• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 kokso, to sa mi ani citat nechce :grinning: ale kopirujem a ukladam. dakujem pekne :dizzy_face: uz nech mam vysledky z testov na vrodene vady a postupne idem nakupovat :slight_smile: a asi tento zoznam rozdelym aj medzi mamu a svokru :slight_smile: a ake velkosti treba?
@mafynka vies, ze som si to myslela? :grinning: :grinning: :grinning: ale ved nic sa nedeje :wink:
24. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav cozeeee,,,ved to zachvilu nas caka,,to radsej obmedzim sladke :angry: :angry: :angry:
24. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna mama este strasila, ze to mi priputaju ruky a nohy...tak som sa bala. Ja som bola na sukromnej klinike a tiez sa spravali vsetci milo, az na tu jednu sestricku.
@lubinka26 no my kedze svadbu nebudeme mat,,rozmyslam,ze vystrojim babatkovsku oslavu,,,a kazdemu poslem odporucany zoznam darov,,,vecicky z tohto zoznamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak pri svadbe sa davaju dary a o to ja nechcem prist :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta na sukromnej klinike? mohla ta aspon na voziku previezt. mna po cisarskom -tiez dali na koniec chodby, sla som pozriet malu, tiez som nevladala, tak ma dali na vozik, blbe, ale lepsie ako tam odpadnut
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hej mne priputali,,som sa citila ako na poprave
24. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak im vysvetli ze mas z toho panicky strach nech to skusia nejak inak...a mozno ani nebudes vediet pri ktorej navsteve ti to budu robit a ujst im nebudes moct =D =D ci ? =D
24. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne ked, tak asi az ked som zaspala. Mama to skor opisovala ze ako na bitunku...Ale zase na druhej strane tomu rozumiem, lebo keby si sa cirou nahodou zobudila a mykla, tak by ti mohol prepichnut maternicu doktor.
24. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vsak ja ujdem aj vyzlecena :grinning: :grinning:
@mafynka no jj ja idem v 20.tydni na kontrolu a vedla seba tu mam cokoladu otvorenu =D =D
@sharlotta ja sa pri kazdej operacii bojim,ze sa uprostred nej zobudim
24. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to si uziju ludia v cakarni =D
24. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja vzdy vsetkym doktorom vysvetlujem, ze mam panicky strach z ihiel, ale kazdy nad tym iba mavne rukou...
@slavkav ta sestricka uz mala ist domov a mne pripadalo, ze sa uz nemohla dockat, kedy vypadnem.
24. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som v nedelu spraskala trdelnik,,ale riadne obrovsky,,priatel cakal,ze ho v polke doje,,bo vzdy za mna vsetko dojeda,lebo nevladzem,,a bol prekvapeny,ze som ho zvladla cely,,,vecer som este papala cisty medik,co doniesol,,a cokoladu musim kazdy den,,plus aj v ovoci je cukor,,,ale pichat sa aj tak nenecham
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vsak o to skor ti mohla bud ona pomoct alebo manzel. ale to je jedno, je velmi smutny takyto pristup
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no mi sme mali cez vikend hody takze kolaciky a zakusky sa do mna len tak sypali =D musim to obmedzit a zacat jest asi sol =D =D
24. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som to asi neriskovala - ak by si ju nemala, jasne je to ok, ale ak nahodou ano - no neviem
http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo-riziko/tehotenskacukrovka
@slavkav ja som aj predpokladala problemy, lebo ja mam postavu ako dieta, aj si niekedy kupujem detske veci :sweat_smile: Mne nemozu dat narkozu, ako dospelemu...a ona sa hnevala, ze ine sa zotavia po narkoze skor a ze som si nemala davat ten voltaren, ze ten mi to spomalil...
@slavkav a neda sa to brat zo slin?
24. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ale predsa zotavenie sa po narkoze ... no neviem. a sestricky - by mali mat k tomu pristup. a na sukromnej klinike - ani nehovorim. :rolling_eyes:
24. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: neviem
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta detske veci, to mas super, ak budete mat babu, tak ked bude vacsia, budete si vymienat veci :grinning:
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ak sa bude dat, tak aj ja chcem!
24. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej, hej...a sa teraz tesim, ze konecne mam plnu podprsenku :grinning: Aj ked stale nepresiahla 70B :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspon je uz plna...Inak aj topanky si niekedy detske kupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no co, aspon mas rozsireny vyber :wink:
24. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a mm ma 185cm a cez 100kg a ja popri nom vyzeram ako taky trpaslik :grinning: sa mu niekedy smejem, ze mozno si o nom ludia myslia, ze je pedofil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Rano sa vycikam, prelejem do skumavky, zavriem a nechám na zachode. Nedávam do chladnicky, ani má to vlastne nenapadlo. Večer ho vezmem a keď prídem, dám všetko sestricke. Ona len papierik doň dá, povie doktorovi negatívne a vráti ti nas5 flasticku skumavku aj s mocom.

@sharlotta Asi ten posledy keď už definitívne vstavas:slight_smile: Ked som nemala skumavku tak do flasticky od výživy som dávala.
24. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: tak to mate pekny vyskovy rozdiel :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek