• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka jj mne si ho uz poslala dakujem a je riaaaadne dlhy budem mat co kupovat =D
24. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ved to,,som s nou minule bola na kave,,ja som si dala dzusik,,ona silne presso,,cigaretu k tomu,,no bola som z nej prekvapena,,ale nic som jej nepovedala,,,ale mne robi vycitky,ze som nezodpovedna :frowning2:
24. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka musim sa opytat na tie tampony doktora ci by som si ich nemala dat ked budeme pri mori, aj v bazene vela ludi......mala som dost problemov s infekciami tak budu asi uzitocne..kolko stoja?
@labudka na co to je dobre? vyskusam :slight_smile: to by mohlo chutit aj mne.
@alexis13 ja mam k motorkam respekt aj ked som motorkarka. ale my nejazdime na jogurtoch a nevalime sa rychlostou cca 200 km za hodinu. nie je motorkar ako motorkar a tych "darcov organov" ani ja nemusim, casto su to nevyblazneni chlapci....
@labudka
@sharlotta ja som este moc do poradne nikdy nebrala, iba taky papierik ocikam.
@alexis13 more lieci, v mori nemozes dostat infekciu vdaka mineralom a soliam, ktore obsahuje. naopak, ak by si nejaku infekciu mala, tak more ti ju vylieci. :wink:
24. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem :slight_smile: uz som mala vycitky. ukludnila si ma :slight_smile: ja snad aj klince stravim, ale co babo...ale ponaucenie pre mna, vstavat skor a pozriet sa co jem :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak ja som z mora dostala zapal mocakov. doktor povedal, ze to moze byt aj z mora, no nejako sa mi to nechcelo verit....
24. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ale vieš, že Tebe ako nefajčiarke ten cigaretový dym škodí.

@alexis13 - do mora nemusíš používať nič - more odporúčajú aj pre tehotné. Do bazéna už určite áno, ja ako som tehu, tak som v bazéne radšej neplávala. Keď sme boli na kúpalisku, tak som chodila len pod sprchu.
@alexis13 no boli tam 4 tampony a stalo to nejakych 13 euro,,,akoze dost,,,posledny som ale minula v nedelu,,takze mne vydrzali dost,,a nelutujem,ze som ich kupila,,zvlast ked su naozaj speci pre tehotne
@labudka ahoj, ja som tiez chcela skusit ten gravimilk, lebo kamaratka mi ho doporucila, co teraz uz koji, ze je velmi dobry ale ze pocas tehu, ho nepila. tak som sa bala ci to vlastne mozem, ci to nebude privela ked beriem aj tehu vitaminy. a ty okrem gravimilku beries aj nejake ine vitaminy??
24. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som sa sla zatial prejst,,,som jej vravela, ze musim do lekarne,aby som pri nej nesedela
24. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak super =D, len to nesmiem prehanat aby som neprechladla mam dost slabu imunitu a hned prechladnem
24. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a co sa tyka ultrazvuku ked tam idete tak predtym sa idete vycikat alebo chodite s plnsim mechurom ? lebo pocula som viac nazorov...
24. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :confused: z mora???
24. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja by som bez tamponu nevliezla do vody. Mne to tiez hovoril doki. A chytit nejaku pliagu ozaj tehulka nepotrebuje. :wink:
24. srp 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka a davas si obycajne ci tie nejake specialne pre tehotne?
24. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavka - odfotím ti to a večer pridám, má to tvar obdlžnika asi 20cmx10cm na jednom konci je akoby vešiačik a na druhom klips,
@alexis13 zober si plavky na prezlecenie a ked vyjdes z vody, tak si prezlec gatky a tie mokre nechaj na slnku vyschnut. Ja to tak vzdy robim koli vajecnikom.
@alexis13 mne vravela,ze s plnym,,bo minule nic nevidela,ked som predtym bola akurat cikat
24. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja si myslím, že nezodpovedné je, že ani keď je tehotná neprestala fajčiť. Pozri čo som našla o fajčení počas tehotenstva:
ámy typu „ radšej si zapáliť jednu cigaretu ako byť celý deň nervózna“ je pre deti neprijateľná.

Čo spôsobuje ak žena počas tehotenstva fajčí (a to i malé množstvá)?
Fetálny tabakový syndróm
V preklade – spomalenie telesného vývoja, spojené so spomalením vývoja pľúc a mozgu.
* Trojnásobne vyššie riziko náhleho úmrtia novorodenca
* Väčší výskyt hyperaktivity u detí
* Horšie výsledky pamäte a s tým spojené i horšie výsledky v škole
* Vyššie riziko závažných psychiatrických ochorení
* Riziko väčšieho vývoja závislosti na nikotíne v neskoršom veku
* Zaujímavá je i informácia, že fajčiarkam sa rodí viac ľavákov. Samo o sebe to nie je veľký problém, avšak ukazuje sa, že ľaváci majú viac problémov s dyslexiou , dysgrafiou a pod.
@sharlotta jj nakupila som plavky do zasoby =D dakujem za rady
@alexis13 mne doki kaze vzdy ist na vecko, a ak som bola doma aj na velku potrebu, tak je to super. Lebo, ze potom babatko lepsie vidiet a nezavadzaju tam creva. Tak neviem..... :grinning:
24. srp 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 obycajne by sa nemali davat,,lebo ze ak mas nejaky vytok,,a nechas si tampon dlhsie,moze to narobit sarapatu,,,ten speci je niecim napusteny, co vyrovnava ph,,aspon tak mi to v lekarni vysvetlovali
24. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka super, dakujem
24. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka jj aj ja tak vzdy chodim vyprázdnená =D.......
tie tampony si davas obycajne? ci nejak speci?

neviete teraz pojdem na ult v 20.tyzdni to budu robit este zo spodu alebo uz cez brusko?
24. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 urcite cez brusko
24. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca vsak ja som nikdy nefajcila,,,ale tak cudujem sa jej,,tiez prislo o babo ako ja,,ale ona to teraz berie tak flegmaticky,,a ked jej nieco poviem,tak mi odpovie,ze vsak aj ciganky piju a fajcia a rodia zdrave deti,,,,,toto akoze nechapem,,ale nejdem sa jej do toho miesat,,ona musi vediet,co robi,,,ako sem tam som aj ja sla s priatelom na oslavu,,ale do polnoci sme boli doma,,a sedeli sme na terase,,cize nikdy nie v zafajcenom prostredi,,
24. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa vas chcem opytat, ci beriete aj manzela/partnera, ked vam robia utz. Ja by som toho mojho aj zobrala, aby videl babo 3d, ale mi to pride take blbe, ze to, co sa deje u gynekologa je len medzi nami, babami. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 casto sa kupen v domacom bazene, tak tam si nedavam, lebo je chemicky upravovany a kupeme sa tam len my. Ale ak som nahodou niekde na kupalisku, tak si dam aj obycajny. A do jazera nevlezem vobec, to mi doki zakazal. Ja som nachylna na infekciu, tak nechcem riskovat. :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka omyl, ciganky nerodia zdrave deti...
24. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek