• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janerozhodna veru nie dneska sa mi snívalo,že sa k nám cez okno dobíjali zlodeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zobudila som sa celá hotová :sweat_smile: a hned som pozatvárala všetky okna :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 hehe tak takéto stavy poznam, to potom sa hneď musím pritúliť k mm a snažím sa zaspať, ale keď je na služobke tak to nie je nič moc...ten nápad s pridaním toho zoznamu od mafynky verejne, je dobrý nápad, myslím že ja nás to dosť zvedavých:slight_smile: Tak dúfam že to prejde....xixi...
24. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky:slight_smile:))
to počasie má zabíja. Chcem spať:slight_smile:)))
24. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janerozhodna našťastie môj mm býva v noci preč len velmi výnimočne :wink:
tak musím behnúť do obchodu,nakúpiť,prší a mne sa teda vôbec nechce :unamused:
24. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi - ja tiež gratulujem k skvelým výsledkom. Ja idem na tripple testy budúci pondelok.
24. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

@leginca co sa tyka tych gelovych tak to mi az tak nevadi,ze rychlejsie rastu,,ja si ich aj tak robim sama, tak mi aspon ujde cas,,a po tyzdni ma vzdy prestane bavit farba, tak vymienam tak ci tak,,inak o cviceni rozmyslam aj ja, len mne sa samej moc nikam nechce :grinning:

ja mam od rana mrchovske bolesti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi gratulujem ku vysledkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka jaj ani nehovor o bolestiach ja som ich mala uz v noci, zle som spala....manzel mi odisiel z posteli o pol siestej isiel na hriby tak som sa uz len prevracala.....teraz mi je uz trosku lepsie ale zas ma trapi zaludok lebo sprosta som neodolala a dala som si kačku :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@mimina321 uz dlho som nemala zle sny, ale vcera strasneeeee. snivalo sa mi, ze som si hladkala brusko a zrazu vykukla hlavicka von cez kozu. rukami som babo zatlacala spat. neskor aj tak vyslo von cele cez kozu a tak som ho z dola tlacila spat, ze je este skoro. no strasny sen. a potom som bola na nejakej akcii s priatelom, kde na mna kaslal, chodil za inymi babami a ja som si 2x potiahla z cigarety.... strasneee
@mafynka pripajam sa k ziadosti o zverejnenie zoznamu :sunglasses: dakujeme
@janerozhodna vitaj medzi nami :wink:
@imzadi gratulujem k super vysledkom a tesiiim sa s tebou :slight_smile:

baby, tie co ste boli na testoch na vrodene vady v 12tt-13tt, tak vam robili ultrazvuk - merali babo, brali krv, ze? to aj mne. teraz mam prist na zaciatku 16tt a doniest moc do speci skumavky, co ide do laboratoria a budu mi brat krv. budu robit aj ultrazvuk??? slubujem, ze sa uz od buducej navstevy budem pytat, co bude na dalsiej :sunglasses:
dakujem
24. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak rychlo som vas prebehla zo vcera a dnes...Tak ja motorkarov volam "buduci darcovia organov" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale soferovani milujem a musim sa priznat, ze mam problem dodrziavat predpisy :sweat_smile: Moja idealna predstava o aute je do 1 tony a tak aspon 120 koni :grinning: Moje prve auto bolo Daewoo Tico, ale my sme z toho mali rally auto. :grinning: Po dialnici 160 a velmi dobre sa s tym mysickovalo... :grinning: :grinning: :grinning: Kto to auto nevyskusal, nevie, co to dokaze...
@mimina321 mne sa dnes celu noc snivalo, ze krvacam a lezala som strnulo na posteli az do svitania a az potom som sa odvazila na zachod. :sweat_smile: A potom sa mi pre zmenu snivalo, ze mm zacal znova fajcit a ze sme sa strasne koli tomu pohadali... :confounded:
@mafynka aky zoznam? :confused:
24. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko
@imzadi : tak to jsou skvely zpravicky :wink:
24. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dik vsem za blahoprani, mame radost:slight_smile: ve 21 tt jdeme na velky utz, tak jeste tohle prezit a snad bude uz vetsi klid:slight_smile:
@mafynka taky to ted mam:( ale doktorka mi rikala, ze mezi 16 a 20 tt roste hodne deloha a ze to urcite prijde :wink:
24. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka daj si magnezium, to by malo pomoct a lahni si a skus sa nehybat. Mna boli brucho takmer vkuse a hlavne, ked lezim na boku. :confounded:
24. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, hlásim sa po dovolenke :slight_smile:
lubinka26 - aj mne brali v 13 krv a utz , a mali by mi brať krv teraz znova o moči do špeci skumavky neviem, idem tento týždeň do poradne, ale myslím, že ultrazvuk už ďalší nebudú robiť, až ten v 20 týždni morfologický

Včera sme boli u nás v tescu a mali akcie na plienky a presnidavky pre deti a zbadala som tam látkové plienočky s ružovým motívom a neodolala som, mám strašného tušáka že to bude dievčatko, joj tak by som to už chcela vedieť naisto :slight_smile:

Ja motorkárov na ceste nemusím, milujem šoférovanie auta, ale keď ide okolo mňa motorkár a ma predbieha alebo ja jeho mám dosť veľký rešpekt.
24. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 - správička pre teba o kúsok vyššie :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - tak potom super, keď si robíš nechty sama.

Ja mám tiež od večera také zvláštne pichanie na pravej strane - drobček je tam to viem zo sona. Bolí ma to aj dnes.
24. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka ja sa motorkarom tiez radsej ustupujem, nie koli respektu, ale nech je radsej rychlo prec, lebo sa bojim, ze ho "sejmem" :grinning: Inak sa mi uz zopar krat stalo, ze som ho v spatnom zrkadle sice videla, ale moj mozog to akosi nevyhodnotil ako hrozbu, resp. auto, nieco na ceste... :sweat_smile:
24. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jaj... Čo teraz? Navarene, poupratovane, dieťa spí... Už aby bolo ďalšie???? Von sa ísť nedá, Materske centrum zatvorené...
24. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Ja sa tesim, ze je konecne hnusne, aspon mi nie je luto, ze sedim doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett lahnut si k nemu??? :grinning:
24. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
brucho - ja som mala vcera tiez citlive, dokonca kus aj tmavsi vytok - velmi malinko, tak som sa naplasila, ale uz to nemam, tak je to snad ok, doteraz som to mala asi tak 3x
24. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Su motorkari a motorkari a taktiež plechovkari. Ja jazdím na moto veľmi opatrne. Raz SIM išla do zákruty, dosť ostrej a jeden plechovkar má v nej obehoval. Kedže išlo oproti. Auto, vytlačil má na krajnicu a chýbalo malo, som pod kopcom. Ja by som niektorom nedala do rúk vodičák ani za svet. Mali by sa robiť psycho testy. Takze netreba hádzať všetkých motorkarov do jedného vreca. A čo sa týka darcovstva - sme pravidelnymi darcami krvi každé 3 mesiace!!! No a za polovicu nehôd motorkarov môžu plechovkari:frowning2:
24. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
motorkari - tak ja z nich mam strach a asi rovnaky nazor ako @sharlotta - pre mna je to strasne nebezpecne. manzelovi sa paci, ale povedala som mu, ze cez moju mrtvolu. a tiez nemam rada, ked soferujem a znenazdajky sa vynori motorkar.
24. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Nie, to má chyti až pri druhom poobednajsom spánku:slight_smile:) Idem asi umyt kupelnu:-/ ten hnusny vodný kameň:slight_smile:
24. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :grinning: ja by som si lahla aj hned :grinning:
24. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaj baby, to je tak úžasný pocit slobody.... Úsmev na tvári, mušky medzi zubami:slight_smile:
24. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett dakujem, neprosim :grinning: . chcela som sa ta spytat - v stvrtok idem k simkovi - moc si odoberies rano a do vecera ho mas v chladnicke? alebo ako? a das ho sestricke hned po vstupe dnu?
24. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mne treba pozehlit a utriet prach, nechces??? Ostatne urobil mm, aj ked nie k uplnej spokojnosti, ale staci...
@slavkav ja mam skor problem, ze kedy mam ten moc odobrat, ked chodim na wc 3x cez noc a hlavne do COHO?
24. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no ja by som ten posledny nad ranom. a do skumavky, ci nie?
24. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
joooj kočky aj vy ste dnes také uzívané ako ja....už nech som doma a môžem dospať čo sa da :grinning: Keď som vi vás čítala niekoľko strán dozadu, tak niektoré kočky rozoberali nejaké "vankúše", ktoré si dávajú pod bruško ked spia, ja som tiež bruchospáč tak by som rada vedela o aké "vankúše" ide. Prípadne nejaké foto.....vopred Ď.
24. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek