• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta moj somnou este nebol, ale teraz ho uz zoberiem =D a ked som u doktora vela partnerov chodi s mamickami na sono
24. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ked si davas obycajny tampon, len zvysujes riziko nakazy.
24. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta so mnou mm chodil tpi prvom tehu. teraz nemoze, lebo je doma so simonkou. ale ked bude 3d, tak pridu obaja. dufam.... a vobec to neni blbe... podla mna je to uzasne sa potom rozpravat, ako miminko urobilo toto a toto. vcera mi bolo luto, zemm nebol so mnou. babetko kyvalo rucikou, bola som unesena z toho.
@alexis13 ja som bola teraz pri mocri a aj v mori a ani ma nenapadlo, zeby to mohlo uskodit. to sa veru nemusis bat. ja osobne by som nesla do verejneho bazena. ja mamvam vzdy potom problemy
24. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jeee tak to sa tesim...zoberem aj manzela nech sa potesi
@slavetka jj jazera ani teple vody tam sa bojim teraz vliezt, co mame bazen tak som si nedaval tampon a hned ako som vysla som sa osprchovala a prezliekla do sucheho =D
a co inak vybavicku ste uz zacali kupovat?
24. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka @kwetinka1 - no ja beriem Femibion denne a tento gravimilk si dám keď mám chuť také dva deci a nie každý deň a myslím si že v nápojoch zas nieje také silné množstvo vitamínov ako v liekoch a to by sme asi potom museli prerátavať všetko aj zeleninu a ovocie ktoré pojeme či sme si nedlai viac vitamínu C ktorý tiež nieje zdravý v tehu, takže ja to beriem tak že pokiaľ je to normálne množstvo a nepopíjam to celý deň , tak je to ok :slight_smile: Ale je to u každého na zvážení
http://www.medicus.sk/heinz/not_gravimilk.htm
24. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja nemam rada ani ked mi vojde niekto do sprchy :sweat_smile: mi to pride prilis sukromne. A mne najprv skontroluje krcok a potom mi robi sono cez brusko, ale lezim pri tom na koze...Tak mam teraz dilemu...
24. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak k tym tamponom,,mam pocit,ze obycajny tampon nejaku vodu aj vsiakne,,ale ten speci vobec,,akurat mi len vytahal vytok
24. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prave preto je este vacsie riziko, lebo nasava vodu a skor ti ju zavedie dnu
24. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka a tie merania co sa robili v 13tt netreba porovnat? tak si teda pockam na dalsi ultrazvuk. dufam, ze sa potom uz babatko ukaze a konecne budem vediet, co sa to vo mne skryva :slight_smile:

tiez mam z motorkarov panicky strach, ked sa za mnou vynoria a tlacia sa na zadok... bleee :sweat_smile:

co sa tyka mocu. bola som na prvu poradnu objednana na 10.30, tak som sa pytala, ci mam doniest ranny moc. a sestricka, ze nie, hadam nebudem cely den nosit so sebou moc. staci sa vycikat pred vysetrenim.

ked sa robi vaginalny ultrazvuk, tak by mal byt mocak prazdny a ked cez brusko tak plny.

@mafynka mohla by si prosim ta zverejnit ten zoznam veciciek? dakujem
24. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka no, asi si ho pojdem kupit :slight_smile: lebo napr. nedostatok vapnika mam urcite, lebo uz minule ma zacali boliet 3zuby naraz, ale tak velmi, ze tak este asi nikdy :grinning: tak som zacala jest mliecne vyrobky, ktore doteraz mi pocas tehu, nechutili, ale teraz sa to uz upravilo a nic ma neboli...len brusko :unamused:
24. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak nech pocka dokym ta skontroluje a potom ho sestricka zavola myslim ze to tak bude v pohode, ani moj manzel nechcel ist ze co tam ja budem ty tam budes hola, doktor a tak.....ale teraz ked mi budu robit cez brusko urcite ho zoberem, ak by ma kontroloval zo spodu pockal by dovtedy pred dverami =D
@sharlotta a keby ta dr potom na uzv prekryl tam dolu plachtou? alebo niecim? alebo si oblec suknu
u mojej dr. sa za okukovaca ultrazvuku plati 6.60€. ale na 3D priatela vezmem :dizzy_face:
24. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vsak kym ta skontroluje nech ostane vonku,a potom ho zavolaju,,,a na kontrolu si zober suknu,,ked tu bude robit sono cez brusko,tak nebude nic vidno,,,aj keby ti robil zospodu,tak nic nebude vidno,,ja chodim vzdy so suknou
24. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - mne pri prvom bábätku - prekontrolovala krčok, a potom sestrička zavolala manžela dovnútra na utz . Môj tiež pravdepodobne nepôjde bude doma s malým, ale možno to dohodneme s babkou a pôjde, ja by som bola rada keby bábo videl :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to fakt??? ze okukovaca :slight_smile: a za to, ze tam dychas neplatis nic? to som este nepocula, platit aj za toto
24. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam doktorku...mninule to tak urobili, ze otecka zavolali neskor. Tak uvidim. 3D to je ten utz, kde babo vidno tak na oranzovo-zlto, ze? :sweat_smile: Ten mi povedala, ze mi bude robit na kazdej poradni.
24. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano, 3d je to farebne
@slavkav fakt. a za foto 3.36€ :grinning: takze foto musi stacit :slight_smile: ale vychutname si to na 3D
baby ma predbehli :grinning: :grinning: :grinning: mne to nerobi problem vziat partnera,,aj po kyrete bol so mnou na izbe,,a tam teda videl vsetko,,my sa aj sprchujeme spolu, takze nemame problem,,urcite na 3D chcem,aby siel so mnou,,,ponukol sa,ze pojde aj na tripple testy,,tak ak mi doki bude robit sono, tak sa ho spytam,ci nemoze ist dnu,,nech uz aj on vidi,,bo fotky mi vzdy osomre,ze nic nevidi,,a ja mu tam krasne rucicky ukazujem a on nic nevidi :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 za fotku som teraz platila aj ja,, a inak aky je rozdiel medzi 3D a 4D??
24. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja u mojho platim aj za kazdy obycajny uzv 8,30€!!!
24. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme spolu 8 a pol roka a od zaciatku spolu byvame...uz som si teraz po tom kyrete aj odkedy som tehotna celkom zvykla na vselico...a to som predtym bola u gyn, len ked som mala asi 23 a potom az teraz v januari a odvtedy uz som si zvykla na take veci, ze uz to beriem tak, akoby mi do ucha pozerali :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka - ja to zas kôli imunite, ja som strašne náchylná na zmenu počasia a potrebujem si aspoň trochu psychicky myslieť že podporujem svoju imunitu a potrebujem si vsugerovať že určite na jeseň neochoriem :grinning: , snažím sa aj otužovať sprchou a tento gravimilk píšu že tiež podporuje imunitu matky, tak ja zas preto :slight_smile: a včera som si kúpila černicový čaj tak budem striedať :slight_smile:
@mafynka - ja si tiež dávam sukňu, alebo šaty keď idem na poradňu, aj keď po tom po pôrode na šestonedelí asi každá žena stratí hamblivosť
24. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak mm ku mne po kyrete nepustili vobec. Som si to musela popri stene odsliapat cez celu chodbu par hodin po narkoze.
24. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa moj priatel minule divil,ze aka som upravena dole,,ze naco som pripravena,ked sme sa teda rozisli,,,som mu len vravela,ze by sa cudoval,kolko ludi ma dole ocumuje odkedy som tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej hej,,clovek si zvykne na vsetko,,
24. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - 3D a4D je rozdiel pokiaľ viem iba v tom, že to 4D ti ukazuje pohyby bábätka presne v danom momente a ten 3D trošku spomalene, že je tam pridaný ten 4 rozmer - čas
@mafynka ten zoznam je paradny....ale takyyy dlhy nemam z toho ani 4 veci takže budem mat co kupovat ach jaj to babatko bude ale stat =D ale stoji to zato samozrejme
Uz mam doma skumavky. Mm je sikovny. :grinning: 10 centov jedna.
24. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek