16. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 zatial mi nic nehovorila o srdiecku :frowning2: ale co som citala, tak to male ma v 6tt 2 - 4 mm, a moje ma 4,5, tak nechapem preco mi lekarka povedala, ze je to male...
16. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som vystresovana :frowning2: nehovorila nic o srdiecku :frowning2: pytala som sa, ale nepovedala nic...
16. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem cetla, ze teprve v 6 tydnu se srdicko vyvyji, tak se treba vyvyje trosicku pozdeji. kazdy miminko to ma prece individualni vsechno. Oni nerostou podle tabulek, to si myslim ja :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinaka1- to je ještě brzo na srdíčko...bude tam až půjdeš příště uvidíš - hlavně se nestrasuj. Jestli nevíš, tak tam třeba brnkni a řekni, že seš nejistá ať tě uklidní, že je všechno ok :wink:
16. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak presne tak. Nejen kazdy dite je jiny, ale i tehu je taky jiny. Jinak ja vcera nebyla 5+6, ale 5+2, coz docela meni situaci, kdyz se embryjko vyviji kazdym dnem. No plasan no.
Kwetinka: kliiiid, je to normos, nic si nikdy necti. Srdicko naskoci pozdeji. Vubec neni maly :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za ukludnenie. trosku ma naplasila pattie, ked jej ma 2,1 mm a ma srdiecko a u mna nevidela :frowning2:
16. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som dnes volala tej mojej Dr. a nemoze ma objednat skor, ako 9.7., to uz vlastne budem v 9tt. :sweat_smile: Co tu citam, tak kazdy tak v 6tt uz bol u svojho Dr., ja este ani tehotenstvo potvrdene nemam. Ale viem urcite, ze som tehotna, len papier je papier :grinning:
Ja uplne stresujem so vsetkym, mam zle sny a tak. Som si uz predvcerom vecer povedala, ze musim najst sposob, ako sa ukludnit a nemysliet na hovadiny. Dnes som v robote zjedla polievku a bola tak trochu kysla a kolegyna ju vyliala, ze ta zelenina tam je urcite pokazena, ale to som ja uz mala zjedeny cely tanier. :rolling_eyes:
16. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: neboj nejsi sama, ja to potvrzeny taky nemam a na UTZ jdu az za 2 tydny takze budu v 8tt :wink:
16. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta - tak to se ti ani nedivim - sem na tom stejně. Dneska mám nervy na pochodu. Zítra jdu na UTZ, tak snad pak budu klidnější :sweat_smile:
16. čer 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa ukludnujem tym, ze ked budem v 9tt, tak uz tam aspon bude nieco vidiet. Jaaaj, ale ako to mam urobit, aby som bola kludna a tesila sa? A este 12.7. mame odchadzat do Chorvatska, tak som sa aj chcela opytat, ci v pohode mozem a ona ked mi v piatok povie, ze neodporuca a v pondelok mame odchadzat? :confused:
16. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si aj poplakala a priatel mi to tu zakazal citat. ma pravdu v tom, ze ma to tu vystresovalo :frowning2:
16. čer 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak nepojdes, musis si zvazit co je priorita. ja 16.7. idem do talianska nejakych 1000km autom a potom 1.8. letecky na kretu. tehotenstvo nie je choroba :slight_smile: a to zalezi vsetko od toho ako sa to bude vyvijat a ked ti neodporuci lekar, tak nepojdes.
ja si myslim, ze vsetko bude fajn a uzijeme si aj dovolenku :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja si myslim, ze bude fajn, len v piatok je uz dost neskoro povedat, ze v pondelok nepridem. :unamused: Ale ja dufam, ze pojdem, ze vsetko bude ok.
16. čer 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta musime tu mysliet pozitivne a nie sa navzajom vystresovat. urcite pojdes a uzijes si krasnu dovolenku. len uz nebudes mat tak stihli driek, ale mozno naopak a na to bude kazda z nas hrda :slight_smile: a na dovolenke sa zrelaxujeme, oddychneme a este uzijeme...:slight_smile:
inak presne na dovolenky som sa pytala dnes lekarky...jej slova. neodporuca lietat v pokrocilejsom stadiu, ale inak zatial nevidi problem a vsetko zalezi od toho ako to pojde.
kamaratka bola v 4 mesiaci v mexicu :slight_smile:
baby musime verit vlastnemu telu
16. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja uz som si aj nove plavky z internetu objednala :grinning: Objednala som si tankini, aby mi trosku chranili brucho, aby mi nanho nesvietilo :grinning: Ale pravda je taka, ze budem rada, ked mi zakryje moje brucho, lebo mam pocit, ze sa nejak zosunkatieva :sweat_smile:
16. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek