• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav a tu skumavku si mam ist kupit, ci v lekarni maju, ci odkial?
24. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav myslim ze moc je najlepsi ten ranny ked ides k doktorovi, a nezabudni trochu odpustit lebo v prvom prude je najviac bakterii a ja ho davam sestricke hned ako vstupim dnu ona sama nato caka =D

motorkari- na motorke som sedela mozno raz,dvakrat v zivote a aj to len len pre peknu foto, asi by som sa bala chodit na motorke, ked ich vidim na ceste pomyslim si len nech su rychlo prec, niektori jazdia ako blazni
24. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som si kupila v lekarni stala tusim 0,50 centov, raz mi dala aj sestricka ale minule zabudla tak som si kupila v lekarni.
24. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten moc treba brat na tripple testy?
24. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja som brávala aj v malej presnidavkovej flaštičke :slight_smile: Inak minule somzabudla a sestrička že nevadí chodte ocikať teraz papierik na záchod a pri prvom babätku ma ešte v predchádzajúcej ambulancii, ktorú som hned p pôorode opustila, strašne zvozila sestrička ked som si na prvú poradňu nepriniesla moč pritom mi to ani nepovedali a ja som bola vtedy ešte taká neskúsená.
24. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja moč beriem na každú poradňu
24. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moc sa berie na kazdu poradnu
24. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky pijete niektorá Gravimilk pre tehotné???? Ja som si kúpila čokoládový a chutí ako granko, mieša sa to s vodou, a konečne je to iná chuť ako stále voda a džúsy :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano, v lekarni, ja mam najradsej tie s odsrobovacim vrchnakom, lebo pri inych sa mi pri odbere pri dcere podarilo zaniest tam nieco - kym som to otvorila
24. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka teba som sa chcela spytat, ako prosim ta vyzera ta redukcia na pas do auta pre tehotne? ja som to v tescu nenasla. dakujem
24. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach baby,,ja mam strasnu depku,,volala mi kamoska, ona bola so mnou aj prvy krat tehu,,bola asi o mesiac dlhsie,,a naraz sme aj potratili,,teraz som otehotnela ja skor,,,a ona je tiez zasa tehotna,,fajcila aj prve tehu,,a fajci aj teraz,,navyse si dopraje aj alkoholu,,ponocuje,,chodi na chaty, na zabavy,,,a ked som jej spomenula,ze sme boli v sturove, strasne ma zvozila aka som nezodpovedna,,ze to nemozem sa chodit kupat a tak,,,mi to tak prislo luto,,ved nikde nechodim,,nic neriskujem,,nepijem, nefajcim,,snazim sa zdravo jest,,ovocie kazdy den,,a ona mi povie,ze som nezodpovedna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ja sa kupem cele tehu,s tamponom na kupanie,,nerobim nejake prudke pohyby,bo ani plavat neviem,,,doki mi aj po dovolenke vravela,ze je vsetko v poriadku,,ziadne zapaly,,ziadne bakterie,,ph uplne vraj ukazkove,,no narobila mi desne vycitky :frowning2: :frowning2:
24. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zatial mi nic nevraveli
24. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu sa s mocom neondeju. je jedno kedy pridem, rovno mi ho zoberu, ci som jedla ci nie. ja neviem ci maju lepsie pristroje ci co, ked to nevadi. moja lekarka ma inak u seba vsetko. nemusim nikam inam chodit. dokonca aj na pasy som chodila k nej.

a co sa tyka motoriek, tak to mi ani nehovorte. milujem rychlost, par krat som sa bola vozit a poviem vam, ze sediet na motorke v rychlosti 180-200 je lepsie ako orgazmus. milujem rychlu jazdu. mm mi chce kupit motorku, ale ja nechcem, lebo asi by som sa nevedela ovladat. a sak mam rodinu, tak naco provokovat osud.
24. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vobec sa netrap, ak mas vsetko ok, dr. ta aj skontrolovala, tak by som sa nebala. urcite je to v poriadku. UPLNOM
a prislo mi uplne vtipne, ze ta prave ona poucovala :slight_smile: - ked robi to co robi
24. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, hadam si ju nezobrala vazne. kasli na take reci. sak ako pises, tak si zodpovedna buduca mamina. a pohyb nie je ani v tehu na skodu, tak co!?
24. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani mne nic nevraveli a potom sa tvarili kyslo, ze som nedoniesla moc na poradnu. :wink:
24. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ani mne nic nepovedali, cakala som ze dostanem skumavku, tak som pred mesiacom neniesla, ale teda teraz sa uz pripravujem, snad nezabudnem :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vykasli se na ni :wink:

jinak motorkare nenavidim a to i nejake ridice aut

holky ono se musi pouzivat tampon do vody v tehu?
24. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som sa bola kupat v madarsku po tom, co mi Dr. povedala, ze kludne mozem a v noci som bola na pohotovosti s tym, ze som krvacala. Ked sme isli v tom vytahu na 5. poschodie na gyn, tak som si nadavala, ze ja krava som do tej vody liezla a este aj do teplej som sa vytrepala. Ale ked mi doktorka povedala, ze mozem...A na pohotovosti ma zvozila, ci som normalna.... :sweat_smile: Ale viaceri doktori vravia, ze kludne mozes aj do teplejsej vody ist. A od takej, co fajci a pije by som to vobec nebrala. Inak aky zoznam ste to spominali?
24. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja ho pouzivam,,pre istotu,aby som nieco v bazene nechytila,,a myslim,ze funguje velmi dobre,,vsak istota je istota
24. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - kým máš u doktora výsledky v poriadku tak sa tým netráp. Pre dieťatko je omnoho škodlivejšie fajčenie, pitie alkoholu, chodenie po chatách a aj žúrovanie. :unamused:
ahojte baby. chcem sa spyta. ani sa nepytajte ako sa to mohlo stat, ale proste rano do prace som klasicky zaspala a mala som este dva tvarovohe kolace (nieco na sposob moravskeho kolacika). tak jeden som rychlo do seba supla a pozeram, ze na druhom sa na vrchu nachadza taka potiahnuta plesen. bolo akokeby pavucina, preto som si to na tom bielom tvarohu posypanom hnedym cukrom nevsimla. urcite to bolo aj na tom prvom. niekde tu som citala, ze plesen velmi ublizuje babetku. co to sposobuje? myslite, ze to bude v pohode....ach ja som trubka, ako sa mi to len mohlo stat...
@cutce Mne doktor povedal, ze ziadne tampony! Tak si vyber...Ale su take na kupanie niecim napustene, aby sa ti ta voda nedostala dnu.
@cutce mi mame doma bazen a chodim sa kupat bez tamponu, ale kupaliska vynechavam a teple vody tiez mala som uz problemy s teplej vody tak sa jej vyvarujem

@mafynka myslime ten zoznam veciciek co ti mala arret pozret ktore veci su navyse co je potrebne asi k vybavicke
24. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj, to je len penicilin :grinning: Ale nie, v takom malom mnozstve to urcite nezaskodi, tvoje telo nepusta hned vsetko priamo k babatku, ale najprv to spracuje a k babu sa to mozno ani nedostane. :wink:
24. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.aj u nás je otrasné počasie. ako na potvoru malý spal do pol10,čo u neho nie je zvykom,aj má teplotu,ale energie má za troch.už sme spievali,maľovali,tancovali,čítali,už neviem,ako ho zabaviť.

k tým motorkám:kedysi som ich milovala,teraz mám rešpekt a už by ma nikto nenahovoril.keď som mala 18,chodila som s jedným motorkárom.jeden deň sme mali ísť na motorkách na výlet,ale mne do toho niečo prišlo,nedalo sa mi ísť,tak išli bezo mňa a večer mi jeho najlepší kamarát vola,že pár km pred domom mali haváriu,na žel.priecestí ich zrazil vlak,vtedy zomrel ten môj priateľ a jedna ich 15ročná kamarátka,dvaja ich kamaráti boli ťažko zranení,ale dostali sa z toho.odvtedy som na motorke nesedela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mafynka myslím,že táto tvoja kamarátka nieje zrovna povolaná osoba ťa poúčať,ako sa máš alebo nemáš správať v tehotenstve.ja hovorím,nech sa každý najprv pozrie na seba a uprace si svoj hnoj spred dverí a potom nech súdi druhých. :confounded:
ked uz sme pri vode chceme ist na buduci mesiac na dovolenku pri more slana voda mi moze nejak uskodit?
@sharlotta no ja som bola aj v 8tt na dovolenke,,v turcianskych, v besenovej,,a bolo vsetko ok,,teraz som vstupovala pomaly,,reku, ak budem citit velmi velky prechod do tepleho,tak si ani brusko nenamocim,,ale v pohode,,take uvolnenie som citila,,ani jedno pichnutie som necitila,,to by som hned vysla von,,skor ked sme sli do plaveckeho,kde bola studensia voda,,som citila,ako sa male mrvi stale,,,tak som radsej z neho odisla, bo mi to nebolo tam prijemne,,,a aj cesta v aute,,aj domov ked som prisla,,nemala som ziadne bolesti,,co sa tyka zoznamu,tak este cez prve tehu mi niekto poslal zoznam,co babo vsetko potrebuje,,,vybavicka, do porodnice,,bezne veci a kozmetika
24. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hej hej,,su niecim napustene,,,a na krabicke bolo ze su specialne pre tehotne,,v lekarni mi ich odporucili,,
24. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek